Krása a móda

10 nejlepších návrhů na černé a bílé nehty

Pin
Send
Share
Send


Jste blázen pro design nehtů? Už jste někdy vyzkoušeli návrhy černého a bílého nehtu? Černá a bílá je životně důležitá kombinace barev, směs barev, která vždy vypadá dobře na všechno, otevření domova, oblečení a zvláště vaše nehty. Nesporně hledáte řadu elegantních a elegantně vyhlížejících nehtů a pak je černobílý jeden z nejlepších způsobů, jak jít.

Jedná se o barevnou směs, která je neustále v módě, stejně jako ve stylu. Jde s téměř celou věcí a v žádném případě se nezdá být úžasné. Je perfektní jak pro ohromení, tak i pro formální události, jinak je to spíše složitější s každodenními akcemi. Můžete vyzkoušet spoustu různých stylů a vzorků dvěma barvami - pruhy, tečky, třpytky, geometrické potisky a další.

Černá a bílá vzory nehtů:

Nyní jsem vysvětlil některé unikátní a nejlepší černobílé designy nehtů. Jsou následující:

1. Jeweled Nail Art:

Tento design nail art je velmi trendový i chytrý. Jednoduchým kritériem je, že může být dokončen na širokých nehtych; Soubor ve čtvercovém tvaru je dalším přínosem. Je to dobrý způsob, jak zvládnout tzv. "Pokoj" na nehty.

2. Čerstvý sníh:

Mohou to být ty nejkrásnější hřebíky v celém tomto roundup. Kombina zářící perleťového lesku plus třpytivé stříbrné špičky vytvářejí tyto nehty, které se právě zdály zasněžené. Překvapující!

3. Flower Nail Art:

V tomto designu je vytvořena květina na vašich nehty. Tyto druhy designů nehtů vám nabídnou něco jedinečného vzhledu. Můžete si vybrat různé druhy květin, které se liší velikostí a barvami, které je lze použít. V tomto umělci používá tříbarevný lak na nehty: černý, bílý a modrý. To je jednoduché, ale přitažlivé.

4. Černobílý vodní mramorový vířivý nehty Umění:

Vždy zvolte vodu při pokojové teplotě a nezapomeňte ochránit kůži kolem nehtu páskou nebo tukovým krémem, abyste usnadnili odstranění zbývajícího lesku.

Vidět víc: Butterfly Nail Art designy

5. Využijte efektové leštidla:

Existuje mnoho účinných laků na nehty, které lze získat na trhu, jako je Crackle effect, Magnetický efekt, efekt Croc, Barvy pro změnu barvy apod. Můžete je jednoduše aplikovat pro rychlý a podobný vzhled nehtů.

6. Silvestr Silvestr:

Velmi brzy poté, co se rozhodnete jít černobíle, to neznamená, že nemůžete uzavřít zábavu svou manikourou. Vtisknuté hvězdy stejně jako třpytky přinášejí veselý vkus.

Vidět víc: Cande Cane Nail Art

7. Zebra Nail Art:

Zebra nehty vypadají úžasně, když jsou správně a správně. Jedná se o zvířecí výtvory nail art, které vypadají super stylově, když jsou správně! Toto funguje nejlépe na krátkých nehty. Můžete využít zebra výtvory nail art v odlišných způsobech závisí na rozměru místnosti s námahou. Můžete použít čistý a čistý lak na nehty jako základový obal.

8. Polka Dots:

Podívejte se na tento singl. Tento polka dot nail art vypadá stylový a elegantní s bílým čistým okolím, navržený malými černými tečkami. To je velmi snadné jej provést. Nejdůležitější je sledovat, jak móda využívá jiné pozadí plus polku tečku na prstenci.

Vidět víc: Akrylové hřebíky doma

9. Licorice Nails:

hypnotizují tyto černé a bílé pruhy. Pokud to vypadá jako styl, můžete vidět fyzicky houpat po celých hodinách, navrhujeme, abyste strávili v pruhovaném razítku pro urychlení této metody.

10. Kočičí hřebíky:

Chcete-li získat tento vzhled, vytvořte bílou kulatou špičku pro obličej a přidejte do uší dva malé trojúhelníky. V současné době čerpá 2 černé tečky pro oči a 1 pro nos. Nakreslete ústa a kousky kočky. Provádějte polka tečky na všech extra nehty. Nejlépe nanášejte nehty, abyste se drželi ve výkresu.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.

Pin
Send
Share
Send