Krása a móda

Turecké tipy a tajemství krásy

Pin
Send
Share
Send


Turecké ženy jsou jednou z nejkrásnějších žen na světě. Jsou horké, vtipné a mají oči, aby zemřely. Je pravda, že všechny tyto geneticky získané a jejich tajemství krásy jsou předávány z jedné generace do druhé. Podívejme se na několik jednoduchých tajemství krásy, které následují, abychom je mohli dokonce vyzkoušet a vypadat nádherně.

Zde jsou tipy a tajemství Nejlepší turecké krásy.

Růžová voda:

Turecké ženy pravidelně používají růžovou vodu ke snížení výpadků a tónování své kůže, která ji také udržuje svěží. Dělat přirozenou cestu by bylo nejlepší a pro to musíte vařit okvětní lístky růží a pak počkejte, dokud je voda dostatečně chladná, aby byla aplikována na obličej. Můžete také koupit čistý růžový vodní sprej, který by byl méně časově náročný a aplikovat těsně po koupeli.

Červená Henna:

Červená Henna je tradiční pro turecké ženy a je považována za posvátné dekorace na těle. Natírají ruce a nohy s návrhy a jsou nezbytnou součástí jejich svatby. Neutrální henna se nanese na pokožku hlavy o hodinu před šamponem. To je výživné pro vlasy a udržuje je zdravé a silné.

Vidět víc: Tajemství krásy italských žen

Jogurt:

Jogurt je pochoutka pro turecké lidi a je podáván s téměř každou potravinou. Nemají to jen kvůli chuti, ale také pro zdravé trávení a jsou dokonce aplikovány i navenek. Použití jogurtu přímo na kůži nebo jeho míchání s citrónovou šťávou je běžnou metodou vyhlazení pokožky.

Černá mýdla:

Turecké ženy chodí do Hammams, které jsou známými tureckými lázněmi, které pocházejí z římské lázně a pocházejí již od staletí. Nejen, že jsou kůže měkké a hedvábné, ale také otevřou póry v pocitném počasí. Tam je speciální černé mýdlo, které používají a jsou k dispozici všichni ostatní svět, který hluboce čistí tělo a působí jako skvělé křoviny. Viděla bys, jak se mrtvá pokožka vymyje a že ti nová kůže, mladší tebe. Použití rhassoulské hlíny z Maroka by bylo nejlepší po křoví.

Vidět víc: Japonské tipy pro krásu

Cukr vosku:

Cukrový vosk je jednoduchý způsob, jak se zbavit nechtěných vlasů v těle. Vyčistí nejen pokožku, ale také exfoliuje mrtvou pokožku. Vezměte dvě šálky cukru a smícháme s 1/4 šálkem citronové šťávy a 1/4 šálku vody a poté ji vaříme. Chraňte ho, dokud se na pokožku nepoužije, a pak se rozptýlí v oblastech, až bude vrstva tenká. Odtrhněte proužky z opačného směru od místa, kde vlasy vzrostly.

Kohl:

Kohl je velmi staré tajemství krásy, které bylo předáno Egypťanům. Kohl se používá spolu s černým práškem a nyní je snadno dostupný v různých značkách na trhu. Můžete jen uchopit, aby přišli dobré kohl kajal, které by vaše oči vypadaly jasně a výrazně.

Vidět víc: Iránské krásy péče o pokožku tajemství

Medová maska:

Medové masky jsou skvělé pro obličej, protože obsahují minerální soli, vitamíny a aminokyseliny. Koncept byl zdědil Egypťané a byl velmi slavný recept na krásu. Zvlhčující prvek v medu opouští pokožku žen jemnou a hladkou. Malá citronová šťáva by poskytla lepší výsledky pro masku na obličej.

Oleje:

Tlustý hruškový olej využívají turecké ženy pro své stárnutí. To by mohlo být opravdu efektivní k tomu, aby se čas obrátil a nedovolte, aby se na naší kůži odrazila. Arganový olej je známý také díky obsahu vitaminu E a mastných kyselin. Udržuje pokožku hydratovanou a měkčí.

Pin
Send
Share
Send