Krása a móda

15 Krásná a stylová Kurtis pro džíny v Indii

Pin
Send
Share
Send


Kurtis se může ukázat jako nejlepší způsob, jak učinit stylové prohlášení kdekoliv v dnešní době. Právě od tradičních událostí až po neformální set-up kurtis jsou nejlepší způsob, jak udržet vzhled klasický a přesto trochu neformální. Kurtis s legíny nebo Patiala se může zdát příliš tradiční, takže zkusit něco nového, abychom mohli vyzkoušet jeans kurti. Je ideální pro nejrůznější příležitosti a místa. Také existuje řada džínových kurti design vybrat podle toho.

Dlouhé i krátké kurty je možné nosit džíny. Jeans top kurta lze nosit i do práce, pokud chcete vytvořit jedinečný vzhled. Níže uvedené jsou některé návrhy pro kurta jeans ženy nosit musí mít všichni. Tyto stylové kurty pro džíny jsou perfektní pro jedinečný elegantní vzhled při všech příležitostech a místech,

Nejlepší a stylový Kurtis pro džíny:

Uvidíme top 15 stylových kurtisů pro džíny v Indii.

1. Boční štěrbina Dlouhá Kurti:

Tento krásný námořnický modrý dlouhý kurti s jeansy je ideálním oblečením pro příležitostné akce. Ačkoli to je dlouhá kurti, dlouhá boční štěrbina dělá to neformální než tradiční. Nosit ji s džíny volby vzhled úplné krásy mohou být vytvořeny. Také je mnohem pohodlnější ve srovnání s krátkými vrcholy.

2. Party Wear Long Kurta:

Tato krásná dlouhá kurta s džíny je perfektní, když chcete oslavit párty s tradičním pocitem. Je to dokonalá kombinace tradiční módy a moderních trendů. Nosí se s lehce roztrhanými jeansy a vysokými podpatky, tato kurta vás může stát hvězdou večera. Jedinečný vzor s vysokým krkem a dlouhá štěrbina zdůrazňují jeho krásu.

3. Kancelář Wear Short Kurti:

Tato obyčejná bílá kurti s džínami je ideální pro nošení s každodenními džíny. Je velmi komfortní díky krásně tvarovanému designu. Zatímco barva kurti naznačuje formální design, jeho semi-anarkali vzhled jej dává hravějšímu vzhledu. Je to jedna z nejlepších krátkých kurtisů pro džíny.

4. Buttoned Kurta:

Toto zapínané dlouhé kurty s džínami může opravdu změnit váš šatník. Může se snadno nosit na formálních místech, jako jsou práce, kanceláře nebo vysoká škola. Na rozdíl od většiny Kurt, protože má dlouhý zapnutý vzor, ​​který dělá to vypadá spíš jako dlouhé košile, než kurta. Také kurta má jednoduchý světlý vzhled, který naznačuje formální vzhled.

5. Jednoduché krátké Kurti:

Tento krásný jeans kurti pro dámy je jednoduchá volba pro vysoké školy hyping dívky. Jedinečný krátký vzorek kurti společně se světlem a květinovým vzorem to dělá dobře pro obvyklé školní dny. Párování s pravými ripovanými džíny může udělat skvělé krátké kurti pro džíny.

6. Up-down Long Kurta:

Tato kurta s džíny pro dámy je dokonalým oblečením pro všechna místa. Moderní tiskový styl na kurtis umožňuje vypadat velmi trendově a stylově. Tato kombinace kurty a džíny vypadá velmi moderní a módní. Jednoduché světelné barvy kurty je dobré i pro kancelářské oblečení

7. Klíčová dírka Krátká kurta:

Jedná se o velmi elegantní krátkou kurtu na džíny. Má jedinečný design na krku a plný rukáv, který vypadá velmi střízlivě, přesto krásný. Může být spárován s jakýmkoliv souborem obyčejných, tištěných nebo roztrhaných džínů kontrastní barvy, které vytvoří elegantní vzhled.

8. Přední štěrk Kurta:

To je poslední trend v džínách a kurty pro dámy. Pro všechny strany a události může tato přední štěrbina kurta vytvořit stylové prohlášení. Krásná krémová barva a květinový výtisk tohoto dlouhého kurti s džínami mu dávají elegantní a přitom zábavný vzhled. Tato kurta může hrát každou událost.

9. Kurti s moderním tiskem:

Tato bílá kurti s džíny je jednou z nejlepších možností kurtisu. Barevný moderní tisk na něm je velmi jedinečný a stylový. Baskické krční linie tohoto krátkého kurti posílily jeho krásu. To je jeden z nejlepších kurtis nosit s džíny.

10. Denim Long Kurta:

Nosit denim kurta nad denim jeans může udělat vysoce kreativní vzhled. Tato modrá kurta s džínami pro dámy může celý váš styl změnit na módní prohlášení. Jedinečný kapesní vzor tohoto kurti mu dává úžasný vzhled.

Vidět víc: Stylový Indo Western Kurtis

11. Děrovačka Kurta:

Tato oranžová vícedílná kurta je jedním z nejnovějších trendů pro party. Tyto kurty s džínsy pro dámy vám mohou přinést pozornost při každé akci. Živá oranžová barva této kurty umožňuje vypadat velmi stylově a trendově a je ideální pro teenagery a dívky ve svých 20 letech.

12. Semi Sheer Short Kurti:

Červená je jedna z nejlepších barev, která se má nosit v kurtis a polopříští vzhled dělá tento kurti ještě lepší. Tento jeans kurtiis je nejlepší pro nejrůznější neformální události. Tato elegantní kurti pro džíny mají krásnou barvu a plynulý vzorek a mohou vás vyzkoušet jako vynikající.

Vidět víc: Dlouhá kurta s legíny

13. Printed Casual Kurti:

Černá barva tohoto kurti a jeho krásný tištěný vzhled z něj činí velmi elegantní. Tato krátká kurti na džíny jsou ideálním oblečením pro práci. Vypadá velmi elegantně a stylově. V kombinaci s tmavě modrými plátky nebo trhanými džíny si tento kurti může udělat perfektní oblečení.

14. Jacket Kurti:

Moderní a jedinečný styl kurtis, který se nosí s džíny, je tenhle. Tato kurti je jako bunda, která se má nosit nad jakoukoliv obyčejnou košili. To je velmi módní a elegantní produkt. Lze ho nosit pro rockovou party nebo společenské akce.

Vidět víc: Designer Kurtis pro svatbu

15. Tradiční kurta:

Tato dlouhá linie kurta má velmi tradiční pocit ... Vzorek této dlouhé kurty s džínami a jedinečný vzorek s vysokým krkem s řetězcem na krku činí velmi elegantní. Tento džínový kurta má však velmi moderní vzorec; to vypadá tradičněji a je ideální pro festivaly.

Různé džíny jsou k dostání na různých místech a místech. Tyto džíny a kurty pro dámy jsou velmi pohodlnou volbou pro každou sezónu a každý festival.

Pin
Send
Share
Send