Tetovací vzory

9 Wonderful Walt Disney tetování se snímky

Pin
Send
Share
Send


Mezi tetování návrhy, Disney tématické tetování jsou velmi populární. Je to proto, že Disney filmy a postavy se líbí mým dětem i dospělým podobně. Mnoho fiktivních postav nás inspiruje, abychom se vypořádali s každodenním životem. Disney tetování nás inspirují; dává nám a učí nám jednoduchost života. Tyto tetování přicházejí s inspirativními a neuvěřitelnými sny. To dává dobrý důvod, aby je leptal na těle.

Stylové a úžasné tetování Walt Disney:

Zde jsme shromáždili 9 takových tetování na téma Disney. Pojďme se podívat.

1. Pixar Citace Disney Tattoo:

Získání tohoto populárního hesla Buzz světelného roku jako tetování na téma Disney je jistě skvělá volba. Také je to dobrá volba pro páry. Tato fráze znamená, že někdo opustí své blízké nikdy. Existují i ​​další citáty Pixar, které si můžete zvolit.

2. Ariel Character Disney Tattoo:

Ariel je oblíbená Disney princezna. A tetování jako toto tetování Disney princezny jen říká, jak moc jste ji milovali sledovat jako dítě. Taková malá mořská panna tetování vykazují zralost a jsou krásné. Tento design tetování s obalem Disney je nejlepší kopií této mořské panny.

3. Alice v říši divů Disney Tattoo Pattern:

Teď, kdo si neuvědomuje tuto titulní fiktivní postavu - Alice? Existuje spousta inspirovaných tetování z Disney, které si můžete vybrat z filmu Alice in Wonderland. Můžete se rozhodnout pro Mad Hatter, kočku Cheshire nebo Alice sama.

4. Mickey Mouse Disney Tattoo:

Mickey Mouse je jednou z nejoblíbenějších postav Disneyho. Pokud plánujete získat tetování světa Disney, pak toto krásné tetování výše může být něco, co hledáte. Také tetování vypadá velmi roztomilé. Mezi dětmi nebo vysokoškolskými studenty se snaží tento typ Mickeyho designu; pomáhá jim udržet klid.

5. Sněhurka Disney Tattoo vzor:

Toto tetování tetování Snow White a sedm trpaslíků Disney je tak nádherné, že okamžitě zaujme vaši pozornost. Vypadá to nesmírně ženské a kouzelné. A je rozhodně jedna z nejlepších ilustrací pro tetování.

6. Pocahontas Disney Tattoo:

Pocahontas je další oblíbená princezna Disney a získávání tetování na těle by bylo dobrým rozhodnutím. Toto úžasně krásné tetování z Disney je něco, za co byste si chtěli pochválit. Je také velmi inspirativní.

7. Lví král přizpůsobil Disney tetování:

Toto krásné tetování na téma Disney bude připomínat nositeli, aby žil bezstarostně a nezapomněl si na své kořeny. Příběh lva krále byl plný lekcí a tetování proto inspiroval nositele. Takový design naznačuje vazbu mezi otcem a synem, skvělou sbírku takového designu s jedinečným vzorem.

8. Tinkerbelle Disney Tattoo:

Pokud jste vyrostli v milující Tinkerbellovou vílu, tak ji můžete dostat do tekutiny. A pokud jste více škodlivého a šťastného jít-šťastný člověk, měli byste určitě jít na tyto malé tetování Disney.

9. Peter Pan Disney tetování:

Never-land Peter Pan jako téma pro tetování je skvělý nápad. Toto krásné tetování Walt Disney vypadá každý kouzelný a zasněný. Také by to přimělo nositele, aby se v něm nikdy nevzdal.

Disney nám dal své fantastické křídla s mnoha krásnými animovanými filmy a postavami. Disney vzory tetování tetování jistě budou inspirovat nositele a zaujmout pozornost diváků. Pokud chcete dostat leptané a chcete jít na něco, co jste rádi sledování při vyrůstání, pak Disney tetování jsou ty pro vás.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Pin
Send
Share
Send