Krása a móda

9 krásné a nejlepší venkovní závěsy pro domácí účely

Pin
Send
Share
Send


Záclony nejen přispívají k kráse vašich pokojů, ale poskytují i ​​soukromí. Pokud máte dostatek štěstí, že máte otevřenou plochu, například terasu, dvorek, verandu, balkon nebo terasu, pak venkovní závěsy hrají zásadní roli při zajištění soukromí při partychování s přáteli nebo jen při relaxaci s rodinou.

Nejnovější a ochranné venkovní záclonové návrhy pro Váš dům:

Odrůdy top 9 venkovních závěsů vám dávají možnost vyzvednout ty, které vyhovují vašim potřebám a rozpočtu,

1. Skládací bambusové závěsy:

Tento jednoduchý skluzavý kryt interiéru / exteriéru je vyroben ze všech přírodních bambusových plechů ozdobených 1 "polypropylénovou hranou. Každý panel měří šířku 40 "a zavěsí z 6 nerezových kroužků z nerezové oceli. Tato nádherná záclonka na venkovní verandě vás nejen chrání před jasným slunečním světlem, ale poskytuje vám i soukromí.

2. Shady Corner Without Darkness:

6 stojatý venkovní bezdrátový válečkový stín je vyroben z pletené prodyšné polyetylenové tkaniny, která zablokuje 90% UV záření bez ztmavnutí oblasti. Umožňují únik tepla a vlhkosti a přispívají k úsporám energie tím, že snižují náklady na chlazení místností. Tyto venkovní záclony mají dětský válečkový mechanismus a jsou odolné proti plísním, houbám a plísním.

3. Venkovní plátno závěsy:

Tyto atraktivní plátno závěsy jsou z akrylové směsi, těžké a přitom lehké, mají tloušťku 0,25 ". Vyrobeno z barevného materiálu má měkkost bavlněné tkaniny. Tyto vnější závěsy jsou odolné vůči skvrnám, plísním, hnilobě a plísní. Pryžové průchodky odolné vůči povětrnostním vlivům se bez námahy skládají a usnadňují jejich manévrování.

4. Sluneční odstín pro milovníky přírody:

Vychutnejte si klidné chvíle v slunečných dnech - díky slunečním odstínům ze syntetických vláken. Dramaticky snižuje zahřátí, vyblednutí nábytku blokováním UV záření o 85%. Tyto venkovní balkónové závěsy mohou být namontovány na kovovém rámu a kotevní kroužky ve spodní části jsou určeny k zajištění stability. Čištění je opláchne vodou a nechá se vyschnout.

5. Záclonové záclony:

Ideální volbou pro vychutnání výhledu a vašeho soukromí jsou tyto lehké lehké zářivé záclony, vyrobené ze 100% měkkého polyesteru. Jsou lehké a odolné vůči počasí a plíse. Univerzální smyčky se snadno zapadají s jakýmkoli závěsným tyčem. Tyto bílé venkovní záclony jsou ideální pro pohádkový pohled na vaši zahradu, dvorek, terasu nebo verandu.

6. Kouzelná magnetická upevňovací opona:

Tyto bezdrátové magnetické záclony umožňují vám nebo vašim mazlíkům procházet, ale ne hmyz. Vychutnejte si chladný vánek a zapomeňte na otravné chyby. Silné magnety pomáhají za sebou zavřít okénko dveří. Tyto venkovní záclony jsou opatřeny magnetickými poutkami ve středu pro rychlé automatické zavírání systému a boky jsou připevněny k rámu dveří pomocí lepící pásky.

7. Vodotěsné terasové závěsy:

Nepromokavé závěsy, ideální volba pro verandy, terasy, balkony, aby vám trochu soukromí. Vodotěsné venkovní závěsy jsou vyrobeny z polyesterové tkaniny potažené PU. Atraktivní funkcí je elastický uzamykací systém, který zabraňuje vdechnutí větrných situací. Dekorativní dřevěné knoflíky jsou prošité na smyčkách.

8. High-end Privacy Fencing:

Přeměňte svou terasu nebo zahradu na venkovní místnost s odolnou nepromokavou polyesterovou tkaninou o průměru 300 g, která vám poskytne stín a intimní bydlení venku. Jsou lehké, odolné vůči plísním a vlhkosti. Venkovní záclonové záclony jsou opatřeny vázacími spojkami a nerezavějícími bronzovými průchodkami.

9. Dveřní závěsy z PVC pásky:

Dveřní závěsy z PVC pásu jsou nejlepší volbou pro školy a školky. Tyto vnější závěsy jsou prefabrikované s izolačními vlastnostmi, které pomáhají udržovat vnitřní teplotu tím, že brání vnějšímu studenému vzduchu. Snižují hladinu hluku, čímž udržují klidné a tiché prostředí.

Venkovní závěsy nám dávají flexibilitu přeměny volného prostoru na jakoukoli událost, která je osobní a soukromá, ať už je to párty, tichý kout, kde se můžete uvolnit, nebo se jen bavit s rodinnými příslušníky. Top 9 venkovní záclony otvírají zcela nové okno s různými záclonami, které vám pomohou vytvořit speciální místo pro vás.

Pin
Send
Share
Send