Tetovací vzory

9 Ohromující lodní tetování nápady, vzory a význam

Pin
Send
Share
Send


Lodní tetování je tetování, které je vytvořeno s ohledem na oceán. Tetování se může provádět pouze s lodí na obraze nebo s vodami, které jsou klidné nebo divoké.

Nejlepší lodní tetování vzory a nápady pro muže a ženy:

Uvidíme top 9 lodních tetování a význam.

1. Arm Tetování lodí:

Můžete si udělat nádherné námořní tetování pro svou ruku, která má všechny detaily složitě provedené. Nádherný nábřeží přispívá k kráse tetování. To musí udělat profesionál, takže výsledek je jen mistrovské dílo.

2. Tradiční tetování:

Nejlepší tetování, které se dělá pro většinu, je tradiční lodní tetování, které má nádherný americký styl. Zde máte loď v moři a roztomilý pták, který létá výše. Pro charakter je přidána také růže nebo jakákoli jiná květina. Toto tetování se obvykle provádí s barvami tak, aby vynikly.

3. Tetování pro rukáv:

Muži mohou dostat ohromující lodní tetování rukáv dělaný, který vyplní celé rameno. Toto tetování lze provést velkou lodí v oceánu a zuřící moře. Vody, které jsou dokončeny s dokonalostí, přidávají do tetování hodně dramatu. To je velmi pútavý.

4. Unikátní vzhled tetování:

Pro dámy a ty, kteří milují drobné a jedinečné věci, toto malé lodní tetování je pro vás. Toto tetování má malou loď s několika formulacími provedenými na dně. Tetování se provádí ve starém stylu a můžete to udělat za uchem nebo jiným místem, kde vynikne malé tetování.

5. Tetování Blue Ship:

Získejte toto modré lodní tetování, které musí být provedeno na paži. Modrý nádech barvy použitý v tetování je krásný po dokončení. Modrá voda je pak provedena v lodi také, a toto lodní rukáv tetování přidá charakter k vašemu paži. Můžete dostat vodu, aby se stala roztržená nebo klidná.

6. Tetování lahví:

Loď ve láhvi je velmi stará teorie a je vyrobena mnoha lidmi. To znamená, že tetování je jenom dalším krokem. Můžete mít svou loď v lahvičce tetování na rameni. Tato loď tetování rameno dělá nádherné tetování, které vypadá velmi zajímavě.

Vidět víc: Kotevní tetovací vzory

7. Majestátní tetování:

Získejte nádherné a oslnivé tetování, které se vyrábí v neo tradičním stylu. Toto lodní tradiční tetování je nejlepší, co můžete získat. Tetování na portrétním stylu se provádí kolem lano námořníků. Květiny dodávají tetování styl a eleganci.

8. Jednoduché tetování:

Pro ty, kteří mají zájem o jednoduché, ale elegantní tetování, je to jen typ, který byste měli zvážit. Tetování je jednoduché lodní tetování, které dělá kresbu dětí do tetování. Linky zahrnují pouze vnější stranu lodi.

Vidět víc: Nejlepší námořní tetování pro muže

9. Japonské tetování:

Získejte tradiční japonské lodní tetování se všemi detaily. Toto tetování se provádí na klidných vodách. Hlavním bodem tohoto japonského tetování jsou plachty lodi. To se děje umělecky. Zkuste to jako lodní tetování předloktí, kde je vidět.

Lodní tetování lze provést mnoha způsoby. Zkuste tradiční nebo japonské, nebo jít s malými a jednoduchými. Vyzkoušejte některé z těchto tetování na paži a ukažte své postoje svým přátelům, hezká sbírka tetování je vždy nejlepší pro muže a ženy. Tyto tetování jsou obzvláště výhodné pro muže, kteří pracují jako námořníci nebo také někteří mladíci.

Vidět víc: Navy tetování vzory a nápady

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Pin
Send
Share
Send