Krása a móda

Je Síra pro Akné účinná?

Pin
Send
Share
Send


Akné je velmi přetrvávající problém, že mnoho teenagerů a dokonce i dospělí čelí každý den po delší dobu svého života kvůli stálé potřebě rychlého občerstvení a který je poháněn hektickým životním stylem. Stres je také dalším důvodem, proč způsobuje akné, což je chemická reakce na pokožce. Chcete-li se zbavit toho otravné akné existuje několik domácí opravné prostředky můžete si vybrat, ale vždy konzultovat svého dermatologa na tuto skutečnost. Síra je známá jako velmi zkušený agent při odstraňování akné, protože pomáhá nasávat chemikálie na pokožce, které jsou hlavní příčinou akné. Podívejte se na výhody Síra pro akné.

Co je Síra?

Síra je žlutě zbarvená chemikálie, která je známá především dezinfekčními vlastnostmi. Používá se v olejích, dezinfekčních prostředcích a také v hnojivech. Síra je také široce používána v lékařském průmyslu k léčbě různých kožních onemocnění. Síra voní jako zhnité vejce a je bez chuti.

Jak Sulfur pracuje na akné?

Síra je jedním z nejúčinnějších akné. Pimples jsou obvykle způsobeny nadměrnou produkcí oleje pod kožními žlázy. Tento mazu se uvízne v pórech, což vede k bakteriálním infekcím. Léčba akné se vyskytuje vysycháním tohoto přebytečného oleje na pokožce a ovládáním kožního mazu. Způsobuje odlupování obvodové vrstvy pokožky. Tato exfoliace pomáhá při výrobě nových buněk, čímž se stává čerstvá a hladká pleť.

Jak používat síru pro akné?

Síra může být použita v mnoha formách k boji proti akné issues.Given dolů je několik domácí opravné prostředky pro použití síry pro akné jako způsob, jak účinně léčit.

Síra maska ​​na obličej pro akné:

Síra maska ​​akné je dokonalý způsob léčby vašeho akné, pokud máte citlivou pokožku, protože síra je dobře známý pro namáčení přebytečného oleje z pokožky dovolí kůži dýchat, což je docela účinný způsob, jak se zbavit své akné efektivně. Přestože síra nemůže být použita přímo na pokožce, je velmi užitečná při zředění téměř stejným množstvím vody. Síra má velmi zřetelný zápach hnijících vajíček, což někdy může být docela dráždivé, zvláště pokud se chystáte někam jít ven, protože pach síry zůstává s vámi po nějakou dobu, takže je vždy lepší použít maskovací agent s více dominující a sladká vonící vůně se sírou, když se chystáte použít. doporučujeme použít síru v noci před spaním, aby vůně pryč do rána. Zkuste tuto metodu zažít síru masku pro výhody akné.

Budete potřebovat:

 • Síranový prášek - 1 polévková lžíce
 • Jojobový olej - málo kapek

Metoda:

 • Vytvořte hustou pastu ze síry a jojobového oleje
 • Použijte v postižených oblastech
 • Po 15 minutách vypláchněte

Dabbing:

Dalším způsobem léčby akné se sírou je použití čisté síry na postižených oblastech akné přímo. Získejte čisté tampony a ponořte je do síry, pak postižte oblasti postižené akné a nechte síru sedět nejméně hodinu, než ji umyjete chladnou čistou vodou. Dabbing je perfektní způsob léčby akné tím, že se s nimi přímo zabýváte. Snižování obsahu síry umožňuje léčbu akné výhradně bez toho, aby se k ní počítalo do ostatních částí pokožky.

Vidět víc: Nejlepší antikoncepce pro akné

Prací síra:

Pokud hledáte rychlou fixaci pro vaše akné, pak se doporučuje praní síry, kde musíte umýt obličej zředěnou variantou síry. Udělejte to nejméně třikrát až čtyřikrát za týden, abyste získali rychlé výsledky. Čím víc to děláte v týdnu, tím rychleji a lépe získáte výsledky. Použití mýdla je dobré po mytí, protože mýdlo pomůže působit jako vůně, která maskuje vůni síry efektivně.

Vidět víc: Zinek na léčbu akné

Přímá aplikace síry pro akné:

Síra lze snadno aplikovat a umýt, což je ideální způsob léčby akné. Pokud nechcete, aby vaše ruce vdechovaly špatné vejce kvůli síře, doporučuje se používat rukavice při aplikaci síry na obličej. Síra nemá žádné trvalé účinky s výjimkou vůně, díky níž je velmi bezpečné držet se kolem vašeho domu, ačkoli je nutné, abyste získali souhlas od svého dermatologa předtím, než se pokusíte o něco nejdříve.

Síra mýdlo: funguje to?

Síra mýdla získávají popularitu pro léčbu akné, zejména na těle. Tyto mýdla na bázi síry jsou považovány za účinné při potlačení akné. Obecně síra mýdla jsou kombinovány s jinými činidly, jako je Retinoid, aby se snížil převládající, štiplavý zápach síry. Funguje tím, že zničí růst bakterií a zabije kožní buňky na epidermis. Tato akce se nazývá Keratolytikum, které pomáhá při odstraňování přebytečného oleje a buněk, které blokují póry.

Jejich účinnost je však stále otázkou, protože mnoho studií dokazuje, že síranová mýdla nejsou nejlepší léčbou akné.

Nežádoucí účinky ošetření síry akné:

Síra léčí akné vysycháním oleje a odstraněním horní vrstvy pokožky. Tato vlastnost někdy vede k nadměrné suchosti a odlupování kůže. Časté vedlejší účinky aplikování síry topicky na pokožku jsou:

 • Pocit pálení
 • Svědění a podráždění
 • Vlasová kůže
 • Dýchací potíže
 • Pocit brnění a zarudnutí
 • Kopřivka

Zatímco někteří lékaři tvrdí, účinnost síry v porovnání s jinými léky proti akné, řada jednotlivců této chemické látky značně těžit. Síra ošetřuje akné a pomáhá lidem pokrytým pokrývkou pupienků dostat úlevu. Je důležité vědět, jak tento prvek používat pečlivě, protože je to silná chemická látka, která může tyto účinky zvrátit. Pokud máte pimples, ale nemáte suchou pokožku, síra je nejlepší sázka!

Vidět víc: Laserová léčba pupíků na obličej

Pin
Send
Share
Send