Krása a móda

Potravinová strava pro lupy

Pin
Send
Share
Send


Lupiny jsou dobře známou příčinou, která může vést k vážnému poškození vlasů. Existují různé důvody, pro které může být tento stav zodpovědný. To není včas ošetřeno, může být pro celkový zdravotní stav velmi škodlivé. To také postihuje člověka psychicky, protože to může způsobit ztrátu sebevědomí. To je také zodpovědné za různé faktory. Obvykle se to považuje za velmi vnější. Nicméně jak vnitřní, tak i vnější příčiny je třeba zvážit a zkoumat, pokud chce člověk bojovat proti němu.

To je v dnešní době velmi běžným důvodem, protože řada lidí má rutinu zaneprázdněného života a kvůli pracovním tlakům a dalším povinnostem; lidé nemají čas na to, aby měli odpovídající a správnou stravu. Nekvalitní potraviny se také pravidelně konzumují jako pizzy a hamburgery. Nealkoholické nápoje mohou být také příčinou vysokého obsahu uhlohydrátů a cukru. Tito jsou často známí být zodpovědný za abnormální hormonální funkce a to vede k vážnějším problémům.

Jak dieta pomáhá vyhnout se luprákům:

V tomto článku jsme dali seznam 9 dietních potravin k boji proti lupům vlasů jsou následující.

Vidět víc: Lupiny způsobují infekce houbami

1. Chléb sýr a mléčné výrobky:

Toto je také známé jako paneer. Mléčné bílkoviny, jako je sýr, máslo a také paneer, jsou užitečné při zásobování těla dostatečným množstvím vápníku, které je zodpovědné za všechny druhy smaltu a růst. Bílkoviny jsou stavebními kameny, a proto jsou tyto důležité zvláště důležité, pokud je člověk vegetariánský.

2. Koriandrové listy:

Jedná se o bylinu, která se běžně používá ke zvýšení chuti pokrmů. Tito jsou také vysoce v jejich detoxikačních vlastnostech. To eliminuje všechny formy toxických stopových kovů z těla, které tělo nevyžaduje.

3. Vejce a drůbež:

Vlasy jsou vyrobeny z bílkovinných bloků. Vejce jsou tedy základním zbožím, které by mělo být součástí jídla. To má bohaté množství bílkovin, zinku, selenu, železa, stopových minerálů a také síry, která mu dává štiplavý zápach. Kuře je velmi dobrá věc, která je součástí pravidelné konzumace, protože jsou bohaté na vitamín B 12, zinek a další. Tyto pomáhá udržet prameny v jejich dobrém vnějším povlaku pramenů.

Vidět víc: Stresové lupy Příznaky

4. Lněné semínko:

Několik lněných semen, pokud se často doporučuje, aby byly pravidelně konzumovány. Čajová lžička obsahuje asi 2 miligramy omega 3 mastných kyselin a pokud se spotřebuje jako olej, potom čajová lžička dá asi 6 miligramů.

5. Konopí:

To je bohaté na omega 3 a omega 6 mastné kyseliny. To může být přidáno k běžným proteinovým třásnkám, aby se zvýšil stav sucha.

6. Ryby z lososa:

Ty jsou bohaté na vitamíny D a B 12. Kromě toho může losos jako běžná konzumní surovina dodat tělu také dobré množství omega-3 mastných kyselin. To jsou velmi důležité pro celkové zdraví.

7. Ústřice:

Ty jsou bohaté na zinek a bílkoviny. Ty by měly být zahrnuty, aby získali dostatečné množství těchto živin, které jsou užitečné pro řešení tohoto problému.

Vidět víc: Léčba lupy Listerine

8. Citrusové ovoce:

Vitamin C je v podstatě důležitý interně i externě. To je důvod, proč citronová šťáva je dobrá věc pro použití, abyste se zbavili sucha. Pomeranče, mausambi, limetky a normální citrony mohou být součástí jídla jako šťávy.

9. suché ovoce, nástěnné matice:

Vlašské ořechy a jiné druhy suchého ovoce, zejména mandle a jiné, jsou velmi bohaté na vitamín E olej. Ty také obsahují inositol, který pomáhá v kolagenu a DNA těla. Ty jsou proto nezbytné pro jakýkoliv typ nového růstu a také pro léčbu jakékoliv formy sucha.

Tyto uvedené potraviny jsou velmi bohaté na vitamíny s ohledem na zdraví vlasů a silné a kontrolní problémy s lupinami.

Pin
Send
Share
Send