Strava

Plán s vysokým obsahem bílkovin

Pin
Send
Share
Send


Protein se skládá z aminokyselin, které jsou nezbytné pro správný růst a vývoj těla. Lidské tělo může vyrábět určité aminokyseliny, které jsou potřebné k produkci bílkovin. Některé aminokyseliny však musí být získány z externích (rostlinných nebo živočišných) bílkovinných zdrojů. RDI nebo doporučený denní příjem bílkovin pro muže ve věku 19 až 70 let je v průměru 56 gramů a u žen ve věku od 19 do 70 let činí 46 gramů. Přebytečný protein se mění na energii.

Strava, která má v sobě nejméně padesát procent bílkovin, se nazývá dieta s vysokým obsahem bílkovin. Mnoho lidí se rozhoduje pro stravu s vysokým obsahem bílkovin, protože ztrácí váhu. Tato strava spolu s vysokým obsahem bílkovin musí mít mírný obsah sacharidů. Potřebujete však pravidelné cvičení ke snížení krevních tuků. Tato strava také pomáhá udržovat chudé tkáně, které je zapotřebí pro spalování tuku, které se používá jako palivo.

Jak bílkovina přesně snižuje chuť k jídlu:

Vědcům je stále záhadou, jak bílkovina funguje pro snížení chuti k jídlu. Podle výzkumníků vede protein k tomu, že mozkové buňky dostávají nižší hladinu hormonů, které jsou stimulátory chuti k jídlu. S menším počtem inzulínových špiček je kolísání hladiny cukru také nízké. Takže můžete cítit méně chutí. Podle amerického Dietetického sdružení, bílkoviny fungují dobře, aby uspokojily hladové bolesti než sacharidy nebo tuky.

Potraviny pro vysoce bílkovinové dietní plán:

Potraviny, které budou popsány níže, jsou některé z nejlepších potravin, které tělu dodávají dostatečné množství bílkovin a budete je moci snadno konzumovat, protože většina z nich je snadno stravitelná. Některé potraviny bohaté na vysoký obsah bílkovin jsou následující. Musíte přidat tyto potraviny ve své dietní menu pro vysoké bílkoviny spolu s dalšími výhodami.

Kuřecí prsa nebo Turecko Prsa:

100 g kuřecích prsíček obsahuje 30 g bílkovin. Poměr bílkovin k kaloriím je 1 g bílkoviny na 4,5 kalorií. Pokud jdete na 69gm kuřecí stehnu, dostanete 18 g bílkovin.

Ryby (losos, tuňák, halibut):

Obsah bílkovin je 26 g na 100 g ryb. U tuňáka, halibuta a lososa je obsah bílkovin 22 gm. U tresky obecné je 20 gm. Poměr bílkovin k kaloriím je 1 gm bílkoviny na 4,5 kalorií.

Vepřová panenka:

Vepřová kotleta o objemu 100 g obsahuje 25 g bílkoviny. Poměr bílkovin k kaloriím je 1 gm na 5,2 kalorií.

Vidět víc: Grapefruit Dieta Menu

Sýr (Mozzarella bez tuku):

Obsah bílkovin ve 100 g sýra je 32 gm. Poměr bílkovin k kaloriím je 1 gm na 4,7 kalorie. Sýr s nízkým obsahem tuku má 5 gm obsahu bílkovin za unci, zatímco obsah bílkovin je spíše v nízkotučných švýcarských sýrech, což je 8 gm. V sýru Parmesan obsah bílkovin na unci je 10 gm.

Tofu:

Obsah bílkovin ve 100 g tofu je 7 gm. Procentuální poměr bílkovin k kaloriím je 1 gm na 7,4 kalorií.

Vejce (zejména bílé):

Vajíčka jsou velmi bohatý zdroj bílkovin. Obsah bílkovin je 13 g na 100 g vajec. Poměr kalorií k bílkovině je 1 g na 12 kalorií.

Fazole (zralé sójové boby):

Obsah bílkovin v zralých sójových bobech je 17 gm na 100 gm. Poměr bílkovin k kaloriím je 1 g na 10,4 kalorií. Jiné fazole jako bílé fazole, ledvinné boby, lima fazole mají také vysoký obsah bílkovin. Tyto vysoce účinné bílkovinné látky pomohou růst svalů vašeho těla a snižují vaše záchvaty. Mnoho lidí záleží na fazolech na denní dodávku bílkovin a funguje to i pro ně. Proto bude pracovat i pro vás. Nejlepší způsob, jak poskytnout vašemu tělu správné množství bílkovin, je to udělat samozřejmě a nikdy se nepokoušejte vstříknout do vašeho těla, protože nedělají nic dobrého, ale rozhodně zhoršují vaše tělo.

Vidět víc: Acai Berry dieta

Brokolice:

Pokud hledáte vysokou bílkovinnou vegetariánskou stravu, pak je brokolice jednou z nejlepších potravin, které byste měli zahrnout do tabulky stravy. Mísa brokolice obsahuje velké množství bílkovin a jedná se o jednu z nejkvalitnějších zeleniny bohaté na bílkoviny. Obsah bílkovin v krmivech plní tělo a napomáhá budování svalů a udržuje je stejně. Jedná se o jednu z nejvíce doporučených jídel od dietologů a pro všechny dobré vitamíny a přirozeně základní a dostupné prvky, je to jedna z nejzdravějších potravin. Pokud hledáte potraviny, které mohou pomoci při naplnění denních požadavků na bílkoviny, pak je brokolice jednou z nejlepších věcí pro vás.

Tvaroh:

Tento druh sýra obsahuje kaseinovou bílkovinu, která se také nachází v mléce a pomalu se tráví ve srovnání s jinými formami bílkovin. Vzhledem k tomu, že je pomalý trávicí prvek, udržuje růst svalů v rovnovážném bodě a dochází k neustálému dodávání energie tělu. Stručně řečeno, lze říci, že je jednou z nejlepších forem bílkovin a je to klíčový prvek vegetariánské stravy bohaté na bílkoviny. Vzhledem k dobrému zásobování bílkovinami má mnoho lidí sýrový tvar před spaním, aby jim během spánku poskytlo tělu správné množství bílkovin. Někteří lidé mají problém s sodíkem a tvarohem je extrémně vysoký obsah sodíku, ale vždy existují různé značky a společnosti, které poskytují méně obsahu sodíku.

Švýcarský sýr:

Jedná se o jednu z nejvíce chutných forem sýru a vysoký obsah bílkovin je jednou z nejlepších dietních proteinů pro vegetariánské bílkoviny. V některých potravinách, které se nacházejí ve standardních supermarketech, je slušné množství bílkovin, ale není nic podobného švýcarskému sýru. Obsah bílkovin v této potravině je poměrně vysoký. Je to dobrá volba lidí, kteří chtějí rychle rozvíjet svaly. Sendviče často obsahují švýcarský sýr a proto jsou tyto druhy chlebových výrobků pro mnoho lidí dobrým zdrojem bílkovin.

Steak:

Množství bílkovin, které jsou v sázce, je poměrně vysoké a pokud hledáte jednu z nejlepších potravin, které tělu dodají dostatečné množství bílkovin, pak může být pro vás ten akcie ten správný. Vklad je poměrně užitečný pro mnoho lidí a kvůli všem úžasným vlastnostem tohoto jídla je to něco, co každý bude ochotný konzumovat denně. Mělo by existovat vzdělaný příjem tohoto jídla stejně jako dobré množství bílkovin, toto jídlo obsahuje také dobré množství kalorií.

Hovězí maso:

Mleté hovězí maso je pravděpodobně jedna z nejlepších potravin, které někdy najdeme. Jídlo je opravdu užitečné pro tělo a může naplnit vaše tělo dobrými podíly bílkovin. Hovězí maso je zdrojem esenciálních tuků, a proto tvoří podstatnou součást stravy s vysokým obsahem bílkovin. Jídlo je tak dobré, že se do něj zamiluje skoro každý. Podle odborníků na výživu je zemní hovězí maso jedním z nejlepších zdrojů bílkovin a jsou dobrým zdrojem kreatinu.

Vepřové kotlety:

Vepřové kotlety jsou jedním z nejlepších zdrojů bílkovin a jsou jedním z nejchutnějších způsobů, jak nahradit deficit bílkovin ve vašem těle. Prom vždy přichází s dobrým podílem masa a přidává do našeho těla jisté důležité živiny, což je dobré i pro orgány. Pokud hledáte potraviny bohaté na bílkoviny, pak jsou vepřové kotlety pro vás to pravé. Chutná dobře a je dobré i pro vaše tělo. Jedná se o jeden z nejlepších dodávek masa, který poskytuje tělu správné zásobování svalovými hmotami a udržováním živin.

Vidět víc: Zelená čajová strava

Tuňák obecný:

Existuje více než jeden typ tuňáka. Žlutá tuňáka z tuňáka je docela populární mezi lidmi zaujatými těmi postavy. Tento konkrétní tuňák přichází s velkým množstvím bílkovin a je považován za jednu z nejlepších potravin pro milovníky ryb, kteří také vyžadují v těle dobré množství bílkovin. Je naloženo s nezbytnými vitamíny, přičemž důležitým je vitamín B. Maso této ryby také obsahuje silný antioxidant a selén v jeho těle je něco, co vyžaduje většina milovníků ryb po celém světě. Existuje mnoho způsobů, jak konzumovat tuto formu tuňáka.

Chobotnice:

Squid bude dělat stejně. Podle výzkumů je obsah bílkovin v chobotnici pro tělo poměrně přínosný a může dodat tělu některé z nejužitečnějších prvků. Jídlo je tak dobré, že téměř každý, kdo hledá jídla s vysokým obsahem bílkovin, bude mít rád. Zmrazená chobotnice je vždy dobrá pro tělo, protože maso bude tendenci kvůli subzero procesu. Mnoho restaurací orientovaných na ryby nabízí toto jídlo, a proto je pro tělo tak dobré. Spolu se všemi, že chobotnice je dobré pro kůži stejně a části těla chobotnice jsou někdy používány pro některé vzácné a jedinečné lékařské účely.

V tomto článku jsou zmíněny některé základní prvky stravy s vysokým obsahem bílkovin. Můžete si vzít některé z těchto surovin a uspořádat podle toho udělat dietu, která vám vyhovuje to nejlepší. Nebo můžete vždy pomoci odborníkům v této oblasti.

Pin
Send
Share
Send