Krása a móda

Kristen Stewart krásy tipy a tajemství

Pin
Send
Share
Send


Tento mladík v soumraku se zvedl ke slávě kvůli její strašlivé zamyšlené náladě a jasnému ponurý pohled, který ji natlačil k jasným zářivým paprskům naděje, ale tato horká věc je víc než jen hezká a skromná.

Přidání lesků k jejímu již pěknému vzhledu je její zábavná živá strana, strana naprosto odlišná od většiny jejích postav na obrazovce. na výzkum některých jejích tajemství krásy bylo uvedeno, že se budeme podílet na tomto článku.

Oční tajemství:

Kristenová je spíše dívka s nízkou údržbou, která má ráda koketní pohled na špinavý a stále vypadající vzhled. Její obvyklý pohled na hlavním principu nese její chlupaté vlasy, nahé rty s rozmazaným očním make-upem prováděným záměrně. Na otázku požádala, aby zjistila, že potřebuje oční linku a řasenku a po použití je jen rozmazává, aby získala kouřový vzhled. Ale úlovek tady je, že nikdy neuplatňuje oční make-up, protože to dělá, že vypadá dobře druhý den. Nikdy si nezapamatuje den, kdy měla oči holé bez jakéhokoliv makeupu.

Vidět víc: Adriana Lima Krása Tipy

Hydrát:

Jako dívka s minimálním úsilím Stewart přiznává, že vypadá jako chlapec ve svých mladších letech a otevírá jedno z jejích tajemství krásy, které je hydratací. Tekuté přísady jsou vždy dobré pro pokožku, protože udržují pokožku zdravou čerstvou a zářící. Ačkoli tekutina neznamená pouze vodu, která je jediná, co Kristen Stewart udržuje pravidelně. Hodně vody.

Přírodní:

K-Stew, i když ne biggie na vlasy a make-up front ukázal, že ona je fanoušek přírodních událostí. Odhalila, jak každodenně vzkvétá ten chaotický, nafoukaný, čerstvý přirozený vzhled. Vypadá to, že vypadá prostě na posteli. Ale existují chvíle, kdy je zapotřebí malé komercializace, a to je doba, kdy hraje společnost Kerastase, její řada vlasových výrobků, které jsou šetrné k životnímu prostředí a organické.

Vidět víc: Kim Kardashian Beauty tajemství

Facial Dramas:

Kristen Stewart odhalila svou lásku k proaktivním produktům. Být chlapcem s nízkou údržbou K-Stew říká, že pokud se v určitý den cítí zodpovědná, umyje si make-up, ale nikdy ne oči. Ale každá dívka má takové časy, kdy se potýká s zit nebo nějakou nerovnou nerovností. Pro tento Stewart spoléhá na Proactive a jejich 3-krokový program.

Červená nebo mrtvá:

Kristen hněvá barvy v rtech. Nicméně, ona dovoluje výjimku pro tyto siréna červené rty a to je to, kde to všechno končí. Žádná jiná hlasitá barva nesmí zdobit Kristenovy rty. Přiznává, že má rády v nahé broskvové barvě nebo jen holé.

Vidět víc: Rihanna Makeup Tipy

Očistit:

I když zřídkakdy sundá její make-up, nebo se vydala navíc, aby umyla stávající, Kristen Stewartová v minulosti připustila, že se jednou za chvíli trochu vyčistí a hydratuje rutinu, protože trpí stejným problémem, . Olejnatá kůže a pro ni je jen jemné očištění a zvlhčení.

Žádné falešné tóny:

Kristenová je přirozená dívka a to je to, jak chce být sama. Žádné hlasité makeupní rty ani obličej. Neexistuje žádný extravagantní oděv nebo vlasy a určitě žádné falešné tansy. Odhalila, jak je bílá a chce se vymanit z přírodních barev.

Stáleseměnící:

V soumraku může být matná a ponurá, ale je to dvojnásobná zábava v reálném životě se stále se měnícími účesy. Dokonce i když se moc nezajímá o make-up nebo velkolepé oblečení, Kristen Stewart ráda hodně experimentuje na svých vlasech s různou barvou každou chvíli. Jednou šla blond a jednou ji rozsekala do uší. Jednou to prostě držel to unkempt a pak znovu udělal kukuřici-řada vedlejší účes. Je to o změně.

Vůně:

Byla vybrána jako zbrusu nová tvář vůně Florabotanica z Balenciagy, a tak inzeruje a říká, že tento produkt je skvělý. Ale za celou takovou reklamou odhalí, jak je skutečně fanouškem tohoto rozmezí, a kromě toho, že hraje jako nový obličej, dělá to za to, že ji používáme každodenně.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.

Pin
Send
Share
Send