Face Pack

5 domácích uzenin obalů pro Vaši pokožku

Okurka je plná vody a velmi osvěžující zeleniny. Používá se v salátech kvůli těmto vlastnostem a protože je tučný a bez cholesterolu, je také zdravý. Kromě toho, že je pro naše žaludek velmi zdravá, je to velmi užitečná vegetariánská kůže.

Nejjednodušší způsob, jak používat okurku je použití okurky šťávy na obličej přímo nebo tím, že jemně strouhanou okurkou na obličej a nechat to na chvíli. To je možné provádět denně a můžete vidět, jak se cítí čerstvá pokožka po celý den. Cucumber voda působí jako toner a uzavírá otevřené póry, které jsou zdrojem oleje, který přitahuje nečistoty k pokožce a způsobuje problémy.

Přečtěte si o některých jednoduchých, přírodních a domácích okurkách obličejových balíčků, které vás osvěžují bezprostředně a s velmi malým úsilím.

Domácí balíčky s okurkou:

Zde je 5 nejlepších domácích balíčků obličejových okurků.

1. Maska na jogurt a okurku:

V čisté misce vezměte 2 lžičky hustého neslazeného jogurtu a přidejte jednu čajovou lžičku jemně nastrouhanou okurkou. Míchá se, aby vznikla směs. Použijte toto na obličej a nechte 20 minut. Potom opláchněte vlažnou vodou. Obličejový obal je účinný při hydrataci pokožky a jogurt je také hlubokým čisticím prostředkem. Smíchaný s okurkou také osvěží pokožku. Maska je určena k přidání vlhkosti na suchou a matnou pleť. Je to nejlepší balení obličeje.

2. Aloe Vera a okurkový obličejový balíček:

Pro masku vezměte čerstvě oloupanou aloe vera a poloviční okurku do mlecí nádoby. Směs tvoří hladkou pastu. Pokud je pasta velmi chrasty, přidejte poloviční lžičku prášku santalového dřeva, aby byl silný. Očistěte pokožku a aplikujte masku. Nechte vyschnout; potom opláchněte studenou vodou. Pokud se pokožka cítí pružná, použijte zvlhčovač. Balení zesvětlí a zesvětlí pokožku pravidelným používáním. Jedná se o dokonalý obličejový obal pro suchou pokožku.

Přečtěte si více: Tomato Face Pack pro mastnou pleť

3. Mátová, medová a okurková maska:

Udělat mátou a okurkou pasta zvlášť. V čisté misce přidejte jednu čajovou lžičku z každé pasty a pol čajové lžičky medu. Smíchejte všechny tyto látky dohromady, abyste vytvořili hladký mix. Aplikujte silnou vrstvu směsi na obličej a lehněte po dobu půl hodiny. Kůže proniká hluboko a hydratuje zevnitř. Mincovna zanechává velmi příjemnou vůni a svěží pocit. Je určen pro všechny typy pleti. Je to jedna z nejlepších domácích maskovaných okurkových obličejů.

4. Oves, limonka a okurka Face Pack:

Nakrájejte okurku jemně a vytlačte ju šťávou stisknutím mezi dlaněmi. K jedné čajové lžičce ovsa přidáme šťávu z okurky a necháme stranou, aby se ovos usnul. Přidejte jednu čajovou lžičku citronové šťávy do vlhkého ovesu a dobře promíchejte. Očistěte pokožku a rovnoměrně nasypte pastu. Po 20-25 minutách opláchněte ledovou vodou. Jedná se o velmi efektivní balení, které vyčistí škody a snižuje tmavé a nerovné náplasti z kůže s pravidelným používáním. Jedná se o jeden z nejlepších domácích balíčků obličejových okurků.

Vidět víc: Dýňové masky pro tváře a zelené čaje

5. Turmericová prášková a okurková maska:

Pro masku potřebujete kukuřičnou buničinu, připravuje se broušení okurek v mlýně a napínání, aby se odstranila veškerá voda. Do čisté mísy vložte 2 lžíce okurkové buničiny; přidejte poloviční lžíci kurkuma a trochu medu. Dobře promíchejte. Naneste na čistou pokožku po dobu 30 minut a opláchněte studenou vodou. Po chvíli budete možná potřebovat hydrataci. Obal okamžitě obnovuje pokožku a hydratuje ji.

Zde vidíme, jak lze takové snadno dostupné suroviny použít k doplnění nového života do naší pokožky. To není nákladná záležitost a musí být prováděna pravidelně, abychom získali maximální užitek z ní. Pokud již používáte domácí masku, pokuste se nahradit složku s okurkou, abyste začali cítit rozdíl.

Loading...