Péče o vlasy

Top 9 kadeřnických výrobků

Pin
Send
Share
Send


Ať už se chystáme na večírek nebo na datum, styling vlasů se stala nezbytnou součástí našeho stylu prohlášení bez ohledu na pohlaví, věk. Není to omezeno pouze na ženy v těchto dnech ve skutečnosti muži si stejně dobře uvědomují své kadeřnické postupy a výrobky. Ve skutečnosti tráví hodně času a peněz po kadeřnictví.

Ženy, které jsou instinktivně opatrné ve svých kadeřnických aktivitách, se nyní začaly starat o své sami, a to méně závislé na jejich kadeřnictví. S těmito společnostmi jsme začali přinášet novou řadu produktů pro vlastní potřebu i pro profesionální použití. Zde je seznam prvních devíti kadeřnických produktů, které jsou v současnosti k dispozici na trhu:

Různé kadeřnické produkty:

L'Oreal Super Dust:

L'Oreal je nejlepší na trhu, pokud jde o tento produkt. Hlavním účelem tohoto produktu je poskytnout podporu konkrétnímu stylu a také pomáhá při řízení. Silné držení super prachu trvá celý den. Dalším úžasným rysem tohoto produktu je to, že absorbuje část přírodního oleje vlasů, pomáhá lidem s mastnými vlasy.

L'Oreal Paris Elnett Satin vlasové spreje:

Před párty či příležitostí se rozhodneme navštívit salon, aby stylista dokázal vypadat dobře. Navštívíme kadeřníka kvůli výrobkům, které používají, nepravidelně používají, takže bychom je nakonec vyčerpali. Jeden takový profesionální produkt, který bychom mohli použít samy o sobě, je tento lak na vlasy L'Oreal Paris Elnett Satin. To dává silné držení na dlouhou dobu bez frizzing vlasů a především je to levná ve srovnání s ostatními produkty dostupnými na trhu.

Sunsilk Keratinology Tepelně ochranný sprej:

Poškozené vlasy v důsledku použití tepla pro curling, žehlení? To je perfektní sprej na ochranu vlasů pro tento účel. Je snadno dostupný na většině internetových obchodů a místních kosmetických prodejnách a za přijatelnou cenu. Obsahuje keratiny a UV filtry pro další ochranu.

Habibs Henna:

Za házení šedivých chloupků nelze z důvodu vedlejších účinků používat umělé vlasy? To je nejvhodnější produkt pro tento účel. Nemá žádné škodlivé chemické látky ani amoniak. Vedle barvení vlasů slouží i účelu přírodního kondicionéru. Obsahuje amla, bhringraj, bramhi pro vlasy.

Vidět víc: Nejlepší produkty péče o vlasy

L'Oreal Total Repair 5 Sérum:

Jedno z nejlepších ochranných sér na ochranu vlasů na trhu. Vlasy jsou měkké a lesklé. Uvolňuje spleť ve vlasech. Žádná registrovaná stížnost zatím není. Nejlepší součástí je velmi cenově dostupný cenový rozsah tohoto produktu.

Marocký olej:

Tento produkt je považován za elixír pro růst vlasů u lidí z mnoha míst. Antioxidační arganový olej a mírná ochrana proti vysokým teplotám tohoto oleje z něj dělají horké oblíbené mezi dámami a dokonce i pány. Nejen že se stará o strukturu vlasů, ale také pomáhá při kontrole oleje.

Vidět víc: Nejlepší olej Amla v Indii

Revita Šampon a kondicionér:

Je považován za jeden z nejlepších šamponů na trhu. Společnost Revita tvrdí, že 98% procent uživatelů zaznamenalo snížení vlasů, což způsobilo, že vlasy byly silnější a silnější. Navíc to přichází s výzvou vrácení peněz, což z něj dělá produkt, který stojí za zmínku.

Set Wet Hair Gel:

Jeden z nejoblíbenějších stylingových gelů na indickém trhu. K dispozici ve většině internetových obchodů a také v řadě dalších obchodů, Set Wet přichází s řadou možností. Ať už se jedná o vlasy odolné vůči gravitaci nebo dlouhotrvající mokrý vzhled. Set Wet má všechny vhodné výrobky pro potřeby uživatelů.

Šampon Tresemme:

Užívání trhu v důsledku bouře Tresemme se stalo horkým oblíbeným mezi mnoha lidmi bez ohledu na věk a pohlaví. Vzhledem k své výkonné kombinaci cenové dostupnosti a výkonu, tento šampon si zaslouží zmínku v seznamu prvních devíti. Dodává se s řadou možností:

  • Hladký a lesk.
  • Ochrana před pádem vlasů.
  • Split Remedy.
  • Keratin hladký.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.

Pin
Send
Share
Send