Face Pack

100% Ayurvedic Indulekha Face balíčky v Indii

Pin
Send
Share
Send


Správná rutina péče o pleť bude vždy zahrnovat mytí obličeje jemným mýdlem nebo čistícím prostředkem a následným čištěním obličeje. Tím se odstraňují všechny mrtvé kožní buňky a nečistoty v kůži. Tento dvoustupňový proces lze provést vždy. Dalším krokem je použít obličejový obal, který může být chvíli udržován na pokožce a vyschnout. Tento úžasný obličejový balíček je vyroben z produktů, které vyzařují zářivost v kůži a učiní to svěží. Můžete si vybrat konkrétní obličejový obal podle typu pleti.

Indulekha je značka z Ájurvédských výrobků, která je vyrobena z nejlepších složek a bez chemikálií. Vyrábějí různé předměty pro rutinní péči o pleť, které jsou prospěšné nejen ženám, ale i mužům. Indulekha obličejové balení pro muže je také něco, co mohou používat.

Nejlepší produkty Indulekha Face Pack v Indii:

Najdeme sáčky s obličejem Induleka v Indii.

Indulekha Akrot Face Pack:

Tento nádherný výrobek má dobroty výtažků z čistého vlašského ořechu. Výrobek je přirozený balíček tváře, který je autenticky aurvédský. Přísady v přípravku mohou také ošetřovat tmavé skvrny a vrásky. To dává pokožce jas a pleť, kterou hledáte. Indulekha face pack použití je nejlepší pro všechny typy pleti.

Složení: Vlašské ořechy - Antioxidační vlastnosti ořechů a jejich omega-3 mastných kyselin pomáhají posilovat pokožku a zabraňují předčasnému stárnutí pokožky.

  • Bělení bělicího dřeva - Pomáhá tomu, aby UVB paprsky nepoškozovaly pokožku.
  • Červené sandálové dřevo - to bojuje s akné a spáleniny spolu s blesky.
  • Citronové výtažky - To zesvětluje tmavé skvrny a kontroluje pigmentaci pokožky.
  • Kurkuma - zabraňuje tvorbě akné kvůli své anti bakteriální a antiseptické povaze.
  • Extrakt z kokosového mléka - má vitamíny A a C, stejně jako vápník a železo. Zanechává pokožku hladkou a zářivou.
  • Vetiver - zvlhčuje pokožku a je nejvhodnější pro suchou pleť.

Použití: Umyjte obličej čisticím prostředkem. Přidejte 1 polévkovou lžičku obličeje s rajčatovou šťávou / pomerančovým džusem pro mastnou pleť, med / tvaroh / růžovou vodu pro suchou pokožku nebo normální vodu pro pravidelnou pleť. Promíchejte a poté aplikujte na obličej a nechte 3 minuty. Při čištění a umytí obličeje obličej masírujte vodou.

Cena:Balíček obličeje je u Rs. 198 pro balení 75 gramů.

Vidět víc: Nejlepší přírodní balíčky Dhathri pro spravedlnost

Indulekha Satapatri Pleťová krém:

Tento nádherný výrobek se používá s balíčkem obličeje pro dosažení nejlepších výsledků. Je to přírodní produkt, který je naplněn šafránem a růžovým květem pro všechny dobroty. To zesvětluje tmavé skvrny a zjemňuje pokožku. Můžete také odstranit tmavé kruhy kolem očí. Je to perfektní každodenní krém pro péči o pleť.

Složení: Šafránové růže plátky květů Licorice Kumkum

Použití:Jedná se o bylinný typ produktu, který je užitečný pro všechny typy pleti

Cena:Krém je ceněn v Rs. 198 pro balení 50 gramů.

Vidět víc: Výrobky Jolen Fairness Face Pack

Indulekha Cucumber Face Wash:

Indulekha obličejové umytí je vyrobeno z okurek, které je dobré udržet vaši pokožku pružnou. PH rovnováhu Vaší pokožky udržuje mytí na obličej. Uklidňující účinky mytí jsou nejlepší, abyste vám uvolnili pocit.

Použití: Pro dosažení nejlepších výsledků jej můžete použít dvakrát denně.

Cena: Produkt je oceněn na Rs.45 na 50 g.

Indulekha fairness obličejový balíček obsahuje některé nádherné výrobky, které vás budou vypadat mladistvě. Každá z těchto položek vám dává kompletní obličejový zážitek přímo v pohodlí vašeho domova. Takže pokračujte a získáte si ty přírodní produkty, které jsou cenově dostupné a nejlepší pro všechny typy pleti.

Vidět víc: Joy Face Packs, abyste získali extraspravedlnost

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3.

Pin
Send
Share
Send