Krása a móda

Jak vyléčit lupy pomocí oleje z čajovníku

Pin
Send
Share
Send


Už jste někdy vyzkoušeli oleje z čajového oleje pro léčení lupů? Pokud ne, přečtěte si tento článek, abyste věděli, jak olej z čajovníku pomáhá při léčbě lupů. Lupiny se vyskytují přirozenou pokožkou hlavy. Je zřejmé, že vločky jinak uschnou kůži, která je viditelná na vlasových pramenech. Lupiny jsou spojeny okolností nazývanou seboroická dermatitida, způsobují mastnou, pichlavou a rozčilenou kůži na pokožce hlavy. Houba, která způsobuje lupy, je obzvláště kvasnice, osamocené, které vyživují mazové tuky, jinak vylučují sebakteriální sekreci.

Léčivé šampony proti lupům přitahují velkou pozornost chemikálií, což způsobuje podráždění pokožky hlavy i svědění. Lidé, kteří hledají přirozený lék na lupy, mohou využít olej z čajového oleje pro lupy k léčbě odlupování. Olej z čajovníku je řešení, které bylo po stovky let využíváno jako antiseptické, antifungální a antibiotické působení, které podporuje léčbu problémů se skalpem. Tento olej pochází z rostlin australského čajového stromu, Melaleuca alternifolia.

Vidět víc: Jak používat kokosový olej pro lupy

Olej z čajovníku je antifungální i antiseptická látka používaná jako přírodní léčba lupů. Čajový šampon je dostupný, jiný než drahý. Rozumnější volbou je nákup esenciálního oleje z čajového stromu a jeho vložení do normálního šamponu. Čaj, navíc lupy, lze využít k suchu, svědění i podvyživené pokožce hlavy, protože olej je přirozeným zvlhčovacím prostředkem, který vyživuje pokožku hlavy a kůže pro silné, fit a hedvábné zámky.

Jak používat olej z čajového stromu pro lupy:

Zde je seznam 6 jednoduchých a snadných kroků pro použití čajového oleje pro lupy vlasů jsou následující.

1. Pro tento účel musíte vytvořit svůj vlastní 5% roztok čajového oleje léčivého šamponu proti lupům, který bude každodenně využívat jednoduchý vzorec. Například v podmínkách máte 1000 ml šamponu; výsledek je 1000 kapek na ml. Budete zahrnovat asi 1000 kapek oleje z čajovníku, aby bylo dosaženo přibližně 5% roztoku. Tam je asi 60 kapek oleje z čaje strom pro každou lžičku, proto můžete pozorovat, že to vám nabídne bezpečný odhad.

2. Nasypte několik kapek oleje z čajovníku otevřeně na pokožku hlavy dříve než šamponujete vlasy. Pak šampon vlasy jako obyčejné a pak opláchněte pečlivě. Využijte oleje z čajovníku na 2 až 3 krát týdně. Stále ještě poté, co lupy zmizí, pokračujte v použití šampónu s čajovníkem, abyste se vyhnuli návratu.

Vidět víc: Olivový olej pro lupy a svědivý skalp

3. K vkládání oleje do vašeho dostupného šamponu přiložte 10 kapek na každých 8 uncí šamponu v kontejneru. V tu chvíli se šamponová láhev třese, aby pečlivě vyřešil olej z čajovníku.

4. Šampon vlasy v detailu. Při příštím umytí použijte šampon s čajovým olejem. Umístěte pod sprchou a nechte vlasy proměnit v důkladně vlhké. Zamezte v dlani štětce o velikosti čtvrtiny. Dejte šampon do vlasů navíc křoví.

5. Povolejte olej z čajového stromu, aby zůstal ve vlasech před umýváním. Pro nejlepší efekt nechte šampon na čajové oleje sedět ve vlasech po dobu 3 až 5 minut. To umožní, aby se olej sám začal starat o pokožku hlavy. Později než olejové soupravy umyjte všechny šampony dále než vlasy.

Vidět víc: Neem Léčba Lupy

6. Můžete také smíchat ricinový olej do oleje z čajovníku před aplikací, protože je tak silný. Přidejte 3X, pokud je ricinový olej do 100% čistého čajového oleje a poté se na šalupě upřímně čisti. Oddělte chloupky ve čtyřech částech a masírujte se na povrch mé hlavy. Nesmí spálit. Pokud se spálí, pak jste použili příliš mnoho oleje z čajovníku. Přidejte více oleje.

Pin
Send
Share
Send