Péče o vlasy

Jak používat suchý šampon a jeho výhody

Pin
Send
Share
Send


Slyšeli jste někdy o suchém šampónu? Pokud tomu tak není, pak vám chybí skvělá alternativa ke svému běžnému šampónu.

Suchý šampon v podstatě absorbuje olej a mastnotu ve vašich vlasech, aniž by vysušil pokožku hlavy. Je to také rychlé a snadné. Takže než se dostaneme do výhod používání suchého šamponu, dejte nám nejprve vědět, jak ho používat.

Obsah:

  Jak používat Dy šampon:

  1. Výběr suchého šamponu

  V obchodním trhu jsou k dispozici různé rozsahy suchého šamponu. Suchý šampon se obvykle dodává ve formě prášku nebo stříkáním. Pokud se chcete soustředit na pokožku hlavy, doporučuje se prášek a pokud chcete, aby byl olej z kořenů vašich vlasů, použijte sprej.

  2. Hřeben na vlasy:

  Dále, připravte si vlasy tím, že odložíte kapely, sponky nebo vlasové špendlíky, pokud máte na sobě nějaký. Potom si vlasy hřeben tak, aby se úplně spleť.

  Vidět víc: Dobrý šampon pro děti

  3. Použití šamponu:

  Pokud jste se rozhodli pro práškový suchý šampon, pak posypte prášek přes vrchol hlavy soustředit na oblasti, které mají tendenci se dostat oilier jako vaše rany. Prostřednictvím prstů rovnoměrně rozložte šampon do vlasů.

  V případě, že jste si vybrali sprej na suchém šampónu, držte láhev 6 centimetrů od hlavy a rozprašujte. Nechte šampon vyrovnat rovnoměrně nad hlavou. Poté se doporučuje kartáčovat vlasy, protože pak se šampon rozdělí po délce vlasových šachet. Použijte trochu suchého šamponu na špičky, ale zaměřte se hlavně na kořeny.

  4. Vyvarujte se nepořádku:

  Doporučujeme použít suchý šampon nad dřez, protože má tendenci se dostat špinavé. Takže pokud nemáte zájem o zametání nebo vysávání, vyvarujte se nepořádek.

  5. Dejte čas na usazení:

  Vysajte suchý šampon nejméně 10 minut, abyste absorbovali olej a mastnotu z vlasů. Počkejte, až se usadí. Lidé s obzvláště mastnými vlasy možná budou muset počkat déle než obvykle.

  Vidět víc: Jak vyrobit přírodní šampon

  6. Hřeben pro odstranění přebytečného šamponu z vlasů:

  Přesuňte hlavu vzhůru nohama a protřepte ji, abyste z vlasů odstranili poslední stopy suchého šamponu. Také, hřeben odstranit přebytečný šampon. Pokud chcete, můžete použít vysoušeč vlasů.

  To byly tipy, jak na vlasy aplikovat suchý šampon, ale je ještě pár věcí, které si musíte pamatovat. Nikdy nepoužívejte suchý šampon na mokré vlasy. Vypadá to, že vaše vlasy vypadají špinavě a nemotorně. Suchý šampon pracuje na mastných nebo mastných vlasech, nikoliv na mokré vlasy. Nepoužívejte je nepřetržitě v řadě, aniž byste si umyli vlasy běžným šamponem a vodou.

  Výhody suchého šamponu:

  Perfektní úspory času:

  Pokud jste spěchá do práce nebo do školy po výletu do posilovny a nemáte čas na sprchu, pak je váš spasovatel suchý šampon. Šetří čas, když jste ve spěchu.

  Vidět víc: Nejlepší objemový šampon Indie

  Přichází užitečné, když nemáte přístup ke sprchování:

  Suchý šampon je opravdu šikovný, když nemáte přístup k sprchám, jako když jste právě přišli z dlouhého letounu nebo když cestujete.

  Obrana proti vlhkosti:

  Suchý šampon dokonale vylepšuje vlasy v deštivých a vlhkých sezónách.

  Možnost snadného vylepšení:

  Nemusíte kupovat drahý suchý šampon z trhu, protože jste si to sami s produkty, které jsou k dispozici ve vaší kuchyni. Ano, smažená soda, kukuřičný škrob a dětský prášek.

  Použití v noci:

  Nastříkejte suchý šampon na hnědé vlasy a pak si přilepte vlasy na uzel. Nechte ji přes noc a zítra budete mít nádherné vlasy.

  Pin
  Send
  Share
  Send