Krása a móda

9 hodiny obrazy řemesel a nápady pro děti a preschoolers

Pin
Send
Share
Send


Jedna z mnoha věcí, které se rostoucí děti učí, je čas. Toto jednoduché hodinové plavidlo jim dává šanci poznat zajímavé pojetí času.

Nejlepší hodiny řemesla a nápady pro Preschoolers a mladé děti:

Najdeme zde spousty nápadů a obrázků pro děti a dospělé, které jim udělají zábavu.

1. Hodiny papíru:

Tato jednoduchá papírová řemesla je skvělá, když učíte děti o čase. Papírové hodiny jsou vyrobeny řezáním kulatého kusu papíru. Potom můžete vybírat čísla papíru. Stick v ruce hodin s nálepkou. Použijte modrý barevný papír, který vypadá svěží a chytlavá barva hodinových plavidel.

2. Hodiny CD:

Dalším skvělým způsobem, jak udělat hodiny, je znovu použít staré CD. Hodinářství je ideální pro větší děti. CD je umístěno ve středu a ruce jsou k němu připojeny. Čísla jsou vyříznuty z kontrastního papíru. CD dává svítící vzhled, když to dáte do ložnice pro děti; to dává příjemný svit ve světle.

3. Hodiny desky papíru:

Tato roztomilá myšlenka plavidlo hodiny je skvělé pro malé děti, jak to je jednoduché pro ně dělat. Potřebují zbarvit desku papíru a zapsat si čísla kolem sebe. Mohou pak nalepovat dvě ruce na desku uprostřed pomocí papírového kolíku. Pokud máte malé děti, pak si je můžete nechat vyzkoušet, budou se z tohoto typu řemesel učit.

4. Časovač:

Když jsou děti ve věku, aby se naučily čas, můžete je vytvořit tak krásné hodiny pro řemesla. Papírový štítek je vyplněn čísly času. Kromě toho můžete také přidat číslice minut tak, aby bylo snadné se učit. Pomáhá motivovat vaše děti, aby přitahovaly studium při hraní.

5. Zuby v hodnotě hodin:

Pomozte dětem vychutnat si svůj film, "Kráska a zvěř", s tímto krásným řemeslem Cogsworth. Sestavy hodin řemeslníků mohou být sestaveny tak, aby vypadaly jako on, a to zahrnuje hodiny a minuty. Tento film je velmi zajímavý. Tenhle vypadá jako legrační, ale hezké nápad jako hodinové řemeslo.

6. Cuckoo Clock:

Zde je chladné hodiny s kukačkou, které ukazují, že řemeslníci mají ruce spolu s malým kukačkým ptákem. Závěsné hodiny s kukačkou jsou velmi působivé a děti budou milovat podrobnosti o tom. Můžete jej zdobit, jak chcete. Můžete přidat obrázek o nějakém superhrdinu, které vaše děti rádi sledují v karikatury.

Vidět víc: Teddy Bear Craft Myšlenky

7. Hodiny Candy Stick:

Zde jsou hezké dřevěné hodiny, které děti snadno dělají. Dřevěné bonbony jsou namalovány v barvách duhy a pak se přilepí. Můžete vyzkoušet to dřevěné nástěnné hodiny jako příležitost učit děti o čase a barvách duhy.

8. Penguin Small Clocks For Crafts:

Jedná se o malé hodiny pro řemesla, které můžete ukázat vašim dětem. Téma tučňáka se provádí pomocí pěnových kusů, které se snadno drží. Nechte děti dekorovat je třpytem a flitry, aby vypadala lesklá.

Vidět víc: Beaver řemesla pro Preschoolers

9. Náramkové hodinky pro řemesla:

Tento pěkný nápad pro hodinky pro řemesla je skvělý způsob, jak se starší děti dozvědět čas. Náramkové hodinky jsou vyrobeny z hnědého papíru, který je ozdoben číselníky. Děti mohou také snadno pohybovat ruce hodin.

Hodiny řemesla jsou skvělý vzdělávací nástroj pro všechny děti. Hodiny z papíru, papírové desky, pěny atd. Jsou skvělé způsoby, jak udržet děti v práci.

Vidět víc: Narozeninové řemesla pro děti

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Pin
Send
Share
Send