Krása a móda

Výhody medu pro kůži

Pin
Send
Share
Send


Miláček! Jakým způsobem používáte med? Už jsi někdy použil med pro svou kůži? Znáte výhody medu pro Vaši pokožku? Med je přírodní jantarově zbarvené sladidlo, které poskytuje vlhkost a bohatou chuť ke kolákům, stejně jako sušenky, které nabízejí mnoho výhod jako bezchybná tvorba pokožky. Je bohatý na antioxidanty; stejně jako med má antibakteriální vlastnosti. V medu nejsou barviva, přísady ani příchutě.

Přínosy péče o pokožku pro péči o pleť pracují několika různými způsoby. Chemický make-up medu nabízí vlastnosti látky, které mohou urychlit uzdravení a zabránit infekci. Hladká, široká struktura také udrží vlhkost bezpečné pro pokožku, což může pomoci vašemu tónu pleti proměnit se na pružný a zářící.

Úžasné výhody medu pro kůži:

V tomto článku poskytujeme vynikající medové výhody pro pokožku spolu s dalšími domácími léky, které poskytnou nádhernou léčbu pokožky.

1. Hydratační maska:

Med je přirozený zvlhčovač, smyslový, že čerpá vlhkost jako vzduch do pokožky a ujistěte se, že je udržuje ve vrstvách kdekoli je to žádoucí téměř vše pro piercing, trvalé hydratace. Rozštěpte 1 čajovou lžičku surového medu na čerstvou, suchou pokožku a nechte sedět 15-20 minut. Umyjte vlažnou vodou.

2. Jemný exfoliátor pro kůži:

Med je plný antioxidantů, enzymů a dalších živin, které vyživují, koupají a hydratují pokožku. Musíte vědět, že sóda pečení mezitím je mírným přírodním exfoliátorem, který odstraňuje mrtvé kožní buňky; umožňují objevit nové buňky pro zářivou pleť. Směs dvě lžíce medu o jednu lžíci pečení soda. Potřete kůži vodou a jemně masírujte směs na obličej, jinak tělo ve sférickém pohybu. Dobře umýt.

3. Med pro tělo:

Je med pro tělo dobrý? ano, je pro naše tělo velmi užitečné. Med je normální zvlhčovač a logicky zvlhčuje pokožku. Míchat to mléčnou kyselinou v mléce, které logicky exfoliuje - jinak se zbaví mrtvých kožních buněk - kůže na vašem těle se vyřeší, zůstane hladká a hydratovaná, aniž byste dokonce vysunul prst.

4. Zabraňuje stárnutí:

Toto je prospěšné užívání pro všechny lidské bytosti. Stará se o kůži, ale očekává se, že existují životní styl plus vzorce, které mohou pomoci zpozdit ji. Navíc mezi přírodními ingrediencemi, které bojují proti známkám stárnutí, je med, plný antioxidantů a velmi užitečné pro zabránění přísných vrásek, které pečují o Vaši pokožku stejně jako i po delší dobu.

5. Pro mastnou pleť:

Squash ¼ šálku organických jahod plus 1 polévková lžíce surového, přírodního medu. Jahody jsou vrozeným zdrojem kyseliny salicylové a dynamickou složkou téměř všech přírodních krémů proti akné. Dávejte pozor, aby směs byla na husté straně, takže bude pokračovat na tváři asi 10 minut.

6. Cuts and Burns:

Med je používán jako antiseptický přípravek, zejména med manuka, který se používá u pacientů s popáleninami a na rozdíl od bakteriálních infekcí. Proto med může být užitečný i při malých výpalcích, stejně jako při popáleninách doma, aby se zastavila infekce.

7. Kondicionér pleti:

Med je vynikající kondicionér na pokožku, který vám dá zdravou a zářící pleť. Směs 1 čajové lžičky olivového oleje o 1 čajovou lžičku medu, dále polovinu lžičky citrónové šťávy. Masírujte tuto směs na každé části těla a jděte po dobu 10 minut. Umyjte ji vodou, abyste získali lesklou hladkou pokožku. Honey spolu s kurkumy mohou být také použity ke snížení tónu pleti plus pupínky.

8. Medová koupel pro mrtvé buňky pokožky:

Dříve jste se začali zabývat suchou zimní kůží, zkroutí se na med, abyste se uklidnili. Jak se mění sezóna, pokožka se přemisťuje a snaží se ji znovu vyvážit s okolnostmi. Tepavé koupele pomocí uklidňujících ingrediencí mohou pokračovat ve vaší pokožce. Přidejte 2 šálky medu k postupnému lázni, abyste dosáhli blaženosti těla. Prudce po dobu 15 minut, stejně jako po uplynutí 15 minut vložíte šálek soda na pečení Arm & Hammer za posledních 15 minut, abyste pomohli zbavit tělo mrtvých kožních buněk bez podráždění.

9. léčí ekzém:

Med je také uznáván k léčbě ekzémů s léčbou poškozené pokožky a regenerací nových buněk. To je často používáno při výrobě krémů a masti k léčení ekzému plus další číslo dermatitidy. Zanechává schopnost pokožky revitalizovat a omlazovat vyčerpané vrstvy pokožky.

10. Bojové infekce:

Infekce medonosné bitvy i pod horní vrstvou pokožky uvolní póry a vyčistí nečistotu, která se v této vrstvě uvízne. Dynamické vlastnosti medu vstupují do zablokovaného folikulu a zabíjejí bakterie, které způsobují akné i pupínky.

Vidět víc: Jak odstranit pleť

11. Fader jizvy:

Honey je věřil, že zmírňuje kůži, a jeho protizánětlivé i antibakteriální sloučeniny pomáhají snížit vzhled jizev stejně jako zvyšují hojení a obnovu tkáně. Hydratační vlastnost medu a kokosového oleje, jinak olivový olej, pomůže také revitalizovat kožní buňky, zatímco pravidelné, jemné masáže povzbudí pohyb, aby pomohl oživení pokožky a vrácení buněk.

12. Léčba akné:

Med obsahuje antibakteriální i antifungální vlastnosti, které znemožňují bakterie, vedou k výbuchu. Jeho protizánětlivé vlastnosti uklidní zarudnutí i podráždění. Namočte ubrousky surového medu do zveličených oblastí a sedněte na 10-15 minut. Umyjte vlažnou vodou. Odstranění akné je jedním z nejoblíbenějších přínosů medu.

13. Kožní oprava:

Antioxidanty v medu odstraňují volné radikály, a proto pomáhají regenerovat pokožku. Tyto volné radikály se vytvářejí v kůži v kontaktu s prachem, znečištěním, tlakem, nedostatkem spánku, nemocemi, sluncem atd.

14. Med pro rty:

Často kvůli mnoha důvodům, které mají rty velmi tmavé. Zvláště u žen to vypadá velmi zvláštně. Mnohokrát to závisí na hormonálních poruchách. Nicméně med může pomoci z tohoto problému. Pro poskytnutí přirozeného vzhledu na vaše rty ho používejte denně. Během několika málo dní vám vaše rty vypadají střízlivě a slušně. Takže s problémem už nemusíte být opatrní.

Domácí prostředky pro péči o pleť: -

1. Honey Plus Egg White pro jemnou tvář:

Porazte velké organické vaječné bílé lžící organického medu. Mírně masírujte tuto směs na obličej a nechte ji zapnutý nejméně po dobu 10 minut. Umyjte teplou vodu a vychutnejte si tónovanou a měkkou tvář.

2. Med a skořice pro hladkou tvář:

Směs 3 lžíce prášku skořice o 2 polévkové lžíce medu. Smear jako masku na nově umývanou tvář. Nechejte jej zapnout po dobu 30 minut a umyjte teplou vodou.

3. jablko a med pro léčení kůže:

Tato akce je úspěšný způsob, jak se vypořádat s akné rychlostí léčebného procesu, zmírnění zánětu a zabraňuje vzniku nových akné. Vezměte 1 organické jablko a odstraňte semena dříve, než je umístíte do mixéru. Položte 4 polévkové lžíce organického medu. Směs společného čekání na směs se zdá být spolehlivá v celém rozsahu. Dejte tuto masku rovnoměrně na obličej a nechte vyschnout. Po 15 minutách ho vypláchněte a jemně vysušte.

Vidět víc: Zelený čaj používá pro kůži

4. Použití medu jako antiseptikum:

Med je přirozený antiseptický přípravek. Pokud je vaše pokožka citlivá, můžete produkt použít. Abyste zabránili pokožce před všemi typy hojení a popálenin, můžete ji použít. Je to útulný produkt, který v takovém případě nemusíte běžet v lékařských obchodech. Přináší úlevu ve velmi krátkém čase. Med je pro léčení ran velmi užitečný. Je to jedna z úžasných výhod medu.

5. Med pro měkkou pleť:

Používání kosmetických přípravků a znečištění pokožky je velmi drsné. Často navštěvujete lékaře a záleží na léku na dobrou kůži. Kromě medicíny bude použití medu pro kůži mnohem plodnější. Pomocí medu můžete chránit pokožku před nečistotami. Pro obnovení měkkosti pokožky je dobré užívat med v každodenním životě. Pomocí tohoto produktu můžete cítit zlepšení.

6. Nejlepší léčba alergie:

Mnoho lidí trpí různými druhy alergie. Alergie velmi zhoršuje stav kůže. Stejně jako lék můžete používat med, zatímco procházíte alergiemi. Určitě zlepší stav vaší pokožky, která odstraní alergie. Jít na lékaře, který má lék, je zdlouhavý proces, kdy můžete produkt použít najednou. Doporučuje se používat pro přírodní ingredience.

7. Medová maska ​​jako čisticí prostředek na obličej:

Medová maska ​​byla vždy přínosná. Maska složená ze surovin je velmi zdravá pro čištění obličeje. Otevírá póry a vypláchne nečistoty a zanechává hladký efekt. Můžete lámat asi je med dobré pro kůži, nebo ne. Vzhledem k tomu, že všechny jsou zvyklí na kosmetické výrobky, přirozené možnosti se zdají být hodně opožděné. Kromě toho jsou výrobky vyrobené z přírodních složek bez chemických látek a tak dobré pro zdraví.

8. Odstranit skvrny:

Alergie, spáleniny často opouští skvrny na kůži. Často se stává velmi těžké je odstranit. Pokud se o ně máte hodně starat, použijte medové balíčky. Existuje mnoho výhod medu pro kůži, o které nevíte. Může být použito pro několik účelů. Takže pro vymazání spotů koupit jeden a udržet si ho v akci. Určitě to dá lepší výsledek než chemické krémy.

9. Poskytněte zdravé látky:

Med je bohatý na vitamín, který je nezbytný pro pokožku. Pro své antioxidační prvky se kvalita pokožky zlepšuje. Med z celého hlediska je hoden použití pro všechny účely kůže. Pro svou účinnost byla v kosmetických výrobcích použita jako složka. Protože kůže je velmi jemná část těla, tak byste měli používat přírodní produkty jako med.

10. Honey For Dark Circles:

Tmavý kruh je tvořen pigmentací. Stává se to také ze slabosti nebo únavy. Pokud máte tmavé kruhy, pak je nejlepší maska. Jak víte, výhody medové kůže jsou v dostatečné míře. Takže si ji oči a držte ji na pár minut. Opakujte postup, dokud se nezbavíte. Med se ukázal jako skvělý pro odstranění tmavých kruhů.

11. Med s citronem:

Balení medu s citronem je jistě dobrým řešením pro odstranění nežádoucích chloupků obličeje. Protože kůže obličeje je velmi měkká a citlivá, nic nemůže být lepší než toto. Parlor produkty jsou v této záležitosti hodně škodlivé, a proto je lepší se jim vyhnout.

Med má spoustu přínosů pro pokožku a zejména pro tvář. Vyzkoušejte tyto domácí prostředky pro zdravou, zářící pleť.

Vidět víc: Nejlepší ovoce pro suchou pleť

Pin
Send
Share
Send