Krása a móda

15 indických svatebních náramků vzory pro nevěstu

Pin
Send
Share
Send


Náramky byly považovány za nejdůležitější doplňky nosené indickými ženami. Ale jeho nevěstě se náramky stávají exkluzivnějšími a odlišnějšími, neboť se podle kultury mění také regionálně. Pro nevěsty mají speciální náramky pro ně zvláštní význam, protože symbolizují pohodu jejich manželského života.

Svatba je v ženském životě velmi zvláštní věci, když se přeměňuje z dívky na manželku a od té doby začíná pro ni nová éra. Takže svatební náramky jsou ty, které jí dávají pocit zvláštní a nebeské na její den. Svatební náramky jsou k dispozici v mnoha kovů, jako je zlato, stříbro, diamant, sklo, takže můžete získat jeden podle vašeho oblečení a kultury.

Indické tradiční svatební oblečení Šperky Bangles:

Pojďme se podívat na top 15 tradičních návrhů svatebních náramků v různých kovů a stylů:

1. indické skleněné náramky pro svatební:

Skleněné náramky byly používány od věků na svatbě a zlepšují vzhled nevěsty mnoha záhybů. Zlaté náramky a skleněné náramky a kamenné práce na nich činí tyto náramky zajímavé. Perfektní náramek pro nevěsty, aby se její den stal výjimečným.

2. Rajasthani Svatební Bangles:

Tyto Rajasthánské náramky nazývané chooda a vyrobené ze speciálního kovu zvaného "lac". Tyto náramky vypadají úžasně a jejich speciální design činí nevěstu zvláštní a odlišnou od ostatních a jí půjčuje, že etnický a tradiční pohled na tento zvláštní okamžik pro svůj život.

3. Designers Wedding Bangles in Gold:

Jak je řečeno, ženy nemůžou pokazit zlaté náramky. Žlutý kov známý jako zlato, náramky vypadají úžasně, když nosí nevěsty Složité a umělecké dílo na něm zesiluje vzhled náramků a nevěsty mnoha záhybů a přiměje ji, aby vypadala báječně na svatební den.

4. Kovové bridal Bangles:

Nevěsty se chtějí objevovat nádherně a ohromující ve svůj zvláštní den, tyto červené příznivé náramky jí dávají jedinečné vzhledy. Na náramcích jsou všechny malí barevné kamenné stužky a mezi zlatými náramky přidává další krásu nositeli. Tak vhodný náramek pro nevěstu, aby získal tradiční vzhled.

5. Sada bižuterie:

Žádná slova nestačí k popisu šumivého vzhledu těchto briliantů. Krásný a úžasně vyhlížející diamant, když nosí nevěsty, způsobuje, že se objeví jako úhel a kombinace bílých diamantů a zlatých korálků se jeví jako nejvíce se dějející svit na svatbě.

Více viz: Ruční krabice s náramky

6. Jižní Indický svatební Ruby Bangles:

V jižní části, pokud je Indie, je povinné nosit náramky vyrobené ve zlatě, protože je považováno za příznivé. Vzhledem k tomu, že červená barva připomíná manželský život, červená rubínová hůlka na náramku by byla perfektní volbou pro všechny nevěsty, které se na svatbě nosí.

7. Fancy Bridal Bangles:

Některé nevěsty chtějí nosit něco jedinečného než tradiční. Tento druh žlutých a fialových fantazijních náramků půjčuje, jsou ty mysl vyfukující vzhled. Mezi soupravou široký náhrdelník s perlovým náhrdelníkem je celý koncept velmi atraktivní a krásný vzhled pro nevěstu a zápěstí také.

8. Plná od stínů Svatební Bangles:

V moderní době si nevěsty dokonce přejí, aby nosily náramky, které se skládají z celé barvy a představují si, že jejich manželský život by byl barevný a šťastný. Malá meenakariová práce provedená náhrdelníkem zvyšuje vzhled nevěsty a dává jí atraktivní vzhled.

9. Svatební Diamond Bangles:

V průběhu času mnozí nevěstě zbožňují, že na svém zvláštním dni nosí něco jiného. Tyto brilianty diamantů jsou ty, které by mohly učinit, aby vypadaly jinak a daly jim královský a elegantní vzhled a daly oslnivý vzhled toho dne.

10. Kundan Bridal Bangles Set:

Tento druh svatební kundan bangles je velmi oblíbený od věků, protože je to modifikovaná forma zlata a dává velmi lukrativní a atraktivní vzhled, když nosí. Náhrdelník má skvělou uměleckou meenakarskou práci na zlatém náramku a kundan jsou hřbetní v určitém vzoru, který dá exkluzivní pohled nevěstě a nakládá ji s komplimenty.

Více informací: Punjabi manželství Bangles

11. Polki Bridal Bangles:

Polky jsou označovány jako neřezané diamanty, které dávají nevěstě elegantní a úžasný pohled na její zvláštní den. Polka, když je posetá na slavné žluté kovové "zlato", krása náramku se zvyšuje o míle. Náramky vypadají úžasně, když nosí nevěsty a dávají jim zvláštní zářivý vzhled.

12. Pearl Bridal Bangles:

Některé nevěsty věří v jednoduchost a chtějí vypadat elegantně na svatební den. Tyto typy perlových a diamantových náramků jsou pro ně ideální. Náhrdelník vypadá velmi jednoduše, ale zdá se, že je výjimečný a výjimečný při nošení. Velká oslnivá perla v centru upoutávala královský a úžasný pohled na ruku nevěsty.

13. Punjabi svatební svatební Chura:

Tyto náramky jsou vyrobeny ze slonoviny a jsou označovány jako "chura". Tyto typy náramků nosí punjabské nevěsty. Slipy z bavlny jsou bílé a červené zdobené kameny, které jim dávají tradiční a exkluzivní vzhled a přimět ji k tomu, aby se v tento den objevila jako zvláštní.

14. Svatební bavlněné příze:

Náramky jsou vyrobeny z měkkého hedvábného nití a mezi malými kamennými pracemi se zlepšuje vzhled svatebních náramků. Skvělá kombinace červené a zelené barvy se zeleným pruhem na červených náramcích dává báječný pohled na náramky a nevěsty. To ji dělá vypadat jinak a velmi krásně.

Více viz: Dívky s náramky

15. Silver Shine Bridal Bangles:

Tento typ zářící stříbrné náramky také dává prskající a oslnivý pohled na nevěstu a ona se zdá být zvláštní na její svatební den. Kombinace stříbra s mořskými zelenými náramky vypadá úžasně a malé bílé kamenné kameny na náramcích vypadají velmi okouzlující. Nevěsta na zápěstí je téměř pokryta náramky, což jí dává nebeský a atraktivní vzhled.

Koupit náramky pro svatbu je velká věc. Náramky zvolené pro nevěstu jí dávají exkluzivní a úžasný vzhled a přitahují pozornost každého oka. Náramek je k dispozici v širokém sortimentu a měli byste vybrat ten, který vám dává perfektní pohled na svatbu.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.

Pin
Send
Share
Send