Tetovací vzory

9 nejlepších fantastických fantastických tetování pro ženy a muže

Pin
Send
Share
Send


Často jsme velmi blízko k fantasy postavám z dětství. Jak rosteme, snažíme se je držet blízké mnoha způsoby, jako je tetování. Fantasy tetování mají příběhy, hluboký význam a vliv na tvůrce.

Nejlepší a stylové Fantasy Tetování:

Zde je několik typů fantasy tetování, které může každý vyzkoušet.

1. Fantasy Warrior Tetování:

Fantasy Warrior Tattoo má v sobě válečnou postavu. Většinou bojovník drží meč nebo nějakou zbraň. Tento typ fantazie tetování se dělá na rameno a zpět. To může být barevné. Mladí lidé chtějí vyzkoušet jedinečné návrhy a preferují takový typ vzoru pro svůj výhled nebo osobnost.

2. Fantasy Angel Tetování:

Pod jménem Fantasy Angel Tattoo má v něm anděla. Anděl má křídla a halo. Tento typ fantazie dívky tetování se nelíbí jen dívky, ale také muži taky. Je to malé fantasy tetování, takže nepotřebuje moc prostoru. To dává jednoduchý charakter pro váš výběr návrhů.

3. Fantasy bohyně tetování:

Fantazie nejsou nikdy dokončeny bez bohyně. Fantastické bohyně tetování má obraz bohyně. Tato bohyně může mít jakoukoli kulturu, tohle je nejlepší fantasy tetovací rukáv pro všechny muže nebo ženy.

4. Fantasy Demon Tetování:

Když jsou v naší fantaziích bohové, tak proč opouštějí démona. Skalní kultura vždy milovala fantazii démona. Fantazie démon tetování má démonický charakter. Je to dobrá volba pro fantasy tetování pro muže.

5. Fantasy Dragon Tetování:

Draci jsou mytologický charakter. Fantazie dračího tetování má drak naznačuje jejich sílu, jsou často charakterizovány dýchacím ohněm. Přidání správných návrhů a symbolů k tetování dává velmi divoký vzhled.

6. Fantasy Unicorn Tetování:

Jednorožec je fantazijní charakter. Je to kůň s křídly a je také řečeno, že krev jednorožec má hodně síly. Taková silná fantazijní postava je milována všemi. Fantasy jednorožec tetování je spíš tetování fantazie dívky většinou jak to má roztomilé růžové a fialové odstíny.

7. Fantasy Archer Tetování:

Fantasy Archer Tattoo má charakter válečníka s lukem a šípkem. Toto fantazijní tématické tetování je zaměřeno na to, aby ukázalo soustředění a sílu jako lukostřelce. Nejsou příliš velké. Takže malé místo jako hrudník nebo předloktí je pro to dost.

8. Fantasy Pixie Tetování:

Fantasy Pixie Tattoo má charakter pixie. Pixie charakter je malá forma víla. Je to roztomilá podoba charakteru. Obvykle se ukazuje, že sedí na květu držení pupen. Je perfektní na krk.

9. Fantasy Trpasličí tetování:

Fantasy Dwarf Tattoo má trochu trpaslíka. On je zobrazen s některými jinými prvky jako zbraň nebo kladivo. Je to špinavý charakter. Tento typ fantazie tetování umění je ideální pro rameno a rameno.

Tattoo umělci, kteří si zapůjčují své schopnosti i kreativní energii pro tento typ fantazii tetování, rozšíření pro takové tetování jsou věčné. Když si vyberete jakýkoli design ve vzhledu fantazie, pak si vyberete jako podle svého osobního hlubokého spojení s postavou. Pouze pro váš ležérní vzhled nebo chcete jen předvést, pak jít s dračím vzorem fantasy stylu tetování. Zkuste nějakou kvalitu ve fantastickém tetování, to vám dává smysl. Fantasy tetování jsou vytvořeny k osvobození našich představ. Budou nás věřit, že je ve všem dobré. Tato tetování nejsou omezena pouze na ženy. Dokonce i muži milují fantazijní postavy.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Pin
Send
Share
Send