Face Pack

9 Nejlepší zvlhčující obličejové mycí značky pro 2018 Indie

Pin
Send
Share
Send


Hydratační mytí obličeje pomáhá hydratovat pokožku. Během zimní sezóny má kůže tendenci uschnout a k udržení vlhkosti v pokožce je zapotřebí dobré zvlhčování obličeje. Volba hydratačního mytí obličeje pomáhá odstraňovat nečistoty z pórů a udržuje pokožku čistou a vlhkou. Bylinné hydratační mytí na obličej pomáhá udržovat pokožku zdravou bez poškození pokožky.

Nejlepší zvlhčující obličejové mycí značky pro 2018 Indie:

Podle našeho typu pleti můžeme zvolit nejlepší hydratační mytí na suchou pokožku pro pravidelné užívání, najdete pod špičkovými 9 nejlepšími zvlhčujícími látkami pro mytí obličeje, které jsou určitě vhodné pro vaši pokožku.

1. Patanjali Honey Orange Face Wash:

Toto mytí na obličej je jedinečná směs přírodních bylin a medu. Je bez mýdla. Odstraňuje přebytečný olej z hlubokých pórů pokožky. Udržuje pokožku čistou a čistou. Pomáhá hydratovat pokožku. Přírodní ingredience přítomné v myčce na tvář udržují pokožku hladkou a zářící. Jedná se o jednoduché hydratační mytí obličeje.

Použití: Vezměte malé množství gelu. Vypracujte to, aby se pach. Aplikujte ho rovnoměrně na obličej. Očistěte ji vodou. Použijte ji dvakrát za den, abyste získali lepší výsledky.

Cena: Za 60 g stojí RS.45.

2. Everyuth Apple Hydrating Fruit Face Wash:

Je to mýdlo bez mýdla. Obsahuje výtažky z jablek a obsah Nano více vitamínů A. Osvěžuje pokožku a udržuje ji hydratovanou. Odstraňuje nečistoty a nečistoty z pokožky. Toto je dobré zvlhčující obličejové mydlo pro citlivou pleť.

Použití: Používejte ho dvakrát denně. Vezměte malé množství krému a naneste ji hladce na obličej. Umyjte ji teplou vodou.

Cena: To stojí Rs.77 na 100g.

3. Spawake Moisturizing Washing Face:

Spawake hydratuje pokožku a udržuje pokožku zdravou. Toto mytí na obličej obsahuje mořské soli a perleťové práškové extrakty a také osvěžující pěnový gel. Osušuje pokožku a udržuje ji hladkou. Odstraňuje nečistoty a nečistoty z pokožky. To je dobré hydratační mytí na suchou pokožku.

Použití: Naneste malou pěnu a nechte ji pěnit, hladce nanášejte na povrch a umyjte ji vodou.

Cena: To stojí Rs.82 na 50g.

4. Dove Beauty Moisture Face Wash:

Dove je obohacen krásou sérovou výživnou látkou, která pomáhá udržovat vlhkost pokožky. Odstraňuje nečistoty z pórů. Zachovává pokožku hydratovanou. Hluboká čistící látka pro pokožku. Jedná se o jednoduchý způsob hydratace pokožky.

Použití: Používejte jej denně, abyste dosáhli dobrých výsledků. Použijte malé množství gelu. Cvičete pěnu a hladce naneste na kůži. Umyjte ji vodou.

Cena: Za 50 ml to stojí Rs.105.

5. Mytí hydratační pleti Dr.Batra:

Toto mytí na obličej je obohaceno výtažky z aloe vera, které dodávají pokožce příjemný pocit. Vyživuje a hydratuje pokožku a bojuje proti onemocněním kůže, jako je ekzém. Rovněž bojuje proti stárnutí. Udržuje pokožku čerstvou a vlhkou. Toto je nejlepší mytí na tvář a hydratační krém pro suchou pokožku.

Použití: Naneste malé množství krému. Vycvičte se, abyste získali pěnivost. Aplikujte jemně na pokožku. Důkladně je umyjte.

Cena: To stojí RS.110 pro 50g.

6. Nivea Men Maximum Hydration Hydrating Face Wash:

Obsahuje kondicionéry. Má také pro vitamin B5. To je 100% bez mýdla. Je klinicky testován. Odstraňuje nečistoty a nečistoty z pokožky. To je nejlepší pleťová maska ​​a hydratační krém.

Použití: Vezměte malé množství gelu. Vycvičte se, abyste získali pěkný pěny. Aplikujte hladce na pokožku a umyjte ji.

Cena: Za 150 ml to stojí Rs.972.

Vidět víc: Čištění pleti pro suchou pokožku

7. Každodenní praní na rybníku:

Obsahuje glycerin a vitamín E, který hydratuje pokožku a udržuje ji v čistotě. Je jemný na pokožku a 100% bez mýdla. Tento jemný hydratační obličejový odmašťovač odstraňuje nečistoty z hlubokých pórů pokožky. Funguje dobře na všech typech pleti. Je to druh pleťové hydratační péče o pleť.

Použití: Aplikujte ho denně, abyste dosáhli dobrých výsledků. Vezměte malý gel a připravte se na pěnu. Naneste ho na kůži a pěkně se umyjte.

Cena: To stojí RS.35 na 50g.

8. Lakme Clean Up Face Wash:

Obsahuje výtažky z jahod. Má na to osvěžující vůni. Dokonalé očištění pokožky bez zanechání stop oleje a udržení pokožky zdravé a vlhké. Nezanechává pokožku po umytí. Odstraňuje všechny nečistoty z pórů. Jedná se o nejlepší hydratační obličejový prostředek pro suchou pokožku.

Použití: Pění dobře. Vyrobte malé množství pěny. Aplikujte jemně na kůži a umyjte vodou.

Cena: To stojí RS.40 pro 25g.

Vidět víc: Kyselina glykolová se umyje v Indii

9. Himaláje Herbals Aloe Vera Moisturizing Washing Face:

Jedná se o mycí prostírání bez mýdla, které zajišťuje vlhkost pokožky po každém umytí. Toto mytí na obličej obsahuje výtažky z okurky, které ochlazují pokožku. Obsahuje aloe vera, která změkčuje pokožku. Je to pěkná kombinace k očištění pokožky. Dává příjemný pocit a pokožka svítí. Jedná se o jednoduchý způsob hydratace pleti.

Použití: Používejte dvakrát denně. Naneste malé množství a vyčistěte pěnu. Aplikujte jemně na pokožku a důkladně ji umyjte.

Cena: To stojí Rs.120 na 100ml.

Získejte své zvlhčující obličeje, které jsou k dispozici podle sezónních podmínek. Musíte také zvolit mytí obličeje v závislosti na typu pokožky; pomáhá udržovat pokožku měkkou a hydratovanou. Každý by rád měl tuto zářící pokožku i v chladných zimách, takže se podívejte na tyto různé výplně na obličej, které se pohybují od mycího prostředku na bázi bylinných látek až po ty, které obsahují glycerin.

Vidět víc: Pěnivé mytí obličeje

Pin
Send
Share
Send