Péče o vlasy

9 nejlepších center pro transplantaci vlasů v Hyderabadu

Pin
Send
Share
Send


Osobnost hraje důležitou roli v řízení různých aspektů svého života. Pokud se podíváte a cítit dobře, můžete snadno čelit výzvám a vylézt po žebříku úspěchu. Je problém, že ustupující linie vlasů zpomaluje vaši důvěru? Je čas převzít kontrolu nad situací. Podívejte se na ty nejlepší transplantační centra v Hyderabadu a změňte svůj výhled.

Transplantace vlasů v Hyderabadu:

Zde je seznam 0f 9 nejlepších klinik pro transplantaci vlasů v Hyderabadu, které si můžete vybrat.

1. Ashokova kosmetická transplantační klinika:

Ashokova kosmetická transplantační klinika nabízí nejlepší transplantaci vlasů v Hyderabadu. Všechny chirurgické postupy jsou prováděny pod odborným dohledem pomocí nejmodernějších technik a jeho mimořádných zkušeností a dovedností. A co víc, oni dokonce poskytují léky na potlačování vypadávání vlasů a jakýkoli vývoj plešatosti.

Adresa: 326, Lakshmi Nilayam, Begumpet, Hyderabad - 500016

2. Klinika pokročilé transplantace vlasů Dr. Madhu:

Doktorka Madhu Advanced Clinic pro transplantaci vlasů nabízí řadu služeb, jako je transplantace vlasů, obnovení vlasů a chirurgická náhrada vlasů. Všechny ošetření provádí odborní chirurgové pro transplantaci vlasů. Klinika je pokročila v každém ohledu a neustále produkuje pozoruhodné výsledky.

Adresa: Aditya Jairag, 3. patro, byt č. 301 & 302, předváděcí místnost nad kanónem
Cesta č. 36/37, u policejní stanice Madhapur, Jubilejní hory, Hyderabad, 500033

Vidět víc: Nejlepší klinika pro transplantaci vlasů v Bangalore

3. Lékařské centrum VMC:

Nachází se v Jubilejských Hills v Hyderabadu, VMC Medical Center je jednou z nejvyhledávanějších kliniky pro transplantaci vlasů. Veškerá chirurgická léčba se provádí pod vedením Dr. Puli Ravindera Reddyho, který je jedním z nejlepších chirurgů pro transplantaci vlasů v Indii. Mají věrnou základnu zákazníků, kteří vždy dávají své doporučení.

Adresa: # 237, silnice č. 36, Jubilejní hory, Hyderabad - 500033

4. Kims:

Kims nebo Krišna ústav lékařských věd v Secunderabad je pozoruhodně známý pro jeho ošetření transplantace vlasů. Jedná se o moderní nemocnici s nejmodernějšími zařízeními, kterou provozuje tým kvalifikovaných chirurgů transplantace vlasů. Poskytují nejlepší léčbu za přijatelnou cenu.

Adresa: 1-8-31 / 1, ministr silnice, Secunderabad, Pin kód: 500003

5. Vlasy Sure centrum pro transplantaci vlasů:

Vlasová transplantace vlasů v Hyderabadu správně nalezla své místo mezi nejlepšími klinikami pro transplantaci vlasů v jižní Indii. Zde se snaží poskytnout svým zákazníkům objemné a husté vlasy, které vypadají velmi přirozeně.

Adresa: Plot č. 1, 3. patro, ulice č. 5, naproti hotelu Krishna Residency, hlavní silnice, Habsiguda, Hyderabad - 500007

Vidět víc: Transplantace vlasů v Kolkata

6. Adhi India:

Adhi je specializovaná klinice pro transplantaci vlasů v Hyderabadu, která je provozována renomovaným chirurgem pro transplantaci vlasů Dr. Katekari. Klinika poskytuje vynikající služby pro obnovu vlasů nejen pro lidi v Hyderabadu, ale je také známá v jiných městech jako Bombaj, Dillí, Kolkata, Pune a Chennai. Navštivte kliniku a získejte schůzku.

Adresa: Adhi-Indie, Hyderabad: Jednotka číslo 7, 2. patro, Empire Square, 36 Road, Jubilee Hills, Hyderabad.

7. Olivová transplantace vlasů a kosmetická chirurgie Centrum:

S klientskou základnou s více než 40 000 zákazníky je klinika Olivové transplantace vlasů jménem, ​​se kterým se počítá. Zde jsou spokojeně přepracováváni a vylepšováni své služby, aby svým zákazníkům nabízeli co nejlepší péči. Navštivte kliniku a dozvíte se více o jejich službách.

Adresa: Cesta č. 36, Jubilejní hory, Hyderabad - 500033

Vidět víc: Centra pro transplantaci vlasů v Bombaji

8. Transplantace vlasů Trinity:

Transplantace vlasů Trinity je speciální klinika, která nabízí vynikající služby obnovy vlasů. Postupy při transplantaci vlasů, které se zde používají, jsou bez bolesti bez jizev vůbec. Dokonce i služby jsou za nominální cenu a klinice je snadno přístupná.
Adresa: Obchod č. 1, Apartmán Rahul, Opp. Státní banka Hyderabadu.

9. Elite Hair Studio:

V neposlední řadě Elite Hair Studio slibuje, že dodá svým klientům výkon, který přesahuje jejich očekávání. Vedle obnovy vlasů se klinika také specializuje na odstranění chloupků a ošetření vlasů.

Adresa: Rozdělení č. 228, silnice č. 36, Jubilejní hory, Hyderabad - 500033

Město Nawabs a perly, Hyderabad je perspektivní město ve všech aspektech. S rostoucí poptávkou došlo k rychlému nárůstu počtu specializovaných klinik pro transplantaci vlasů. Objednejte si schůzku a rozloučte se s problémem ustupující linie vlasů.

Pin
Send
Share
Send