Krása a móda

Jak to udělat Zombie Eye Makeup?

Pin
Send
Share
Send


Kvapkající maskara, černé oči a oční víčka a černá rtěnka, zní jako hezký Halloween Party make-up? Ano, je to dobrý nápad sportovat něco jako make-up zombie pro váš kostým party nebo Halloween party. Zombie dívka makeup stojí za to vyzkoušet. Mohli byste vypadat naprosto odlišně, a to s několika štětinami černého, ​​hnědého a červeného očního stínu a několika falešnými řasami a nádechem černé rtěnky

Vidět víc: Jak udělat Arabský oční make - up

Podívejme se, jak můžete udělat oční make-up podobný výše uvedenému.

1. Začněte na očistenou tvář. Ujistěte se, že na obličeji není žádná nečistota nebo olej. To nenechá make-up sedět delší dobu. Použijte dobré množství základního nátěru po vysušení obličeje. Nechte to sedět na obličeji nejméně 10 minut předtím, než použijete základy. Po uplynutí požadovaného času položte na pokožku velké množství základů. Nejlepší je, když položíte základnu, která není přesně vaší barvou kůže. Spíše vyberte základy mnohem světlejší pro barvu kůže nebo něco blízké bílému. To není pravidelný make-up, ale makeup zombie. Takže nemůžete dodržovat běžné techniky aplikace make-up pro toto.

Vidět víc: Jak udělat Vampire Eye Makeup

2. Nyní aplikujte svůj kompaktní po celé tváři. Investujte ve velmi lehkém stínu kompaktního, stejně jako základ pro tento make-up zombie. Můžete také použít barvy obličeje. Používáte-li barvy na obličej, pak použijte bílou barvu k malování obličeje nahoru.

3. Teď budeme pokračovat do očního make-upu. Vezměte štětec aplikace a aplikujte černý oční stín na celé oko a až do záhybu. Nevystavujte příliš mnoho venku. Pro dolní víko použijte stín černého oka, jenž běží pod vodoryskou. Rozmazání jak horního, tak dolního očního stínu víčka.

4. Nyní si vezměte kohl a nakreslete spodní vodorovnou čáru odvážným způsobem. Také pomocí gélové oční linky / vodní oční vložky a šikmého kartáče nebo normální obložení štětce vytvořte kočičí oko nebo jen širokou šňůru pro víčko horního oka.

5. Vezměte si tužku na černé oči a nakreslete oční obočí, aby vypadaly více černé a prominentní. Dejte obočím obočím zakřivený prominentní tvar, který je podobný porcelánové panenky.

6. Teď vezměte hnědý oční stín a použijte ho rozmazaně po celém obličeji. Nyní si vezměte šikmý štětec, trochu ho trochu namočte a trochu se roztáhněte, jako by vaše maska ​​vyklouzla po vašich lících. Musíte být trochu kreativní o tom. K čerpání běžícího řasenky můžete použít barvy barvy hnědého obličeje, ale můžete to nakreslit hladkým štětcem a hnědým očním stínem.

Vidět víc: Krásné oční make-up pro černé oči

7. Nyní si vezměte stín červených očí a štětec aplikace. Použijte to všude okolo hnědého očního stínu a po celé obočí. Viz výše uvedený obrázek. Oblasí, které obklopuje celé oko, stejně jako celé oční obočí, by mělo vypadat pokryté červeným okem.

8. Navíc můžete nosit falešné oční řasy a bílé čočky pro příznivější vzhled.

9. Dokončete make-up s černým rtěnkem, který si můžete koupit z drogerie. To jsou docela populární poté, co Emo makeup vznikl. Tmavě hnědá rtěnka bude také vhodná s tímto make-up.

10. Chraňte svůj zombie make-up s některými vintage vlasy příslušenství nebo bílou vlasovou paruku.

Zdroj obrázku: 1.

Sledujte video: Naty Hrychová - halloween tutorial (Leden 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send