Krása a móda

9 Nejlepší bílé zlaté šperky vzory pro muže a ženy

Pin
Send
Share
Send


Bílé zlaté šperky se liší od běžných zlatých šperků. Bílé zlato je slitina zlata s bílým kovem, jako je mangan, paladium nebo nikl. Bílé zlaté šperky vypadají hezky a jedinečně. Trh pro tento druh šperků vzkvétal v nedávné době.

Sada indiánských bílé zlaté šperky:

Zde jsou nejlepší bílé zlaté šperky pro ženy a muže spolu s obrázky

1. bílé zlato náušnice vzory pro svatební:

Tento elegantní pár náušnic je jednoduchý i elegantní. Je vyroben z bílého zlata a má kosočtverečné květy. Z každé náušnice visí perla. Vypadá velmi hezky na mladé ženy. Nejlepší součástí je to, že bude dobře na tradičním i západním oblečení.

2. Sada bílé zlaté šperky pro svatbu:

Tato nádherná sada je jedním z nejlepších příkladů šperků z bílého zlata. Je to opravdu těžký set, ideální pro příležitosti, jako jsou svatby. Je zcela diamantová a má vzhled. Pěkný náhrdelník s identickými náušnicemi doplňuje svatební vzhled. Je elegantní a je jedním z unikátních bílých zlatých klenotů.

3. Bílé zlato náramek pro muže:

Muži mají rádi také oblečení. Tento solidní bílý zlatý náramek bude mít pozornost všech mužů. Je to elegantní a vypadá opravdu chytře. Může se také nosit do kanceláře, protože není příliš těžké. Jedná se o jednu z nejlepších bílé zlaté šperky pro muže.

4. Krásné bílé zlato náhrdelník:

Tento diamantový náhrdelník z bílého zlata, který je kruhovým kroužkem, má sofistikovaný vzhled. Je lehký a jednoduchý a proto se může pravidelně nosit. Průsečík bílého zlata a diamantového kroužku vypadá inovativně a přitahuje do očí.

Vidět víc: Rose zlaté módní šperky

5. Bílý zlatý svatební prsten pro dívky:

Tento prsten je elegantní a stylový a jedinečný. Je to bílé zlato s diamantovými hřbetními listy. Listy jsou umístěny elegantně a prsten vypadá opravdu hezky na prstech. Tento kroužek mohou nosit mladé i staré ženy. Je to stálezelené bílé zlaté šperky pro ženy a vypadá dobře na kohokoliv.

6. Přívěsek bílé zlaté srdce pro ženy:

Tento přívěsek srdce se liší od pravidelných přívěsků srdce. Jeho design je jedinečný, protože polovina srdce je diamantová, druhá polovina je z bílého zlata. To je krásné bílé zlaté návrhářské šperky, které lze nosit pravidelně a vypadat dobře nad cokoli.

Vidět víc: Nejnovější návrhářské zlaté šperky

7. Bílé zlato Locket s diamanty:

Lukety lze použít k ukládání fotografií nebo jiných drobných věcí, například klíče. Toto šperky z bílého zlata má na sobě devět diamantů, které mu dávají atraktivnější vzhled. Je to jednoduché a může se nosit každý den.

8. Šperky bílé zlato náramek:

Tento 18 karátový bílý zlatý náramek s diamanty je jedním z nejjednodušších bílé zlaté bižuterie. To může být pravidelně noseno těmi, kteří mají rádi práci šperků. Je jednoduchý a elegantní a splňuje všechny požadavky denního oblečení.

Vidět víc: Zlaté starožitné šperky

9. Bílé zlato Diamond Infinity náhrdelník:

Tento hezký náhrdelník s přívěsem na nekonečno je v dnešní době velice žádoucí. Polovina nekonečna je diamantová, druhá polovina je z bílého zlata. Vypadá hezky na děti i dospělé.

Bílé zlato se dnes stalo populárním, nejen proto, že má elegantní vzhled, ale také proto, že dává oblečení konečný vzhled.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Pin
Send
Share
Send