Krása a móda

Jak používat Rosewater pro tmavé kruhy pod očima?

Pin
Send
Share
Send


Tmavé kruhy jsou běžným problémem mezi muži a ženami. Příčiny tmavých kruhů jsou nedostatek spánku, špatné stravovací návyky, napětí, stres atd. Tmavé kruhy dělají váš vzhled tupý a unavený. Je tedy velmi důležité, aby se s nimi zacházelo včas. Růžová voda také nazývána jako gulab jal v Indii, což je velmi dobré pro tmavé kruhy. Používejte rudou vodu denně, abyste vyčistili vaši obličej, aby vaše pokožka byla čistá a měkká.

Růžová voda je 100% bylinný a přírodní prostředek pro tmavé kruhy. Zde najdete nejlepší domácí recepty a různé způsoby, jak používat růžovou vodu k odstranění tmavých kruhů doma přirozeně s růžovou vodou. Hlavní přísadou, kterou zde používáme, je růžová voda, která je snadno dostupná na trhu. Vždy používejte gulab jal pro tmavé kruhy.

Jak vyrobit a použít Rosewater pro temné kruhy:

Zde se podívejte na tyto domácí recepty z růžové vody, abyste odstranili tmavé kruhy doma,

1. Toner z růžové vody:

Jak udělat:

 • Jedna čajová lžička glycerinu
 • Dvě čajové lžičky růžové vody
 • Jedna čajová lžička destilované vody
 • 2-3 kapky argonového oleje
 • Jedna kapka růžového oleje

Smíchejte všechny ingredience velmi dobře do misky.

Jak používat:

Ponořte bavlnu do směsi a naneste ji přímo na obličej a krk. Nechejte 15-20 minut a poté se umyjte vodou. Použijte tuto růžovou vodu pod kroužky pod očima denně alespoň jednou denně, abyste získali lepší výsledky.

2. Rose voda DIY:

Přírodní domácí kadeřník z růže odstraňuje tmavé kruhy doma. Toto je domácí, takže se při přípravě této látky nepoužívají žádné chemikálie.

Jak udělat:

 • 3-4 okvětní lístky růžové květy
 • 1 šálek destilované vody
 • 2-3 kostek ledu

Vezměte misku a nalít destilovanou vodu a růžové lístky v tom. Zapněte plynový vařič a vařte ho 30 minut. Potom si petály vyvedou a udržují vodu v misce nebo sklenici.

Jak se přihlásit:

Vezměte bavlnu a ponořte ji do této domácí růže. Použijte ho kruhovým pohybem a nechte ho. Použijte tento DIY dvakrát denně pravidelně po dobu 3 týdnů a uvidíte efekty. Váš tmavý kruh zmizí přirozeně bez použití škodlivých chemikálií k jejich odstranění.

Vidět víc: Výhody růžové vody pro oči

3. Růžová voda s okurkou:

Jak udělat:

 • 2 lžíce okurky vody
 • Vezměte dvě lžíce růžové vody.
 • Směs velmi dobře promíchejte v misce.

Jak se přihlásit:

Nalijte odpovídající množství směsi do bavlněného polštáře a jemně maste na tváři po dobu 15-20 minut a omyjte vlažnou vodou. Aplikujte tento toner na obličej jednou denně a získejte zářivý tmavý kruh bez kůže. Tato směs dodá Vaší pleti poctivou a zářivou vůni. Tak zkuste tuto růžovou vodu pro tmavé kruhy pod očima a podívejte se na nejlepší výsledky.

Vidět víc: Jak používat citron pro odstranění tmavých kruhů

4. Růžová voda s práškem ze santalového dřeva:

Růžová voda pro oči pod tmavými kruhy je vždy používána po celá desetiletí. A je-li smíšena s dobrotou santalového dřeva, pak pokožka vypadá jasněji a mladší. Zde je recept na růžovou vodu s práškem santalového dřeva.

Jak udělat:

 • 2-3 lžíce santalového dřeva
 • 2 lžíce růžové vody

Smíchejte obě složky a připravte jemné těsto. Neměla by být příliš hustá a příliš hustá v konzistenci.

Jak se přihlásit:

Použijte balení na očištěnou tvář směrem dolů a nechte ji 15 minut vysušit. Poté umyjte čistou vodou. Použijte tento obličejový obal dvakrát týdně a vaše tmavé kruhy zmizí. Tato obličejová obálka osvětlí váš tón pleti a udělá vám poctivou povahu.

Výhody růžové vody pro tmavé kruhy

Růžová voda je velmi užitečná pro odstranění tmavých kruhů. Ten hluboce vloží kůži a osvětlí tmavé kruhy z hlubin. Jeho antioxidační vzorec vyhlazuje pokožku a vždy vám nabízí nový vzhled. Je to také velmi prospěšné pro oči. Umyjte si oči růžovou vodou.

Vzhledem k tomu, že výše uvedené recepty jsou velmi užitečné pro odstranění vašich tmavých kruhů a pro vytvoření krásné pokožky. Vyzkoušejte některou z nich, protože neobsahují škodlivé chemické látky, které drží ostatní produkty na trhu. Tyto léky jsou 100% bylinné a přírodní, takže mohou být používány jakýmkoliv druhem pokožky, kterou máte.

Vidět víc: Aloe Vera pro oční kruhy

Pin
Send
Share
Send