Krása a móda

9 nejlepších doporučených sportovních sandálů pro muže a ženy

Pin
Send
Share
Send


Sandály jsou v podstatě otevřená obuv, která se skládá z podešve udržované na nohách pomocí popruhů procházejících přes nárt, klenuté části mezi prsty a kotníkem nebo kolem kotníku. Sportovní sandály se používají v horkém a tropickém podnebí, obvykle s robustní gumovou podrážkou a měkčí pěnovou vložkou. Sportovní sandály jsou obvykle tvarované tak, aby podporovaly tvar oblouku nohy.

Nejnovější značkové sportovní sandály pro chlapce a dívky:

Popruhy jsou zhotoveny z polyesteru nebo nylonu, a to tak, že se rychle zasychá po působení nebo přebytečném potu. Zde se podíváme do top 9 návrhů sportovních sandálů.

1. Černé sportovní sandály:

Klasické černé sportovní sandály jsou jedním z nejlepších sportů pro muže všech věkových skupin. Jsou pohodlné se širokými pásky pro lepší přilnavost a pohodlí a jsou také velmi snadné odvézt. Mohou být spárovány s pěkným nákladem, třemi čtvrtinami nebo prostými kalhotami pro jakýkoli sport nebo outdoorovou aktivitu.

2. Adidas červené a černé plováky:

Také známý jako plováky, tyto sportovní sandály známé značky, Adidas jsou pro muže. Jsou vymezené barvou s červenou podešví a černou vnitřek. Vypadají opravdu robustní a popruhy jsou také poměrně pevné a poskytují příjemnému uchopení uživateli kromě správného tlumení.

3. Posuňte sportovní sandály:

Ne pravidelné sportovní sandály, ale tyto se liší ve stylu a vzoru. Neexistují žádné samostatné popruhy, které by držely nohu oblouk, prsty a kotník, ale pouze kluzný pás v oblouku nohy pro snadné použití sandále. Mohou být pro děti, mládež i pro seniory. Protože mají sandály posuvník, je snadné a pohodlné i pro každodenní nošení, stejně jako pro jiné aktivity.

4. Sportovní sandály Puma Green:

Pochází z známé mezinárodní značky, jako je Puma, tyto světle zelené barvy trojité popruhy sportovní sandály jsou nutné pro muže pro všechny venkovní aktivity nebo jiné sportovní aktivity. Jsou to opravdu robustní vzhled a popruhy jsou bezpečně prošité na podrážku, které dodávají uživateli větší úchop.

5. Sandály Nike White Beach:

Pro pláži a veškeré aktivity na moři jsou tyto nedotčené bílé barevné značkové sandály na pláži od Nike skvělé. Mají sprchový rohož jako podešví pro lepší přilnavost ve vodě a písku a také, protože jsou sklouzávány ve vzoru, jsou super pohodlné.

6. Teva růžové sportovní sandály:

Mohou ženy zůstat pozadu, pokud jde o sportovní sandály? Tyto super úhledně vypadající růžové barvy Teva sportovní sandály jsou určeny výhradně ženám. Jsou jedinečně navrženy tak, že mají na paměti tvar ženských nohou, a proto jsou pohodlně zvenčí. Tyto růžové sportovní sandály mohou být použity pro téměř jakoukoli venkovní aktivitu.

7. Thong Sportovní sandály:

Tanga sandály jsou velmi populární mezi ženami pro pohodlné pásky a pocit dobrý faktor v nohou nosit totéž. Takže řemínky vestavěné do sportovního sandálu mají popruhy, které nejsou příliš husté a těžké, ale opravdu tenké, ale robustní pro skvělé uchopení a lehký pocit nohou.

8. Puma sportovní sandály pro ženy:

Perfektní pro každou outdoorovou aktivitu, tyto mezinárodní značkové Puma sportovní sandály v jasně červené barvě je nutností pro každou ženu, která miluje venku a sport. Ne přesně vypadají jako sandál, ale mají podobu sandálů pro sportovní boty s obalem pro patu, který dodává lépe uchopení uživateli při hraní jakéhokoliv sportu.

9. Sportovní sandály pro dívky:

Tyto jedinečné sportovní sandály jsou určeny pro víceúčelové použití jako na pláži, venku, procházky, turistiku, cyklistiku apod. Tyto sportovní sandály mají vzhled boty, ale nejsou zcela kryty. V sandálech je několik popruhů, které dodávají dívkám větší úchyt, takže se nezabývají nebo mají ošklivé pádu. Přicházejí v různých barvách a vypadají také stylově na mladé dívky. Jsou velmi pohodlné jako letní oblečení, protože sandály jsou prodyšné.

Sportovní sandály jsou v dnešní době hodně v módě pro pohodlí s nimi spojenou a pro snadné nošení. Přicházejí v různých provedeních a vzorech a lze si vybrat podle požadavků a účelů. Muži, kluci, starší lidé, ženy, stejně jako dívky a teenageři se těší z těchto sportovních sandálů a vytvářejí v nich módní trend.

Obrázky Zdroj: M, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Pin
Send
Share
Send