Krása a móda

Top 9 Cherimoya Výhody

Pin
Send
Share
Send


Cherimoya také známá jako chirimoya nebo cukrové jablko je jedním z přírodních darů přírody lidstvu. To se vyskytuje většinou ve střední a jižní Americe. "Strom zmrzliny" je další z populárních značek daných tomuto nádhernému ovoci. Je to jen kvůli krémové buničině, která vypadá spíš jako zmrzlina. Chuť ovoce je však unikátní směs banánů, ananasu, jahod, kokosu, manga a papáje. Většina lidí používá toto ovoce v různých lahodných bonbónech nebo přípravě zmrzlin doma. Ovocné saláty, dezertní koláče a pěny jsou některé z dalších možností, kde můžete použít cherimoya.

Vypadá více nebo více jako jablečné jablko s jemnější kůží a méně semen a je známo, že patří do stejné rodiny. Avšak na druhé straně, kromě chuti, by člověk zjevně chtěl vědět, jaké výhody přináší tělu. Jedná se o jeden z nejzdravějších plodů a jak to pochopíte pomocí průvodce níže:

Výhody Cherimoya pro kůži, vlasy a zdraví:

1. Pomáhá v imunitě:

Dobrá úroveň vitamínu C v cherimoya znamená, že vám může skutečně pomoci při posilování imunity bez velkého úsilí. Vše, co musíte udělat, je zahrnout toto ovoce do každodenní stravy. Vitamin C je antioxidant, který zajišťuje správnou odolnost organismu vůči onemocněním a infekcím. Odstraňuje také volné radikály, které by mohly ovlivňovat imunitu.

Vidět víc: Výhody Geranium

2. Prevence rakoviny:

S bohatou úrovní antioxidantů, které pomáhají při odstraňování volných radikálů, které jinak způsobují poškození buněk a vedou k vážným hrozbám, jako je rakovina, můžete být ujištěni o správné prevenci. Dietní vláknina v ovoci také zajišťuje řádné čištění tlustého střeva a udržuje ho mimo rakovinu tlustého střeva. K dispozici je také ochrana před rakovinou prsu a jater.

3. Výhody proti zápalu:

Existuje mnoho volných radikálů v těle, které mohou způsobit různé typy zánětu uvnitř. Vitamin C je jedním z mocných antioxidantů v cherimoya, který pomáhá udržovat tyto radikály mimo dosah a tím zajišťuje správnou léčbu a prevenci zánětu.

4. Kardiovaskulární výhoda:

Sodík a draslík jsou dva minerály, které jsou přítomné v cherimoya ve vyvážené podobě. To pomáhá při regulaci srdeční frekvence a krevního tlaku. Pomáhá také při snižování LDL v těle spolu se zvýšením dobrého cholesterolu. To zlepšuje krevní oběh do srdce a zajišťuje, že srdeční záchvaty, srdeční mrtvice a všechny kardiovaskulární problémy zůstávají daleko od.

Vidět víc: Česnekový olej pro růst vlasů

5. Prevence osteoporózy:

Úrovně vápníku v poměrně vysoké úrovni, pokud jde o ovoce cherimoya. To pomáhá udržovat zdravé zuby a kosti a zabraňuje problémům, jako je osteoporóza, zvláště u žen, které jsou náchylnější k krizi.

6. udržuje mozku zdravé:

Vysoká hladina vitaminů B, zejména vitamínu B6, pomáhá při dobré kontrole neuro chemikálií GABA v mozku. Rovnováha v této chemické látce pomáhá při kontrole problémů s mozkem, jako je podrážděnost, bolesti hlavy a dokonce i deprese. Také zmírňuje stres z mozku a také zabraňuje Parkinsonově nemoci.

Vidět víc: Zdravé přínosy sušené Oregano

7. Řízení zdraví kůže:

Vitamín C je opět užitečný zde, který je přítomen v dobrém množství v cherimoya. To pomáhá při dosažení dobrého zdraví pokožky, stejně jako dodává záře. Stimuluje také tvorbu kolagenu, který je důležitý pro pevnou a mladou pleť. To vede ke stárnutí, jako jsou vrásky a jemné linie. To také bojuje proti volným radikálům, které jsou zodpovědné za trvalé poškození kůže.

8. ošetřuje vlasy vši:

Použijte nezralé ovoce cherimoya a osušte ho dobře pod sluncem. To může být dobře rozdrcené a pak se vyrobí do pasty, kterou je možno použít pro ošetření vší srstí účinným způsobem.

9. Zdravé vlasy:

Schopnost zničit volné radikály v těle také pozitivně ovlivňuje zdraví vlasů a reguluje funkce vlasových folikulů, abyste získali maximální výhody pro tento aspekt.

Pin
Send
Share
Send