Krása a móda

Top 9 účesů Katy Perry

Pin
Send
Share
Send


Splňte svůj Teenage Dream vyzkoušením těchto úžasných účesů Katy Perry, které jsou uvedeny níže. Přečtěte si a zjistěte, který z nich vám vyhovuje to nejlepší!

1. Side Bangs Bang:

Jedná se o středně dlouhý účes, který má asymetrický řez a vlasy jsou relativně kratší vpředu. Většina oblasti čela je pokryta bočními okraji, které jsou stylizovány pomocí předních vlasů. Jedná se o jednoduchou práci a je to jednoduchost, která zde mluví.

2. Bohemian Braid:

Hair styling je jednoduchý s hezkou a zřetelnou střední částí, věc, která ji dělá zajímavá je tam, kde většinou většina žen na vlasy po styling jejich vlasy, jako je tento, hairband chybí! Místo toho, Katy Perry používá její vlasy jako čelenka tím, že styling to do prýmku a nosit ji po celé délce její hlavy na straně. Stylový styl není příliš fantazijní, je to jen jednoduchý pletenek, který je třeba stylovat pomocí dlouhých vlasů (samozřejmě).

Vidět víc: Obrázky Kim Kardashian Účesy

3. Elegantní Hairdo:

Tento účes vykřikuje čistý, leštěný a "dobrý dívčí" vzhled, že? S brilantní boční částí jsou vlasy kartáčovány rovně podél hlavy a téměř siluetají lebkovou strukturu. Ploché vlasy pokračují až do uší, po níž je povolen určitý objem, s nímž proudí dolů, zatímco postupně přechází z přímého na mírně zvlněný styl.

4. Více hlavních bodů:

Katy Perry zná perfektní způsob, jak se chlubit kudrlinami, když to přijde. V tomto účesu, nejen že ona dala na některé úžasné kudrlinky, ale také zveličila jejich twist-y příroda tím, že přidáním v některých zdůrazňuje několik barev. Tyto barvy nejen doplňují kudrlinky, ale také dodávají dodatečnému prvku suchosti k celkovému vzhledu.

Vidět víc: Viktoriánské účesy pro dívky

5. Bun Duo:

Když jedna jablka nestačí, jděte na dvě, je to tak jednoduché. Mít spoustu vlasů na hlavě má ​​mnoho výhod a slouží mnoha účelům, což je určitě jedna z nich. Účes se vyznačuje hladkými a leštěnými vlasy se středem rozptýleného vlasu. Dvě sekce vlasů jsou pak navrženy do dvou vysokých buněk, které téměř připomínají rozkošné králičí uši. Určitě musíte vyzkoušet tento účes, pokud chcete, aby to vypadalo tak, jak to vypadá.

6. Modré vlny:

Dosáhnout nových výšin v funky účesy s tímto vzhledu. Vlasy jsou navrženy tak, aby vypadaly téměř jako Katy Perryová na hlavě s modrým kloboukem. Elegantní a obrovské kudrlinky protékají až po čele. Údržba tohoto účesu může být pravděpodobně problémem z pohledu na to, udržet kudrlinky na místě vyžaduje nějakou zvláštní péči a energii. Kromě toho, pokud můžete úspěšně vytáhnout tento účes, jste určitě a nepochybně showstopper.

Vidět víc: Taylor Swift Nový účes

7. High Bun:

Jedná se o jeden z profesionálnějších vzhledů Katy Perry, kde se pevně odtáhla (nebo spíše odhrnula) její vlasy a přivázala ho ve vysokém statku. Způsob, jakým jsou zkrouceny všechny vlasové prameny, je jedním z nejdůležitějších vlastností, které dává tomuto účesu oficiální vzhled pro dámu.

8. Vysoký poník:

Ačkoli je vysoký koňak běžným účesem, je to docela pozoruhodné pouze kvůli okouzlující barvě vlasů. Hřebec je svázán pomocí vlasových pramenů, které jsou vázány do malých copánků a dlouhé vlasy se táhnou přes rameno a zobrazují živou barevnou paletu.

9. Střední modrá Bob:

Tento bob účes je docela běžné, jak jsme viděli to většinou na celebrit, jako je Jennifer Aniston. Vlasy jsou rozděleny bočně a modře. Analýzou jejích účesů je jedna věc, o které víme jistě, že Katy Perry má fascinující barvu modrou barvu, a proto tuto barvu v této asymetrické bobové řezání také.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Pin
Send
Share
Send