Krása a móda

9 nejlepších suchých plodů pro kůži zářící a bělící

Pin
Send
Share
Send


Pro muže i ženy, aby si udržely svou pokožku a celé zdraví, aby se hodily, pak sušené ovoce jsou podstatnější. Ale věc je, aby je využil vhodným způsobem.

Nejlepší suché ovoce pro kůži zářící a bělení:

Tyto dobře prozkoumány nápady jsou uvedeny níže s top 9 Suché ovoce pro zdravou kůži,

1. Kešu ořechy pro zdravou pokožku:

Kešu ořechy jsou naloženy niacinem, který působí jako inhibice proti různým kožním poruchám. Jedná se o ideální suché ovoce pro zářící pokožku, protože obsahuje také měď, která udržuje omlazení pokožky a dělá ji žhavícím bojem proti volným radikálům. Dále chrání pokožku před dermatitidou a pigmentací.

2. Mandle pro bělení kůže:

Jak mandle, tak mandlový olej mají pro pokožku mnoho výhod. Snižují zánět na pokožce a zvlhčují je. Obličejový balíček obsahující mandle, který působí jako nejlepší bělidlo na pokožku tím, že zlepšuje pleť a zabraňuje tomu, aby vypadala matně a také pravidelné mandle v naší každodenní stravě, pomáhá při udržování celkového zdraví pokožky. Jedná se o nejlepší suché ovoce pro bělení pleti.

3. Vlašské ořechy pro zářící kůži:

Vlašské ořechy mají účinnou a zásadní roli v kožní výživě a žhnoucí, a proto jsou ideálním suchým ovocem pro péči o pleť. Jsou bohatým zdrojem bílkovin, vitamínů a minerálů, které se opravdu podílejí na zvyšování krásy pokožky. Udržují nás od stárnutí pokožky a také od různých kožních infekcí.

4. Pistácie pro suchou pokožku:

Pistácie jsou skutečně určeny k odstranění suchosti v kůži. Tuk, který obsahuje tuto ořech, činí toto suché ovoce ideální pro tradiční terapie, jako je aromaterapie a různé další masážní terapie. To dává pokožce ten mladý záblesk a záře. A proto jsou perfektní suché plody pro zdravou pleť.

5. Termíny hladké kůže:

Data, která jsou dobrým zdrojem vitamínu C, zvyšují elasticitu pokožky. Také doplňuje subkutánní žlázy, které činí pleť spravedlivou, hladkou a jemnou. To může být považováno za nejlepší suché ovoce pro kůži, což nám také příznivé znižuje jemné linie a vrásky na pokožce obličeje.

6. Sušené ořechy pro krásnou pleť:

Podívejte se na tyto suché ovoce pro spravedlivou pleť, která doslova funguje nejlépe než jakékoliv jiné moderní krémy nebo balení na obličej. Ořechy, když jsou zalévány s tvarohem a naneseny jako obličejový obal, odfarbují pokožku a dělají to na místě spravedlivější tón. Jsou bohaté na antioxidanty, které opravdu působí jako podpora pro zdravou zářící kůži.

Vidět víc: Které potraviny způsobují, že kůže je krásná a záře

7. Rozinky pro mladistvou pleť:

Podívejte se na suché ovoce pro péči o pleť, které obsahuje resveratrální antioxidant, který zpomaluje stárnutí pokožky. Je také užitečné při prevenci procesu klesání pokožky. Je také bohatý na vitamín A, draslík a další živiny, které jsou přínosem pro celkové zdraví.

8. Brazilské ořechy pro dobré zdraví pokožky:

Tyto mezinárodní ořechy jsou také nejlepší pro udržení dobré zdravé a lesklé pokožky. Obsahuje hořčík a vysoký obsah antioxidantů, které bojují proti volným radikálům, které jsou zodpovědné za stárnutí pokožky.

Vidět víc: Vitamíny pro zářící pokožku

9. Výhody arašíd pro kůži:

Tyto úžasné indické ořechy jsou důležitým zdrojem bílkovin ve většině našich indických diet. Jedná se o nejlepší suché ovoce pro kůži záře, která obsahuje důležité živiny pro wellness textura pokožky. S bílkovinami, antioxidanty a vitamínem E se stane dokonalou stravou na suché ovoce, která udržuje pokožku v boji proti volným radikálům.

Najděte tyto zajímavé skutečnosti o suchém ovoci, které jsou skvělé pro pokožku, abyste ji udrželi bez problémů. Nejen, že jsou tyto suché ovoce také velice užitečné při zachování dobrého zdravého životního stylu.

Vidět víc: Tipy pro zdravou pleť

Pin
Send
Share
Send