Krása a móda

Top 9 hračky pro 4 měsíce staré dítě

Pin
Send
Share
Send


Teď, když je vaše dítě ve věku 4 měsíců, musíte si koupit nějaké úžasné hračky, aby si jeho mysl byla obsazena. V tomto věku se jeho hračky budou trochu lišit od toho, co potřeboval před 1 nebo 2 měsíci. Nyní budou hračky trochu víc vzdělané a trochu složité. Ale takové hračky dovolují dítěti používat jeho mozek a dále povzbudí mozkovou činnost a napomáhá celkovému růstu.

1. Banánová zubní kartáčka:

To je něco, co se skutečně hodí. Firma vyrábějící hračku představila tuto úžasnou hračku, která může být využita k čištění malých zubů čtyřměsíčního dítěte, pokud má nějaké. Je to spíše hračka, kterou se dítě může oloupat a vědět o ovoci, banánu. Je to jedna z nejlepších hraček ve věku 4 měsíců.

2. Hračka žirafa plná:

Typ plněné hračky se také mění s věkem. Giraffe plyšová hračka je jedním z nejvíce koupených vycpaných hraček rodičů ve jménu jejich 4 měsíčního dítěte. Tato hračka je extrémně roztomilá a přitažlivá současně. Je vyroben z kvalitní tkaniny, která nedělá dítěti žádnou škodu. Dítě s ní může spát a je voděodolné, takže může být také použito jako hračka pro koupání. Je to jedna z nejlepších čtyřměsíčních dětských hraček.

Vidět víc: 6 měsíců staré dětské hračky

3. The Winkle Rattle:

Jedná se o rozvinutou formu tradiční chrastítka. 4 měsíce staré dítě bude plné zábavy hrát s touto konkrétní věcí. Dodává se s matoucími kroužky kolem čtvercové krabice uprostřed. Hračka je opravdu krásná a může snadno zachytit pozornost každého dítěte. Pokud hledáte hračky pro 4 měsíce staré děti, pak by to mohlo být ideální pro vás.

4. Lví plněné hračky:

Je několik lidí, kteří v televizi vidí lev, nebo se k němu postaví a postaví svůj vlastní obraz krále džungle. Děti jsou někdy opravdu fascinované tímto konkrétním zvířetem. Tato speciální lev hračka působí jako 4měsíční přítelkyně a také hraje roli jedné z nejlepších hraček po dobu 4 měsíců.

5. Hudební klavír:

Hudební klavír je jedním z nejlepších typů hraček, se kterými můžete své čtyřměsíční dítě nabízet. Tato hračka má některé krásné barvy spolu s krásným designem. Funguje to jako normální klavír. Jediný rozdíl v tomto pití klavíru je, že je to pro děti a má omezený počet zvuků.

6. Cute opice hračka:

Jedná se o úžasnou hračku pro dítě ve věku 4 měsíců. Pokud potřebujete dětské hračky po dobu 4 měsíců, pak by to mohlo být pro vás to pravé. Jedná se o roztomilou hračku plnou opice, kterou dítě bude chtít spát a udržet ji po celý den skoro po celý den.

Vidět víc: Hračky pro 5 měsíců starý chlapeček

7. Play Skool Play Oblíbené Lullaby Glowworm Toy:

Zde je další úžasná vycpaná hračka pro 4 měsíce. Tato hračka přichází s nějakou krásnou strukturou a design bude také nalezen přátelský ve věku 4 měsíců. Tato hračka je pohodlná hračka před spaním pro 4 měsíce staré dítě. Tato hračka má 3 režimy pro přehrávání - krátký režim, dlouhé ukolébavky a jen záře a má 6 lososů.

8. Velikonoční zajíček plněné hračka:

Tato Velikonoční zajíček plná hračky je další úžasná vycpaná hračka, která je vhodná pro 4 měsíce staré. To sportovní autenticitu festivalu a bude také vzdělávat vaše dítě o zvíře Rabbit, jak si vybudoval představu o tom. To je jedna z nejlepších hraček pro 4 měsíce staré dítě.

9. Matrace letounu:

Poslední na našem seznamu je mimořádně krásná rohožka na letounu, na které dítě samo létá letadlem. Děti milují létat. Jedná se o jednu z nejlepších čtyřměsíčních dětských hraček, protože drží děti na svých břichách. Otočí se na základě pohybu dítěte. Barevná podložka udržuje dítě rozptýlené a tím zvyšuje čas břicha.

10. Owl Toy GUHEE Dětské novorozené hračky Rattle Hračky pro kočárky Kočárky Roly-Poly Vzdělávací hračky:

Tato hračkářská hračka má 7 barev a pomáhá vašemu cvičení kognitivní schopnosti. Je odolný a netoxický, takže je bezpečný, i když se ho vaše dítě pokouší dát do úst. Hračka má jedinečný tvar, díky němuž se točí a roste to tam a zpět. Tato sova také pomáhá při lepší koordinaci rukou a očí a děti začínají cvakávat prsty.

11. Manhattan Toy Atom Chrastítko a teether Chytlavá činnost Dětská hračka:

Tato chrastítka je vícesenzorická a pomáhá vašemu čtyřměsíčnímu dítěti dosáhnout této hračky. Velikost této chrastítka je ideální pro malé děti a kroužky se posunují dopředu a dozadu. Používané jasné barvy stimulují lepší vývoj vize dítěte.

12. Přeskočit Hop Prozkoumat & Více Roll-kolem, ježek:

Tato snadno ovladatelná chrastítka umožňuje dětem otevřít své malé ruce a hrát si s nimi. Jejich konstrukce usnadňuje uchopení, otřesení a házení chrastítka. Děti milují známé tváře a jezdec pomáhá při vývoji, zatímco pružné tělo vytváří obratnost. To také má teethers a korálky pro děti dotýkat a prozkoumat.

Tyto hračky jsou vyrobeny z netoxických materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí, takže je pro vaše 4 měsíce staré dítě zcela bezpečné.

Kromě hračky je zde několik aktivit, se kterými se můžete věnovat svým malým 4 měsícům.

1. Zrcadlo, zrcadlo na zdi:

Vezměte své dítě do zrcadla a ukažte odraz dítěte v zrcadle. Položte otázky jako: "Kdo to je?" Nebo "Kde je dítě?". Můžete také přidat větší hodnotu tím, že zobrazíte svůj odraz a identifikujete se sami sebe. Vyzkoušejte to se sourozenci nebo hračkami dítěte.

2. Zpívejte a křičet:

Děti milují animované hlasy. Zpívejte a promluvte s dítětem tím, že měníte hlas a smysl a zaznamenáte, jak vaše dítě reaguje. To je skvělá aktivita pro rozvíjení jazykových znalostí vašeho dítěte.

Vaše dítě začíná rychle zkoumat své životní prostředí. Vezměte bodnutí, když mu dáte materiály různých povrchů, abyste je vyšetřili, a třásl se, až se bude bavit, když zjistí, jak se otázky dotýkají a zda se ozývají. Vaše dítě je také náchylnější být obsazeno tím, co se kolem něj děje, takže povzbudivé může být trochu více trýznivé.

Jak se jeho zrak staví, vaše dítě může rozpoznat odstíny podobného stínování, například červené a oranžové. Bude ocenit, že bude mít hlídače v brilantně zbarvených mobilních telefonech a bude hrát cvičební centra.

Vaše dítě je v současné době víc zákeřné, a tak ho vyzývá, aby vyšetřoval a hrál s výběrem položek a odklonění. Základní muslin bude mít vaše dítě na pár minut. Sledujte, jak ho nasává, držte ho a zjistěte, co se stane, když to poskvrní. Dejte mu lehký chvění a pozorujte, jak skvěle zazní zvuk, když to otřese.

Vaše dítě bude také zbožňovat nalezení náhledů a náznaků akčního zaměření nebo přehrávání středisek. Hra s hračkami je pro vaše dítě nyní méně náročná, protože se může připojit a chytit věci oběma rukama. Může však chybět jeho vady na primárním pokusu. Když uspěje, může se snažit umístit jej do úst, takže zůstane poblíž.

Vidět víc: Hračky pro 2 měsíce staré děti

První rok dítěte je plný učení a hraní, většinou je to oba - učí se hraním. Tummy čas je v tomto stádiu důležitý k rozvoji silných svalů. Vyberte si hračky, které povzbuzují vaše dítě k pobytu na břiše na delší dobu. Děti stráví spoustu času sama a vylepšují své schopnosti hrát a držet hračky. Děti jako 4 měsíční hračky pro děti, protože stimulují jejich vidění a sluch. Vybírejte různé bezpečné hračky v různých tvarech, velikostech a strukturách.

V obchodě je k dispozici mnoho hraček pro děti ve věku 4 měsíců. Jedná se ovšem o některé z těch nejlepších, které rodiče ručně vybrali, protože vyhovuje jejich čtyřměsíčnímu dítěti. Tyto hračky jsou mimořádně krásné a každý má svůj vlastní rys a důvod k nákupu.

Pin
Send
Share
Send