Krása a móda

10. měsíc těhotenství - příznaky a vývoj plodu

Pin
Send
Share
Send


Nyní jsou vaše normální dny těhotenství již u konce a můžete považovat svůj 10. měsíc těhotenství za novou etapu - více, jako byste pracovali přesčas. Tento trimestr přinese mnoho příznaků a vývojů. Začal jste si více uvědomovat a vaše dítě začalo projevovat všechny příznaky interakce. Brzy uvidí světlo světa.

Co si myslíte o tomto měsíci:

Všimnete si, že váš životní styl je nyní zdravější než dříve. Můžete také poděkovat vašemu dítěti. Budete také přemýšlet o tom, jak brzy bude vaše dítě a co chcete s ním dělat. 10. měsíc těhotenství je skvělým začátkem pro vás, abyste nyní začali plánovat dětskou postýlku nebo místo, kde bude žít, nebo můžete také začít nakupovat oblečení vašeho dítěte, pokud jste je již nekoupili. To je dáno tím, že jste už určili pohlaví vašeho dítěte a rozhodli se, jaké oblečení bude vaše dítě nosit.

Vývoj plodu dítěte:

Ledviny:

Úroveň plodové vody se v tomto měsíci sníží, což znamená, že vaše dítě má ledviny, které nyní začaly správně fungovat. Kortizol se vyrábí nyní a celá situace se rozvíjí přes měsíc a máte pocit, že vaše břicho je méně nafouklé.

Tělo:

V této fázi se tělo vašeho malého začalo vyvíjet protilátky, které jsou tam, aby ho ochránily před náchylným onemocněním. Možná jste si všimli, že vaše hmotnost se zvyšuje pomalu, a to proto, že tělo dítěte je nyní dostatečně silné. Zvýšil silné ruce a svaly a jeho hlava začíná postupovat dolů do oblasti panvy. Vzhledem k tomu, že váš děložní krk není dostatečně rozšířený, ke spuštění kontrakce je tento proces časově náročný. Dětské kosti jsou vyvinuty, ale nejsou dost silné, aby ubližovaly vašim vnitřním orgánům, když on vyjde.

Péče o kůži:

Poslední měsíc prošel a vaše dítě začalo s výrazným vývojem kostrové struktury. Jeho kůže se začala dostat plumper s každým prchavým dnem a měkké lanugos, které jsou náhodou v jeho těle, byly nyní chráněny. Vlasy přítomné v jeho hlavě nyní začínají dostat svou barvu a to je také kvůli pigmentům. Slabá kůže, kterou kdysi kdysi, se začala zlepšovat.

Pozice:

Vaše tělo může dovolit Vašemu malému být v jakékoli pozici. Spíte na boku nebo nakloněný a dokonce i na záda. To je, že pozice je z narození jen známý během posledního týdne těhotenství se blíží. Do té doby vaše dítě bude mít slavnostní čas ve vaku vaše dělohy.

Hmotnost:

Když vaše dítě narostlo zcela do lidské struktury, když vyjde, stále ještě roste i po 9 měsících. Bude vážit někde pod kilogramem, ale nejčastěji by asi asi 900 gramů. V jeho scéně je ještě dlouhá cesta, ale vaše nepohodlí skončí minulý měsíc, když vyjde z vašeho lůna.

Dýchání:

Dosud, až do devátého měsíce, se zaměřila na plicích vašich malých a jejich vývoj. Ale teď, když se vaše dítě rozvinulo úplně, můžete očekávat, že zvládne normální dýchání pomocí nosních dír. Oni se otevírají na malou dobu, kterou nechal pro úpravu, než vyšel. Můžete očekávat méně kýchání, protože jeho dny v ústech u konce jsou u konce.

Symptomy 10. měsíce těhotenství a jak překonat?

Nespavost:

V této fázi se budete snadno vyvíjet stejně jako předtím a najdou také problémy s usínáním. Nocí se mohou zdát divné, protože nebudete spát, když uvidíte čas, který budete zírat na strop a obáváte se životních problémů. Kromě toho, neustálé nepohodlí a bolest vás nenechá osamocené a snaží se bojovat se správnou spací polohou. Při překonávání těchto problémů se musíte postarat o své všeobecné zdraví a postupovat podle pokynů vašich rodinných příslušníků, kteří byli v této situaci předtím. Vyhýbejte se úplným spánkovým tabletám.

10. měsíc Aktivity:

Činnosti tohoto měsíce budou omezené, protože tam je břicho náraz, aby jste pracovali tvrdě bez únavy. Kromě toho, břicho náraz vám dá šanci na většinu svého času v toaletě, močení po celou dobu. Očekáváte, že vaše aktivity zahrnují spoustu času v kuchyni a hledají jídlo, aby se zabránilo únavě. V tomto měsíci jsou přidány další kontroly a další testy. Můžete se zapojit do svých oblíbených cvičení, pokud nejste unaveni. Udělejte si správný odpočinek a dietu, je pro vaši situaci velmi důležitý a musíte ji udržovat.

Dieta a cvičení pro 10. měsíc:

Strava:

 • Protože vápník je rozhodujícím produktem pro vaše dítě a váš vývoj. Je to arichův zdroj všech zdravých vývoje těla, jako jsou zuby a kosti, takže je to skutečně mega potravina, kterou lékaři doporučují od začátku. Všechny mléčné výrobky, jako je jogurt, sýr a krém, jsou bohaté na vápník a jsou vhodné pro spotřebu dvakrát týdně, ale ne víc než to.
 • Během fáze vašeho 10. měsíce v těhotenství potřebujete v těle hodně hořčíku. Můžeš se cítit divně, ale za tím stojí důvod, že hořčík pomáhá tělu absorbovat vápník, který potřebuje. Hořčík se nachází v mandlích, bobulích a fazolích.
 • Jednou z nejdůležitějších živin, které máte ve stravě zahrnovat, je kyselina listová. Kyselina listová pomáhá snížit vrozené vady vašeho dítěte.

Sex během těhotenství v 10. měsíci:

Zatímco intimita nemusí přesně odpovídat vašemu talíři se všemi bláznivými událostmi, mluvit s vaším partnerem může v této situaci dělat zázraky. Určitě odkloní vaši mysl od veškerého stresu, který vás někdy přivede dolů, nic nefunguje lépe, že? Samozřejmě budete poprvé přemýšlet o zdraví vašeho dítěte, ale není třeba se o něj bát, protože vak je vždy přítomen, aby byl stále chráněn. Nakonec by sex mohl vyvolat kontrakce pro vás, a když už jste pozdě, mělo by to fungovat jako kouzlo pro vás, že?

Tipy k překonání stresu během těhotenství:

 • Finanční problémy potřebují okamžitě vaši pozornost a desátý měsíc je tady, což znamená, že již začínáte pozdní tabulky a teď by bylo správný čas začít.
 • Musíte odpočinout co nejvíce, protože v této fázi se vaše hormony změní vývojem dítěte. Ujistěte se, že utrpení neovlivňuje váš spánek.
 • Nedovolte, aby vás technologie převzala. Ano, internet je zábavné místo pro on-line diskusi a hledat řešení pro každý problém; nicméně si pamatujte, že každé těhotenství je jiné a léčí se stejným způsobem. Nenechte se vystrašit, jen proto, že je to váš 10. měsíc, který mezi všemi nepatří.
 • Posaďte se se svým partnerem a začněte formulováním rodičovského plánu. Nyní je ten správný čas pro každou diskusi, abyste rozhodli o názvu vašeho dítěte, jak chcete doručit.
 • Dětský důkaz domu, pokud stále nemáte, protože to pomáhá dostat vaše starosti o bezpečnost vašeho dítěte po narození tříděny.

Lékařské ošetření a kontrola:

Problémy se zdravotním stavem a kontroly, které si vždy pamatujete, ale od 10. měsíce můžete bezpečně předpokládat, že jste je následovali. Krevní testy jsou běžné, které dělají věci jasné pro vás a příležitostné ultrazvuk se provádí během této doby mít oko na všechno. Dokonce i páteřní tekutiny a HCG tekutiny se testují, aby se zjistily jakékoliv abnormality v plodu, jelikož je pozdě na dodání. Zde je několik léků, které musíte mít u svého lůžka:

 1. Bolesti a bolesti - Acetaminofen. Vyhoďte z Ibuprofenu a Naproxenu.
 2. Alergie - antihistaminika a Ioratidin. Snažte se vyhnout pseudofedrinům a dekongestancům, jako je fenylefrin.
 3. Kašel - Dextromethorphan a Guaifenesin.
 4. Zácpa - Metamucil a Colace. Vyvarujte se laxativ a minerálního oleje.
 5. Pálení žáhy - Antacidy a Famotidine.

Tipy a bezpečnostní opatření:

 1. Váš postoj by měl být nyní korigován, protože dokonce i nejmenší chyba ve vašem těle může vyvážit, že vás padají a poškozují vaše dítě.
 2. Spánek, který trvá méně než 10 hodin, může ohrozit váhu vašeho dítěte a je podvážena.
 3. Zaznamenáte kontrakce více než často. Naučte se rozpoznat rozdíl mezi falešnými kontrakcemi, skutečným a Braxtonem Hicksem.
 4. Musíte zůstat stále hydratováni. Pokud vás kapalina nadouvá, zkuste ovoce s vysokým obsahem vody.
 5. Informujte svého lékaře o všech neobvyklých příhodách, abyste mohli analyzovat, jaká je vaše situace v současné době, protože se pro vás bude lišit, když jste pozdě a do 10. měsíce.

Těhotenství v této fázi se lépe zlepšuje s časem. Nyní se chystáte čelit všem sladkým odpovědnostem a závažnosti situace. Přejete si dobře, stejně jako předcházející trimestry se s tímhle pohybujete hladce. Ten desátý měsíc je tady a stejně si děláš starosti s novými změnami a jak se s nimi budeš vypořádat, ale nedělej si starosti! Doba těhotenství způsobuje, že matka je zodpovědnější, silnější a uvidíte, jak váš instinkt nikdy neumožní, aby jste obařil svůj úsudek, takže jste stejně tak těhotná žena, jako jste byl minulý měsíc. Stoupat vysoko a dobře s těhotenstvím!

Pin
Send
Share
Send