Krása a móda

15 nejlepších značek zeleného čaje na trhu

Pin
Send
Share
Send


Líbí se vám zelený čaj? Pokud ano, pak je velmi důležité, abyste věděli o různých značkách zeleného čaje, které jsou k dispozici na trhu. Zelený čaj nabízí několik přínosů pro vaše zdraví, a tak se stává zdravým tonikem a je velmi populární po celém světě. Zelený čaj obsahuje antioxidační vlastnosti a je zodpovědný za boj proti oproti volným radikálům. Na trhu je k dispozici řada značek zeleného čaje. Navíc tento článek vám pomůže koupit nejkrásnější značku v zelené čajové kouli!

Top 15 značek zeleného čaje na trhu:

1. Tazo zelený čaj:

To je velmi populární, stejně jako široce k dispozici zelený čaj a může být k dispozici téměř někde. Perfektní chuť tohoto zeleného čaje Tazo hraje účinnou roli při přinášení této značky na tak velkou úroveň a velikost. Interaktivní webové stránky přidělují k vyšetření na planetě celou řadu čajů a poskytují jako nebe čajového pijáka pro cestování kolem.

2. Tetley čistý zelený čaj:

Každý čajový sáček Tetley obsahuje 2 gramy zeleného čaje, který rychle přivádí nejvyšší chuť. Obsahuje antioxidanty, které bojují vedle škodlivých chemikálií a udržují dobrou kondici. Každodenní pití zeleného čaje Tetley vám pomůže omlazovat, uklidnit, ochladit a posilovat své tělo, stejně jako snížit stres s nepříznivými účinky kontaminace. Má mírně zelenou barvu a má hrozně příjemnou chuť.

3. Tzu-The:

Tato značka představuje obrovskou sbírku dohromady zeleného čaje, navíc dodávaného zboží se zeleným čajem. Relativně čerstvá společnost, která se zaměřuje nejen na to, aby do bazaru přinášela nejen nejlepší zelený čaj, ale i živobytí kreativní při výrobě nových produktů ze zeleného čaje, které mají přínos podobný tomu, který je dostupný zeleným čajem. Ve velmi krátké době se tato značka stala známým konkurentem ve výrobě.

4. Chamong Organic Mint Green Tea:

Jedná se o čaj Darjeeling a také o singl z nejlepších organických čajů, které lze získat na trhu, které seskupují v síle živin a antioxidantů v každém listu.

5. Twinning Jasmine Green Tea:

Po přípravě tohoto čaje uvolňuje světle citrónově žlutou záři, která je mimořádně atraktivní a dokonalá. Tento zelený čaj obsahuje nízký obsah kalorií a také přírodní antioxidanty. Tento čaj nabízí travnatou chuť, a proto tě prospívá omlazení vaší mysli. K tomu, že listy jsou spékané z prvotřídních čajových statků, aby získali nejlepší chuť. Přichází v mnoha příchutích jako je Earl Grey Green Tea, Jasmine, citrón a máta.

6. Lipton Green Tea:

Tento zelený čaj Lipton je čistý s jednoduchým plus a je připraven z speciálně vybraných čajových listů jako na světě. Tento zelený čaj pokrývá flavanoidy je také 100% přirozený bez jakýchkoli konzervačních látek nebo jiného barviva. Přispívá úžasně světle zelené barvy jemnou vůní a obrovskou chutí. Je to jistě špičková značka zeleného čaje v Indii. Tato značka také nabízí další aroma jako med, citron ginseng, smíšené bobule, brusinky z granátového jablka, bílé mangos teen broskev, oranžové passion fruit jasmine a Acai dragonfruit melon zelený čaj apod.

7. Maeda-en Tea:

Maeda-en Tea nabízí řadu nejčerstvějších a nejvýkonnějších zelených čajů na světě, které z Japonska čestně představují. Tato společnost v zásadě "nabízí kupujícímu čistý zelený čaj. Pro výrobu tohoto čaje Maeda-en Chado, jinak se používají obvyklé čajové rituální procesy. A to je jeden z hlavních důvodů, proč tento zelený čaj je k dispozici po celém světě.

8. Bigelow Green Tea:

Značka Bigelow Green Tea obsahuje vlivné antioxidanty v ne zcela tvarovaném čaji jako přírodní bojovník, který dodává zdravé buněčné spolehlivosti fascinujícími škodlivými volnými radikály. Pytle zeleného čaje Bigelow jsou pak zablokovány v kapse chránící chuť, aby pokryly celistvost černých čajů. Asimiluje a zabalí v USA.

9. Yogi Green Tea:

Jogínový zelený čaj podporuje váš přirozený systém ochrany, protože obsahuje antioxidační vlastnosti. To také pokrývá kofein poněkud. Yogi čaj je slavná značka organického zeleného čaje v Indii, na Srí Lance a v Číně. To poskytuje velmi vynikající chuť s jemnou vůní. Tento zelený čaj také nabízí Throat Comfort, Echinacea a Ginger Lemon aroma.

10. Yamamotoyama:

Tato značka je pouze jedním z nejlepších v průmyslu vzhledem k tomu, že kvalitní zelený čaj někdy až 1690. Prostřednictvím přímého elektronického obchodu, on-line objednávání, tento výrobek převezme na další výšku plus odborníci na čaj se shodují, že řada nejvíce vynikající zelený čaj je výsledkem této společnosti. Stránky doporučují různé zelené čaje a poskytují skutečnou nenásilnou odpovědnost.

Vidět víc: Patanjali Beauty Products

11. Taj Mahal Zelený čaj:

Velmi populární přísloví je spojeno s tím, 'Wah taj'. Je to nejlepší značka čaje od Brooke Bond Taj. Velké množství antioxidantů pomáhá udržet správné tělo. Tento zelený čaj pokrývá velmi povzbuzující chuť, navíc smyslnou vůni. Listy jsou vybírány z prvotřídních zahrad. Honey Lemon, Darjeeling a Earl Grey Green Tea jsou některé další příchutě.

12. Zeleninový čaj GAIA:

Tento čaj obsahuje antioxidanty, které kontrolují zdravotní zisk léčby rakoviny, stejně jako podporu dlouhého života. Pomáhá tomu, abyste se cítili znovu a energicky. Tento zelený čaj nejen snižuje váhu, ale také zlepšuje imunitní systém a zastavuje symboly stárnutí.

Vidět víc: Nejúčinnější smetanový krém

13. Zhena je Gypsy Tea Egyptská mincovna:

Jedná se o organickou, bio dynamickou pěstovanou Ceylonovou zeleninu, která obsahuje jak egyptskou mátovou, tak i uklidňující a stimulující. Můžete také ochutnat mátou svou kombinací pomocí náznaku jihoamerické stevie.

14. Organický indický tulsi zelený čaj:

Pomáhá snižovat chladu, kašel a stres, zlepšuje vytrvalost, ztrácí váhu a shromažďuje imunitu díky antioxidantům. Podporuje zvýšení metabolismu plus spalování tuku.

Vidět víc: Nový opiový parfém

15. Čajová zahrada Zelený Oolong čaj:

Pokrývá aroma bylinného čaje, prosperitu černého čaje a integritu zeleného čaje. Tento čaj pomáhá při zlepšování metabolismu, udržování nadřízeného a energického životního stylu a snižování hmotnosti. Antioxidanty s vitamínem C podporují snížení špatného cholesterolu, vysoký krevní tlak, zvyšují imunitu, regulují tělesnou teplotu a snižují podráždění pokožky a rehydrataci.

Pin
Send
Share
Send