Krása a móda

Top 25 značek rtěnky k dispozici v Indii

Pin
Send
Share
Send


Rtěnka je ženská musí mít v její make-up kolekci. To nejen zlepšuje celkový vzhled, ale při různých příležitostech a pro různé časy může barva způsobit, že osoba vypadá přirozeněji a okouzlující. Můžete si koupit různé druhy barev, a také různé typy odstínů. Znovu je to nutně závislé na rozpočtu. To může záviset na vašem rozpočtu podle následujících způsobů. Pokud jste ochotni mít barvu, která trvá poměrně málo hodin, pak budete muset strávit spoustu peněz, abyste získali takovou dobrou a vysoce kvalitní barvu a pigmentaci. Existují společnosti, které jsou domorodé, ale nejsou příliš oblíbené, pokud jde o odstín, který vydrží déle. Existují opět různé typy barev, které také závisí na rozpočtu.

V těchto dnech najdete některé konkrétní barvy ve stejném rozsahu je nákladnější než stín před ním. Je to proto, že je v tomto rozmezí větší popularita tohoto odstínu nebo může být také to, že jiné podobné společnosti nenabízejí tuto barvu, a tudíž barvu, kterou nabízí určitý sortiment, má více nákupů než ostatní odstíny. Tam je také nějaká volba týkající se hydratace. Nyní jsou barvy, které mohou zvlhčovat a být zároveň matné. Některé společnosti s vysokými cenami nabízejí tyto typy vlastností v těchto dnech. Dříve se ženy obávaly používat ty barvy, které jsou matné, že mohou dále cítit suché, a proto budou muset před aplikací barvy používat balzám.

V těchto dnech však můžete dosáhnout intenzivní hydratace spolu s téměř matnou barvou. Existují různé další varianty kvality. Existují některé speciální barvy, které poskytují obrovskou lesklou povrchovou úpravu a hladkost, která nevyžaduje, abyste nosili lesk jako extra, který většina z nás dělá. Některé další varianty kvality mohou být tam, kde můžete získat mnoho lesklých částic, které dávají hladší a přirozený lesk bez příliš lepkavého lesku. Existují i ​​další barvy, které mají tendenci mít více béžové nebo přirozené barvy tónu pleti a jsou velmi dobré pro denní nošení a také pro noční nošení s těžkým Smokey vzhled.

Můžete také získat bobule barvy, které dávají velmi švestky, nebo mírně načervenalé povrch. Ve všech existují různé typy barev, pigmentace, různé kvality, které si můžete koupit v závislosti na tom, co chcete a na svůj rozpočet. Dobrá barva s více či méně hydratací vás může stát od 300 INR do 2000 INR. Některé rozsahy se mohou pohybovat od 3000 INR a mohou dosahovat až 4000 INR. Nicméně, to může být mimo rozpočet pro většinu obyčejných lidí, a proto jsme výběr správné rozsahy a barvy se stává důležitým. Návod k tomu může být užitečný.

Proto chcete-li vybrat typy barev, můžete zkontrolovat níže uvedených 25 značek Rtěnka. Ty vám poskytnou představu o tom, jakou cenu, abyste si mohli podle toho podle svého rozpočtu a požadavku koupit.

1. Revlon:

Jedná se o pestrou nabídku a v této variantě najdete různé varianty. Můžete si koupit své Colorburst barvy, které jsou velmi známé jako Hazel, Lilac 1, Rose Nude 65, Fuchsia 30 atd. Tyto ceny jsou v hodnotě 600 INR až 650 INR přibližně. Existují i ​​jiné varianty, které jsou oceněny na úrovni 700 INR a měsíční kapky, které mají některé velmi krásné barvy, jako jsou odstíny Amethyst Smoke, Rose 560, Etc a ty jsou velmi vysoké ceny přibližně 1500 INR.

2. Maybelline:

Toto jméno není nutné zmínit, protože je to oblíbená u několika žen. Nejen z cenového hlediska, ale také od barev až po trvalé efekty nebo lesk nebo dokonce hydrataci, je to velmi oblíbená škála barev a odstínů. Můžete je nosit pro pravidelné ucho, protože tyto nedávají žádnou formu podráždění. Proto je můžete nosit bez použití balzámů. Budete je muset nosit pouze v kabelce pro lehké dotyky, ale to může trvat 4 až 5 hodin bez opětovného použití. Opět má extrémní variantu vlhkosti, která je pro ty, kteří se cítí podrážděni.

Můžete si koupit tuto variantu a tyto jsou plněny zvlhčujícími látkami, které vám pomohou udržet si hydrataci. Dokonce i tyto se nesnížou na vaše jídlo snadno, což je dobré pro nošení na funkčních akcích nebo večírcích, kde musíte jíst nebo vypít něco. Takže to je dobré, ne jako pravidelné nošení, ale také pro speciální den s přáteli nebo funkcemi. To musíte mít a musíte si koupit alespoň několik z jejich barev. Extrémní sortiment vlhkosti má slavné barvy, jako je Matte 2 6L080, Warm Me up a Crazy for Coffee a cena za přibližně 400 INR. Hodnota Color Sensational je cenou přibližně 500 INR až 600 INR.

3. Lakme:

Toto je jméno, které je od generace populární. Museli jste vyzkoušet alespoň některé barvy a také se vám to líbilo. Ty jsou velmi cenově dostupné, zejména v sortimentu Satin. Ty jsou dobré pro každodenní nošení. Můžete je nosit pro pravidelné používání a také jako oblečení pro párty. Ty zůstávají po dobu 3 až 5 hodin bez krvácení a také zvlhčující účinek je dobrý. Možná budete ale muset vymačkat přebytečné tmavé barvy, protože se mohou při jídle nebo skleničky při jídle nebo pití něco vytratit. Ty mají některé z nejvíce okouzlujících barev, které můžete narazit. Řada New Absolute má barvy jako Royal Rouge, Runaway red, Plum Forever atd. Tyto ceny se pohybují od 582 INR do 600 INR. Sortiment satins má slavné barvy jako Mauves a Akty, které mají různé odstíny. Tyto ceny jsou přibližně 300 INR.

4. L'Oreal Paris:

To je velmi oblíbené jméno a také velmi ceněný sortiment. Tato konkrétní varianta je vysoká cena, ale lesklá láhev vás může koupit, a také odstín je řekl, aby byl dobrý a trvalý. Tato varianta má barvy jako Faye, Pretty Woman, Bella atd. Cena je přibližně 500 INR až 1000 INR přibližně. Druhou variantou je oblast Color Riche Range. Známými barvami jsou Crazy Fuchsia, Bold Bordeaux, Červená vášeň, Hořící růže, Intenzivní fuchsie atd. Tyto ceny se pohybují od 900 INR do 950 INR přibližně.

Přečtěte si více: Loreal Rtěnky odstínů

5. Barva:

Jedná se o velmi profesionální řadu a můžete si koupit několik krásných barev. Tito mají varianty, jako je řada Velvet Matte, která má barvy jako srdce a dorty, Rose Chair, Peach Crush atd. Tyto ceny se pohybují od 250 INR do 400 INR přibližně. Existuje další variantu, která je ve formě ostření tužek a je snadno použitelná. Tito mají barvy jako Orchid Orange, Seductive Tan a Tango Pink. Tyto ceny se pohybují od 900 INR do 950 INR přibližně.

6. NYX:

Toto je velmi známé jméno a nabízí známé varianty, jako je řada Diamond Sparkles a řada Silver Case. Tyto ceny se pohybují od 500 INR do 600 INR a mohou být dobrou věcí pro každodenní použití.

7. MAC:

To nabízí jejich různé zvlhčující barvy a také matný rozsah od 1000 INR do 3000 INR přibližně.

8. Max faktor:

Dobře známý název a nabízené barvy jsou hodně oblíbené pro pravidelné i party oslavy. Ty mají dobré obohacené odstíny a krvácet, když něco snědíte nebo pijete. Tyto ceny se pohybují od 800 INR do 2000 INR za nejnákladnější varianty, které jsou Color Effect a Elixir.

9. Lotus Herbals:

Jedná se o velmi známý název domácnosti a můžete si koupit jejich cenově dostupný sortiment Pure Color pouze pro INR 250 INR až 300 INR. Ty jsou dobré pro každodenní použití.

10. Coloressence:

Jedná se o velmi cenově dostupný sortiment a přichází na zhruba 170 INR až 200 INR. Špatné body jsou, že barvy nejsou dlouhé a efekt může být docela suchý. Nicméně je to dobré pro každodenní použití, pokud jste v pořádku s pravidelnými hodinovými dotyky.

11. Deborah:

Shine a Volume mají některé velmi dobré barvy, které si můžete koupit. Ty jsou dobré pro každodenní nošení a trvají také. Tyto ceny se pohybují od 670 INR do 700 INR přibližně pro 4,2 gramů trubek.

12. Bobbi Brown:

Jedná se o velmi cenový sortiment a jejich barvy pocházejí od 2000 INR do 3000 INR v závislosti na rozsahu, který chcete koupit.

13. Avon:

Jedná se o sortiment pro domácnost a většinou se prodává z ruky do ruky prodejci od dveří do dveří. Tyto dny si je můžete koupit ze speciálních obchodů, které jsou pouze na trhu. Jejich rozmezí se liší podle hmotnosti a ceny. Jejich ceny se mohou pohybovat v rozmezí od 200 INR do 500 INR v závislosti na rozsahu.

Přečtěte si více: Avon Rtěnky odstínů

14. Tváře:

To má některé velmi lesklé barvy z různých rozmezí, jako Go Chic, Ultra Moist, atd. Tyto ceny jsou pestré od přibližně INR 200 až přibližně 600 INR. Ty jsou dobré pro každodenní nošení.

15. Christian Dior:

Jedná se o cenovou nabídku s vysokou cenou a barvy jsou dodávány v rozmezí 700 INR až 800 INR. Barvy Addict a Ionic Vibrant jsou populární.

16. Lancome:

Tato značka má svůj rozsah od 1500 INR do 2000 INR jsou populární profesionální barevný rozsah.

17. MUA:

Tyto ceny se pohybují na úrovni 660 INR až 700 INR přibližně na 3,8 gramů a jsou mezi ženami populární.

18. Amway:

Jméno domácnosti pro své výživové zboží nabízí také kosmetiku. Jejich rozsah atriů je stanoven na 400 INR až 500 INR přibližně u trubek o objemu 4,5 gramu.

19. Životnost barev:

Jsou to většinou pro začátečníky, kteří experimentují s různými barvami, a proto je většinou získáte v kombinovaných balíčcích. Jsou cenově dostupné za 150 INR přibližně pro balení po 5 nebo 6.

20. Konad:

To nabízí dobré barvy za vysokou cenovou rezervu od INR 600 INR do přibližně 700 INR. To je populární mezi teenagery a vysokoškoláky.

Vidět víc: Revlon Lipstick Colours

21. Barevná ulice:

Jedná se o malé barvy barvy a můžete je použít, pokud jste začátečník. Jedná se o velmi levné a vůbec žádné náklady na vašem počítači. Účinky jsou dobré pro cenový rozsah od 50 INR do 100 INR přibližně.

22. Viviana:

Jedná se o cenově dostupné jméno a můžete si koupit několik jejich barev, které jsou levné na kapse. Jsou vhodné pro běžné a každodenní nošení. Sedlácká červená, Moltová lava, Sedlácká Coco jsou docela populární. To jsou dobré pro vysoké školy a ženy, které denně pracují. Účinky nejsou vynikající, ale za cenu 150 INR až 300 INR jsou dobré.

Více informací: Nejlepší červeň Maybelline

23. Soul Tree:

To nabízí Ayurvedic barvy a to jsou ceny od 500 INR do 600 INR přibližně. Barvy jsou velmi dobré pro běžné použití a snadno se vejdou do kabelky. Trvalý účinek není moc dobrý, ale tyto jsou bez podráždění a šetrné k pokožce, což může být důvodem, proč byste si je mohli koupit. Nádherné růžové barvy, jako je Royal and Glistening Loam, je třeba koupit.

24. Modré nebe:

Řada MTV MUAH je velmi populární a je vhodná pro začátečníky a vysokoškoláky. Jedná se o poměrně levné na kapse a také v malých trubkách, které snadno padnou do jakékoliv malé peněženky. Tyto ceny se pohybují od 100 INR do 150 INR přibližně za 2,5 gramu.

Vidět víc: Lakme Rtěnky

25. Biotique:

To nabízí barvu, která má přirozené výtažky a nedává podráždění na nošení. Jedná se o průměrné ceny od 370 INR do 400 INR přibližně a může být dobrá věc pro pravidelné používání zejména pro ty, kteří mají rádi něco přírodního.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 & 25

Pin
Send
Share
Send