Jóga

Padma Pinya Mayurasana (koleno vyvážení) - jak to udělat a výhody

Pin
Send
Share
Send


Jóga je klasická, nezměněná forma tělesné zdatnosti, která se velmi spoléhá na pohyby těla a řízené dýchání k dosažení požadovaného výsledku. Mnohokrát jóga pro mnoho lidí znamená prostě tělesnou zdatnost. Telesná tělesná výchova by mohla znamenat buď štíhlý žaludek nebo zdravé fungování těla.

Při vytváření excelence na obou stranách se jóga stará o vaše zdraví a vzhled. Nyní jako bonus, bychom hodit ještě další dobrý rys týkající se jógy. Po pochybnostech každodenní rutiny je úzká cesta k vyrovnanosti vždy vítána. To je to, co se jóga daří dosáhnout v nás. V dnešním článku bude horkým tématem Padma Pinya mayurasana jóga.

Obsah:

  Jak to udělat Padma Pinya Mayurasana (loketní rovnováha) a přínosy:

  Jak to udělat?

  Mnohokrát rutina jógy je stejně snadná jako postel položená s růžemi a jindy to jsou trny, které ztěžují rutinu. Je to smutné, že je to jedna z těch jóga, která by byla v počátečních fázích těžko dosažitelná. Zde klíčem k vaší otázce je praxe. Nicméně předtím, než se vydáte na tuto pozici, existuje několik zdravotních problémů, které byste měli mít na paměti.

  Neprovozujte tuto jógu, pokud máte zlomenou předloktí, která i přesto, že je připojena, může být poškozena, pokud na ni působí nerovnoměrný tlak. Za druhé by lidé, kteří trpí vysokým krevním tlakem nebo akutními srdečními problémy, měli upustit od volby tohoto jóga. Chcete-li začít, sedněte v lotosové póze, která se také nazývá Padmasana.

  Vidět víc: Jeden Legged King Pigeon Pose

  Sklopením dolních končetin do uzlu, horní část těla je pevná a pevná, když překračujete nohy nad sebou. Teď, když jste se dostali do základní polohy, ohýbejte se dopředu a položte ruce na přední stranu před vašimi zkříženými končetinami.

  Nakloněním více dopředu nyní otočte ruku na druhou stranu tak, aby vaše dlaň nebyla obrácena k vám. Napněte tělo a pomalu se zvedněte vzhůru, dokud nezůstanete na předloktí, vaše tělo se uvízlo mezi loktem. Chcete-li vykonávat tuto jógu, potřebujete obrovskou sílu horního těla a rovnováhu těla, což není něco, co můžete dosáhnout při prvním pokusu.

  Ve skutečnosti je vždy užitečné, když vám během tohoto postoje podpoříte další pár rukou. Když se zvednete ze země, natočte trup tak, aby byl vodorovný, rovnoběžný se zemí, abyste rovnoměrně rozložili váhu obou ramen a rovnoměrně vyvážili držení těla. Držte pozici na dvě sekundy a postupujte pomalu až na další.

  Vidět víc: Padahastasana jóga Pose

  Jak nám to pomáhá?

  S praxí brzy zjistíte, že posilujete horní svaly těla, zejména ramena. Když se usadíte, vaše zbraně zažijí celou váhu a brzy mohou být silní. Jedná se o tělesné cvičení, při kterém vaše tělo nervy koordinuje s mozkem v jemné tlakové situaci, aby vytvořila dobré spojení mezi oběma těmi, čímž se zlepšuje tělesná rovnováha.

  Toxiny, které se po celé měsíce přeplňují ve vašem těle, jsou nyní spálené, když se v tomto cvičení stále více a více věnujete. To je důvod, proč toto cvičení také souviselo s úlevem od deprese, jehož zdrojem je mnohokrát nahromaděné toxiny ve vašem systému.

  Jakmile se zdvihnete, vaše tělo se pokouší trochu držet postoj a právě zde se orgány ve vašem systému dostávají do správné masáže s tím, že tok krve, který se ve vašem systému zvyšuje, zajišťuje správné fungování vašeho těla.

  Vidět víc: Otáčivý boční úhel

  Obrázky Zdroj: Shutter stock

  Pin
  Send
  Share
  Send