Krása a móda

Jak se cítíte s přáteli?

Pin
Send
Share
Send


Důvěra je něco, na čem jsou vytvářeny vztahy, přátelství. Nicméně bez respektu selže. Vztahy a obzvláště přátelství jdou po házení, když člověk považuje druhou za samozřejmost. Existuje mnoho případů, které jsme mohli zaznamenat, když se přátelství zhoršilo, protože se nedalo dostatečné množství respektu. Nebuďte statistikou, nezapomeňte, proč respektování přítele, který dává vše pro vás, je tak důležité. Vypadá to, peníze, postavení ve společnosti, všechno by zmizelo, ale když se naučíte respektovat někoho, kdo je, jeho pozadí, jeho orientace a pro lidskou bytost jsou, získáte klenot člověka, pro život. Je tak těžké, abychom si navzájem respektovali? Je pro nás tak těžké, abychom se dívali za fasádu fyzické krásy, měnových standardů a moci a hledali v osobě, osobnosti a hodnotách v životě? Odpověď je jak ANO, tak NE. Zde naleznete několik tipů, jak respektovat své přátele a posilovat vztahy.

Vzpamatuj se:

Hlavním úkolem je respektovat někoho, aby se v životě skutečně dostalo a co nejméně očekávalo. Obviňujte to na média, pokud se vám líbí, ale my jsme podmíněni milovat někoho pro bezchybnou kůži, skákací vlasy, perfektní umyvadlo a bling-bling peníze, které mohou strávit nebo házet, včetně bláznivé auta, swanky byty a členství zločin-de-la-crème klubů. To je to, co je respekt? Rozhodně ne!!

Respekt je to, co vyděláváte, a zůstává po celý život, peníze jsou to, co vyděláváte, a můžete řezat dluhopisy jako nůž. Když hledíte, abyste získali úctu, udělali jste nesprávnou volbu. Rešpektování někoho je důležité, protože život je plný kruh a kdo ví, že stejná osoba, kterou jste dnes nerespektovala, se zítra vrátí a to by bylo slabou tváří. Navíc s respektem přichází důvěra a moc, a to je pozitivní moc a důvěra, o které zde mluvíme.

Vidět víc: Jak najít přátele

Někdo se s vámi zamiluje silou, není to respekt. Manipulovat s někým, kdo se rozbije s ostatními a být výhradně vaším, by vám nezasloužil. Lhání, podvádění vašich partnerů zpět nebo vaše přátelé zpět, zpomalování a šíření pověstí o nich by vám nezasloužilo. Přílišné zasahování do jejich osobního života, do života jejich rodiny nebo do osobních údajů jim nezajistí respekt. To, co by si získalo spousty úcty, umožňuje člověku, aby byl takový, jaký je, a pomáhá mu, jak a kdy potřebuje.

Vidět víc: Jak se dostat přes svého nejlepšího přítele

Nakreslete linky:

Respekt se týká pochopení člověka, způsobu jeho života, jeho přátel, rodiny, společenských povinností, osobního života a nezasahování do žádného z nich. mohli byste být profesionální při řešení problémů, ale pokud byste nebyli požádáni o pomoc, neměli by být proaktivní pomocnou rukou od vašeho konce. To by zasahovalo do jejich záležitostí a napadalo jejich soukromý prostor, což by vedlo k znechucení a lhostejnosti, aniž by si získal respekt.

Buďte tam pro své přátele, když vás potřebují, a pokud to není možné osobně, vždy zavolejte, text, SMS nebo e-mail, ale nechte je vědět, že jste tam v duchu a péče o ně. to by tě získalo hodně úcty, jelikož jsi od dna tvého srdce ukázal, že ti záleží.

Konečně, nebuďte dramatickou královnou, když se dobrovolně snaží pomáhat a projevovat úctu, bylo by to pokrytectví. Musíte být zdvořilí, milující a ne-pompézní, když respektujete příští, jinak je celý bod vzájemně milujícího někoho, kdo je, je ztracen. Být přítelem, který se stará, být někdo, kdo zná smysl respektu!

Vidět víc: Jak zachránit přátelství s chlápkem

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3.

Pin
Send
Share
Send