Krása a móda

9 nejlepších odstínů zeleného náramku pro zvláštní příležitosti

Pin
Send
Share
Send


Náramky jsou ozdobou na zápěstí ženy a používá se od starověku. Vzhledem k tomu, že se změnila doba průchodu a vzoru náramku. Hudební zvuk pocházející z náramků vám dokonce pomůže uvolnit se a může se nosit kdekoliv as jakýmkoli vybavením, které si přejete.

Zelené barvy náramky také dávají člověči příjemný vzhled, protože zelená barva vás uvolňuje a dokonce je příjemná pro oči. Zelená barva se podobá také přírodě, životu, energii a růstu spolupracovníků. Takže kvůli těmto vloženým vlastnostem dávají ženy přednost tam, kde mají zelené náramky a chtějí vytvořit svůj vlastní styl.

Různé typy zelené barvy Bangles:

Podívejme se na top 9 návrhů zelených náramků pro ženy v Indii:

1. Americké diamanty Bangles v zelené Barva:

Diamanty jsou ten, kterému se těžko odoláváte a rád byste vlastnil jeden. Tento náramek je vyroben z lesklých zelených amerických diamantů na žlutém kovu, což zlepšuje vzhled mnoha záhybů. Tento typ náramku je perfektní při každé příležitosti na všech stranách.

2. Golden Dots Green Bangles:

Náramek je vyroben z materiálu nazývaného "lac" a je docela trvanlivý. Náramek dává uživateli tradiční a etnický vzhled jak na zápěstí, tak na nositele. Tyto náramky jsou dobré kancelářské oblečení, stejně dobře pro každodenní účely, protože jde dobře s jakýmikoli oblečení.

3. Kamenné bangle v zelené:

Náramek je tkaný hedvábnou nití a malý kamen je v úžasném vzoru zdoben, takže se zdá velmi krásný a oko chytlavé. Náramky jsou ideální pro každou příležitost a gely s formálním i neformálním oblečením.

4. světle zelené skleněné náramky:

Skleněné náramky jsou velmi populární v poptávce, protože dává člověku báječný vzhled a odlišné od ostatních. Tyto světle zelené skleněné náramky mají lesklý a přitažlivý vzhled a vypadají skvěle u žen všech věkových skupin bez ohledu na barvu pleti.

Vidět víc: Barevné náramky

5. Ručně vyrobené zelené náramky s látkou a Kundanem:

Tento typ náramku je ručně vyrobený náramek s látkou zabaleným a prošitým na oválném kovu. Na bocích designu květinového vzoru je reliéf, takže se zdá, že je to nádherné. Červený velký kámen, na rozdíl od zelené látky, vylepšuje vzhled mnoha kilometrů a dává nový vzhled do náramků.

6. Etnický zelený náramek s perlami:

Tento typ náramků je tam od věků, protože byl nosen královnami jako symbol královského království. Na vrcholu perleťového náhrdelníku nebo na hřbetu a nahoře na klenutých kundancích se dostanete tak, že vám náramně uděláte klasický nádech a můžete si vyzkoušet svou vlastní módu tím, že nosíte tento jedinečný zelený náramek.

Vidět víc: Růžové indické bangle

7. Tradiční sada svatebních břemen:

Na svatební den nevěsta vždy chtějí vypadat zvláštní a chtějí mít ten nebeský a působivý vzhled. Tento druh oslnivého zeleného náramku, když se připojí k svatebnímu oblečení, dává nevěstě báječný, tradiční vzhled a přiměje ji, aby vypadala mimořádně v davu.

8. Stylové zelené náramky pro dívky:

Bangle bylo řečeno, že dívky mohou vytvářet svůj vlastní styl tím, že nosí stylové náramky a vytvoří svůj vlastní stylový prohlášení. Tento stylový zelený náramek je perfektní ve výbavě, protože jeho oslnivý vzhled a svěží a tmavě zelená kombinace barev vám dává jedinečný a stylový vzhled.

Vidět víc: Navy Blue Bangles

9. Jednoduché kovové zelené náramky v módě:

Kovový zelený náramek vás činí elegantním a pěkným a můžete se spojit s jakýmkoli druhem westernového oblečení a také s etnickým oblečením. Tyto zelené náramky mohou být vyzdobeny při každé příležitosti, aniž by to bylo v zádech a jak se také říká "Krása spočívá v jednoduchosti". Takže tyto jednoduché zelené kovové náramky jsou na něm pravdivé.

Zelené náramky jsou nadčasové a nikdy se nezmizí z módy. Zelené náramky způsobují, že se žena cítila blízko k přírodě a zeleni. Náramky jsou k dispozici v mnoha druzích kovů, lukrativní barvy, vzory a vzory a můžete si vybrat a vybrat ten podle vašeho stylu prohlášení.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Pin
Send
Share
Send