Účesy

Top 9 oficiálních účesů pro střední vlasy

Pin
Send
Share
Send


Středně dlouhé vlasy mohou být navrženy mnoha způsoby, aby vypadaly vyzývavě. Mohou být stylizovány formálním způsobem. Obecně se účesy Up a Prom považují za formální. Zde nejsou vlasy otevřené nebo uvolněné; spíše je vázán módním způsobem. V tuto chvíli je k dispozici mnoho formálních účesů. Pokud však máte vlasy střední délky, měli byste se podívat na níže uvedený seznam.

Jednoduché a snadné formální účesy pro střední vlasy:

Podívejme se na nejlepší formální účesy pro střední vlasy.

1. Princess Braid Up do:

Tento tvůrčí vzhled můžete nosit kdekoli. Tento roztomilý, svěží vzhled lze dosáhnout opletem a zamykání vlasů. Můžete si dělat pletené šňůry podle svých přání. Ženy s dlouhými tvářemi a blond vlasy budou tento vzhled.

2. Twenties Look:

To je cool vzhled, který je inspirován z vintage účesy. Zde vypadají vlasy velmi módní, protože přicházejí s bočním kučeravým koněm. Tento dramatický vzhled je přijatelný u žen s téměř všemi typy obličeje. Vlasy nezapadnou na obličej a můžete vystavit sílu obličeje. Je to nejlepší účes pro ples v noci.

3. Twisted And Pinned Updo:

Pokud se chystáte na zvláštní příležitost, měli byste zkusit zkroucený a připoutaný účes updo. Ženy se středně dlouhými vlasy mohou získat tento vzhled otočením vlasů na zadní straně hlavy a zajištěním pomocí klipy. Květinové příslušenství vypadá atraktivnější a vynese slavnostní náladu.

4. Side-Swept účes pro středně dlouhé vlasy:

V tomto vzhledu jsou vlasy trochu silné na jedné straně ve srovnání s ostatními. Jedná se o jednu stranu obličeje zcela stejně jako o čelo. Tento formální vzhled bude nejlépe na středně dlouhých vlasech, protože pokud jsou vlasy příliš dlouhé, bude těžké ji zjistit a účes se zhroutí. Ženy mohou mít tento pohled na svatbě.

Vidět víc: Středně vrstvené účesy

5. Pletené updo:

Mít rande? Projděte tuto opletovanou updo s roztomilými šaty a otočte hlavy. Jedná se o jeden z nejjednodušších a přitažlivých účesů pro pletené vlasy. Vlasy visí nad čelem a vaše tvář vypadá rozkošně. Na zádech jsou zbývající vlasové prameny splétány, což dělá tento účes velmi módní.

6. Tančící královna:

Pokud máte středně dlouhé vlasy, můžete jej rozdělit asymetricky a vyčistit vlasy po stranách. Tento účes bude vyhovovat ženám s kulatými a teplem tvarovanými obličeji. Je to jeden z nejlepších účesů právě teď a může být snadno stylizovaný na střední vlasy. Vlasy jsou velmi dobře navrstvené a poskytují vám vzhled.

Vidět víc: Účesy pro střední kudrnaté vlasy

7. Chignon Updo:

To není jen nějaký updo účes. Zde jsou vlasy sestaveny na jedné straně vzadu a uzamčeny poté, co dělají splétání. Pokud jedeš s rodinou na piknik, bude to pro tebe perfektní účes.

8. Nízká válcované vlasy s Twist:

Zkroucené vlasy s nízkým rolováním jsou mistrovským dílem. Zde jsou vlasy splétány na boku a taženy dolů a zajištěny vzadu. Tento účes vyžaduje čas a trpělivost pro styling. Silné vlasy jsou nejvhodnějším faktorem pro styling tohoto vzhledu. Do tohoto vzhledu můžete přidat svou vlastní představivost.

Vidět víc: Jak udělat účes pro střední délky vlasů

9. Svatba:

Na svatbě potřebujete formální účes, který obejde sváteční pocit. Lidé obdivují tento účes a dívají se na vás jako na nejkrásnější nevěsty. Pásky jsou vyrobeny zepředu a hromadí se vzadu, kde jsou sestaveny tak, aby vytvořily jedinečnou strukturu.

Většina žen má střední vlasy a s tím může také vyzkoušet různé formální účesy jako dlouhé účesy. Pokud máte střední vlasy, pak okamžitě vyberte jeden jedinečný styl, díky němuž můžete překvapit lidi, kteří vás obklopují.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Pin
Send
Share
Send