Péče o vlasy

Jak dosáhnout stálého vyrovnání vlasů - přínosy a vedlejší vedlejší účinky

Pin
Send
Share
Send


Téměř všechny ženy mají rád vzhled přímých lesklých a hedvábných vlasů. Může být velmi problematické každodenní používání rovnačky. Trvá to čas a teplo může poškodit hřídele. Můžete jít na trvalé narovnávání vlasů, které jsou i přesto nákladné, ale mohou trvat i několik měsíců. Může vám to stát od 4000 / - INR do 6000 / - INR. Normální salony mohou udělat pro vás za nižší ceny. Pokud si vyberete profesionální salony jako L'Oreal Professionals nebo The Habibs, pak pravděpodobně vypálíte kapsu.

Trhy byly rychlé zavést některé stálé vlasy rovnání krémy, které jsou také nutné, aby vaše vlasy perfektní po narovnání.

Trvalý proces rovnání vlasů je normální. Nejprve je keratinová struktura rozdělena chemikálií na bázi sodíku. To dělá hřídele zvládnutelné pro druhý proces. Druhým procesem je použití okysličovadla, které neutralizuje keratin a rozehřeje vlasy.

Vidět víc: Bylinné tipy pro růst vlasů

Trvalé úpravy vlasů:

Existují však různé způsoby, jak to dělat. Některé procesy mohou mít více chemikálií a tepla než jiné. Záleží na tom, který typ léčby si zvolíte. V podstatě existují 3 známé typy ošetření pro trvalé vyrovnávání vlasů. Zde máme také metodu zpracování, jak provádět trvalé vyrovnávání vlasů.

 • Keratinová léčba.
 • Japonská tepelná úprava.
 • Chemické ošetření.

1. Keratinová léčba také známá jako brazilská technika:

Brazilská technika je velmi populární technika. To je zdaleka nejznámější ze všech ostatních technik, jak narovnat vaše vlasy. V tomto procesu je obvykle keratinová vrstva infundována s již přítomnou keratinovou strukturou pramenů a to perfektně sedí s vlákny, aby se jejich přirozená struktura změkčila a narovnávala. Tím získáte hedvábný přímý vzhled a zámky jsou velmi lesklé.

Pokud se rozhodnete to udělat z drahého salonu jako L'Oreal, může to stát asi 4000 / - INR až 6000 / -INR. To může být něco drahého, ale výsledky trvají poměrně málo měsíců. Žádná z těchto způsobů léčby není trvalá, ačkoli jsou označována jako trvalá, protože nebudete muset pravidelně užívat vybavení, jako je napínání a jiné štětce nebo sušení foukání, aby se vlasy natrvalo natrvalo.

Výhody:

Také vám pomáhá zbavit se šumění a šachty jsou velmi hladké. Vaše vlasy se vracejí do lesku a lesku. Spolu s tím přicházejí náklady na léčbu. To může být drahé v závislosti na tom, kterou značku keratinu vybíráte, a také na pověst salonu.

Tím získáte bezproblémové narovnání. Výsledky se správnou péčí mohou trvat až 6 až 8 měsíců. To však závisí také na rychlosti růstu vlasů. Vzhledem k tomu, že vlasy vyrůstají, vrátí zpět svou normální strukturu a tudíž jestliže vaše vlasy byly předtím frizzy, vrátí se po 6 měsících. Toto není celoživotní léčba, na kterou se můžete spolehnout. Nicméně neexistuje žádná taková celoživotní léčba. Vlasy se vždycky vrátí svou původní strukturu jako zvlněná, nebo kudrnatá nebo suchá, jak jste se narodili.

Tato technika je zdaleka nejpoužívanější a bezpečná pro vaše vlasy. Neexistuje žádný závěr, proč se toto označuje jako brazilská léčba, ale to vám dává přímý zámek po dobu několika měsíců. To je také přirozené řešení stálého vysychání vlasů. Dále je vhodný jak pro muže, tak pro ženy.

2. Japonská termální regenerace a výhody:

To není příliš důkazní metoda. To také neposkytuje lepší výsledky než výše uvedený postup. To však může mít dobré výsledky, které se dějí naposledy, ale za předpokladu, že budete chodit na pravidelné dotyky. To je levnější než výše uvedený postup a může být provedeno ve vybraných salonech. Při této metodě se hřídele nejprve zpracují značně chemickými látkami. Zajišťuje chemické spojení přes původní šachty.

To zase rozbíjí původní keratinové vazby. Dále, když jsou vazby rozbité, aby nová vrstva keratinu pevně sedla, je ošetřena vysokým teplem. Může to být velmi škodlivé a obvykle tito lidé nechodí na tuto léčbu, dokud a pokud nebudete chtít strávit pár dolarů méně a nejít na brazilskou léčbu.

Poté, co jsou vazby hřídele rozloženy a keratin je řádně sedět, chloupky jsou opět vystaveny silnému chemickému ošetření. Tato druhá vrstva chemikálií činí keratin ještě pevnější. Takže v tomto procesu šachty procházejí množstvím chemikálií a také vysokým množstvím tepla. To může být velmi škodlivé a hřídele mohou ztratit svou vitalitu. Měli byste a měli byste se poradit s tricholgem nebo správným odborníkem, než zvážíte, že byste tuto léčbu učinili. Budete také potřebovat pravidelné dotyky pro udržení rovného vzhledu.

Používají také některé trvalé produkty pro vyrovnávání vlasů, aby se dostaly správně, což znamená, že nejsou chemicky dostupné. Vlasy mohou přijít o svou přirozenou vitalitu a možná budete muset naplánovat pravidelné schůzky v salonu.

3. Chemická úprava a výhody:

Jedná se o další trvalou techniku ​​rovnání vlasů. V tomto případě je určitý počet keratinových vazeb rozpuštěn pomocí chemikálií, což činí strukturu šachty hladkou. Pokud je menší počet dluhopisů narušen, vlasy se nezmění. Pokud je větší počet vazeb narušen, může to způsobit křehké a slabé vlasy. Závisí to na profesionálním provedení této techniky. Tato osoba by měla zvládnout chemickou dovednost, jinak může vést k špatným výsledkům. Tento vyrovnávací proces je vyplněn chemikáliemi, ale použití tohoto tepla není v tomto procesu hodně.

Nežádoucí účinky stálého vysychání vlasů:

Je pro trvalé nebo husté vlasy trvalé vyrovnání vlasů dobré? Existují určité možné vedlejší účinky vyrovnání vlasů. Podívejte se na některé.

 • Když hřídel vyroste, můžete čelit smíšené struktuře. Horní část vašeho může být frizzy a kudrnaté, což je vaše původní vlasové struktury, zatímco spodní části zůstane rovná. To vám může dát podivný vzhled.
 • Někdy je použití rovnačky zpátky doma také nutností.
 • K pravidelnému vzhledu je třeba pravidelné dotyky.
 • Pravidelné návštěvy salonku mohou způsobit spoustu výdajů.
 • Může to vést k přehřátí a suchu.
 • Může způsobit, že hřídele budou křehké.
 • Pokud jsou vlasy příliš suché nebo jsou příliš chemicky ošetřeny, můžete čelit svraštilým problémům se skalpem, lupům nebo jiným problémům.
 • Mohou existovat některé závažné alergie, které mohou způsobit těžké poškození pokožky hlavy a kořene růstu vlasů také. Pokud jste ochotni opravit škody, které jsou způsobeny trvalým postupem vyrovnávání nájemného v tomto okamžiku, bude vyžadován odborný lékař.
 • Může způsobit trvalé poškození původní struktury hřídele. To způsobí, že vypadají vlasy špatně, a to může být také překážkou pro budoucí růst vlasů.
 • Dále si možná budete muset zvolit tyto techniky, pokud chcete mít přímý zámek, protože tržní kity nepomáhají moc.
 • Nebudete moci vybrat jiný účes, jako je kudrnatý. Budete muset zůstat na svém rovném vlasu po zbytek svého života, pokud neříznete celé vlasy a necháte ji růst sama od začátku. Někdy může způsobení narovnání vlasů chybět a to může vést k vážnému poškození pokožky hlavy. Takové případy se nedávno dostaly k pozornosti lidí a to je jeden z nejdůležitějších důvodů masového popření trvalého procesu narovnávání vlasů.

Jak bylo popsáno dříve, je to nákladný proces udržování vlasů. Jedním z hlavních problémů, které ženám často zanedbává, je, že vlasy se stávají problémem. Mnoho žen, které využily trvalého procesu vyrovnání vlasů, často čelí.

Vidět víc: Jak narovnat vaše kudrnaté vlasy

Stálá centra pro rovnání vlasů v Indii:

V Indii existují určité permanentní centra pro vyrovnávání vlasů, které nabízejí nejlepší službu vůbec. Jsou to následující. Následujících 5 jsou zatím některé z nejlepších středisek na vyrovnávání vlasů v Indii.

1. Naturals:

Jedná se o nejlepší centrum pro vyrovnávání vlasů v Banaswadi v Bangalore a je jednou z nejvýraznějších center pro narovnávání vlasů v zemi. Pokud hledáte nejlepší službu v této oblasti, pak lze říci, že je jedním z nejlepších v této oblasti. Jejich práce je naprosto mimořádná. Kdokoliv, kdo se dostane do těchto vlasů rovnání cíle vždy poskytoval zpětnou vazbu hledající s dobrým slovem a ocenil jejich pokročilé techniky a také obdivoval způsob, jak toto centrum používá jejich mechanizovaný systém nabídnout nejlepší ve třídě zákaznický servis.

2. Naturals Hair and Beauty Salon:

Jedná se o jedno z nejlepších stálých center pro narovnávání vlasů v Indii a nachází se ve městě Visakhapatnam. Nabízí pouze nejlepší služby ve třídě zákazníkům, kteří mají jen co nabídnout, pokud jde o jejich služby. Místo nabízí některé z nejvíce profesionálních lidí v této oblasti a bude zcela vhodné pro vás, pokud hledáte cenově dostupné balíčky. Používají kvalitní stálé vlasy na vyrovnávání vlasů a poskytují řešení tenkých vlasů.

3. VLCC hubnutí, krásu a fitness:

Toto je další trvalé centrum pro rovnání vlasů, které se nachází ve Visakhapatnam, Indie. Nabízí některé z cenově dostupných a uživatelsky přívětivých obchodů se všemi svými zákazníky. Moderní techniky používané k získání trvalých rozeklaných vlasů na tomto místě jsou jedním z nejlepších v tomto oboru.

4. Zvýrazněte salon krásy:

Některé z nejlepších stálých center narovnávání vlasů Indie se nacházejí ve městě Bangalore. Toto konkrétní centrum pro vyrovnávání vlasů se nachází v Bannerghatta Rd. Bangalore a nabízí některé z nejlepších balíčků služeb pro klienty. Poskytuje jim ty nejlepší stroje ve své třídě. Je to unisex salon.

5. Venus Beauty Care:

To se nachází v Manjalpur, Vadodara a je jedním z nejlepších míst natrvalo narovnat vlasy. Poskytují trvalé i dočasné služby na rovnání vlasů a patří k těm nejlepším v této oblasti. Pokud trpíte problémy narovnávání vlasů, pak se toto může stát jedním z nejlepších míst, které je třeba navštívit.

Jak dělat stálé vlasy rovnání doma?

Přemýšleli jste nad tím, zda se můžete bez chemikálií doma vyrovnat? Dobře, ano! Můžeš! Vyzkoušejte tyto přírodní stálé tipy na vyrovnávání vlasů doma, aniž byste museli projít chemikálií odskočit v salonu. Zde je, jak to můžete udělat.

Co potřebuješ:

 • 3 lžíce kukuřičného mléka.
 • 250 ml kokosového mléka.
 • 3 lžíce citronové šťávy.
 • 3 lžíce mandlového oleje.

Kroky k trvalému vyrovnání vlasů:

 1. Nalijte citrónovou šťávu do malé misky a postupně do ní přidávejte kukuřičnou šťávu.
 2. Směs dobře promíchejte a ujistěte se, že nejsou žádné hrudky.
 3. Dále vylijte kokosové mléko do hrnce a nechte ho zahřát. Zatímco se ohřívá, přidá se do něj citronová šťáva a kukuřičná směs. Pokračujte v míšení, když je přidáte.
 4. V tomto posledním kroku přidejte mandlový vlasový olej do pasty z kokosového mléka.
 5. Míchat a udržovat krém na dusí. Ujistěte se, že nejsou žádné hrudky.
 6. Když pasta zahušťuje, vydejte ji z plynu.

Mandlový olej je pro tuto masku velmi důležitý, protože přidává do vlasů hedvábnou strukturu, protože je bohatý na omega-3 mastné kyseliny, fosfolipidy, hořčík a vitamín E.

Nechte směs vychladnout. Po ochlazení aplikujte na vlasy od kořenů. Jakmile budete hotovi, pokořte si vlasy rovně dolů. Naneste na něj jiný povlak a nechte ho smažit po dobu 30-40 minut. Umyjte jemným šamponem. Můžete vidět výsledky!

Vidět víc: Jak dosáhnout rovných vlasů přirozeně doma

Trvalé vyrovnání vlasů může vypadat jako snadná volba. Ujistěte se však, že si všimnete vedlejších účinků spojených s každým z nich. Některé z nich fungují na úkor vašich vlasů. Zatímco na trhu existuje řada možných krémů na vyrovnávání vlasů, zajistěte, aby fungovaly co nejlépe a aby vyhovovaly vašim vlasům. Nekompromisujte kvalitu nebo může mít dlouhodobý dopad na růst vlasů.

Pin
Send
Share
Send