Krása a móda

9 Nejnovější kolekce modrých deštníků se snímky

Pin
Send
Share
Send


Deštníky jsou nejoblíbenějším doplňkem, který můžete najít ve všech domácnostech. Z variantních odstínů jsou modré deštníky nejoblíbenějším a nejoblíbenějším odstínem obou pohlaví. V těchto odstínech jsou k dispozici také široké možnosti, stejně jako všechny ostatní série kolekcí. K dispozici jsou tištěné, hladké, čtvercové, kruhové, lehké a těžké modré deštníky.

Různé odstíny modrých deštníků vzory pro všechny roční období:

Zde najdete některé z nejlepších 9 modelů modrých deštníků.

1. Metal Shafted Blue Deštníky:

Jedná se o modrý deštník s kovovým rámem v černé barvě a také obsahuje automatické otevírání. Je vybaven černým plastovým držadlem s 8 skelnými vlákny. Je vyroben z kovové šachty a plastové rukojeti s tlačítkem.

2. Mini skládací modré deštníky:

Objevte tento hezky vypadající kompaktní a elegantní stylový lehký modrý deštník. To je jeden z oblíbených návrhů deštníku modré mezi dámy. Jsou to typové mini skládací deštníky se 3-stupňovým rámem, který má 8 žeber a je opatřen odpovídajícím krytem. Tato velikost se může hodit většině kabelky žen.

3. Dřevěné rukojeti Modré deštníky:

Jedná se o klasickou sbírku námořnických modrých deštníků, které mají dřevěnou rukojeť s křivkami, která je příliš vhodná pro manipulaci. Tento deštník měří 90 cm v průměru s vrchlíkem v polyesterovém materiálu. Jedná se o stabilní a trochu těžký deštník o hmotnosti 570 g.

4. 64 palců Golf modré deštníky:

Díváte se na pozoruhodný a oko úchvatný červený a modrý deštník s 8 silnými žebry, aby drželi svůj vrchlík. Střecha je vyrobena z polyesterových a nylonových materiálů, které podléhají vlivům sezónního počasí. Rukojeť je vyrobena ze silného a trvanlivého materiálu ze sklolaminátu, který dodává pevnost držení s uchopením.

5. Automatický modrý deštník pro děti:

Je ideální pro děti, protože má kryt s průměrem jen 70 cm. Tento královský modrý deštník má speciální tupou bezpečnostní funkci, jako je jednoduše stisknuté tlačítko, které umožňuje otevření deštníku jediným dotykem. Celková hmotnost deštníku je pouze 300 gm.

6. Unisex skládací modré deštníky:

Získejte nejnovější módní deštník s modrým deštěm ve své sbírce doplňků, abyste byli módní. To má lehké a materiálově odolné vlastnosti, které usnadňují jeho nosení. Plast ABS z prvního stupně se používá pro vynikající ochranu.

7. Květinové vytištěné drobné skládací modré deštníky:

Chyťte elegantní od tohoto nejnovějšího modrého deštníku, který je velmi kompaktní, aby se mohl sklopit. Jsou ideální pro jasný slunečný den s laserovou leptanou dřevěnou rukojetí. Dodává se s odpovídajícím krytem a je v šikovném rozložení, aby se vešla do jakéhokoli malého rozměru kabelky.

8. Všechny čtvercové kompaktní modrý deštník:

Hledáte nejkvalitnější modrý deštník? Zde je tmavě modrý deštník se všemi novými čtvercovými designy s kompaktním, snadno přeložitelným a snadno ovladatelným prvkem. Měří 13 palců při rukávech a jeho vrchlíku má průměr 32 palců.

9. Automatické otevření velkého modrého deštníku:

Když najdete hektické staré deštníky, zkuste tyto velké modré deštníky, které mají obrovský baldachýn. Jsou rozděleny na 8 žeber, které jsou její nejsilnější částí a rámy jsou také vyrobeny z litého kovu. Má robustní vláknitou rukojeť, která zajišťuje uchopení i za mokrých rukou.

Používají se v průběhu celého roku v některých částech kontinentů. Jak pro slunečné dny, tak pro deštivé dny jsou užitečné? Můžete také najít některé rozsahy, které přicházejí v unisex designu, který si můžete zvolit pro nákup jako běžné náležitosti pro váš domov. Ve sbírce těchto nádherných deštníků můžete také najít děti pro děti. Celá rodina může po celou dobu využívat tyto oslnivé a prskající modré deštníky.

Pin
Send
Share
Send