Krása a móda

Top 9 Eye Makeup pro velké oči

Pin
Send
Share
Send


Velké oči mají velkou výhodu. Vaše oči vypadají krásně bez námahy. Ale to neznamená, že byste ji neměli vyzdvihnout nějakým make-upem. Použití správného množství očního stínu a vložky může dělat zázraky na celý váš vzhled. Proto jsme v tomto článku sdíleli některé exotické oční make-up.

Nejlepší oční make-up pro velké oči:

Super Fancy Eyes:

Pro ženy, které mají velké a výrazné oči, je super elegantní make-up pro oči navržen právě pro vás. Je lesklý, třpytivý, atraktivní a velmi přitažlivý. Jak můžete vidět, tento styl vyžaduje velké úsilí, protože budete potřebovat víc než jen jednu barvu. Chcete-li jazz věci, použijete některé falešné řasy a zvýrazňovač obočí.

Indická nevěsta:

Indické ženy jsou přirozeně požehnány velkými a výraznými očima. Pěkný makeup bude jistě přinášet do obličeje mnoho lesku a kouzla. Přestože svatební make-up vyžaduje profesionální pomoc, rozhodně to stojí za to, protože přitáhne veškerou pozornost k krásné dámě, která se má oženit.

Vidět víc: Nejlepší oční make-up pro asijské oči

Ocean Green Princezní oko:

Pro ženy, které jsou ochotné trochu experimentovat, mohou vyzkoušet make-up oceánských zelených očí. Bude to vypadat jako absolutní princezna. Můžete použít nějaký dobrý kajal, abyste zdůraznili jeho krásu. Lehký obličejový make-up je také pěkný, protože byste chtěli dát více pozornosti na oči.

Cute Bow Eye:

Velmi roztomilý a funky nápad pro velké oči může být jeden s lukem nahoře. To vypadá velmi žensky a tvůrčí vzhled. Můžete použít nějakou hezká oční liner a jednoduchý oční stín předtím, než začnete s lukem. Pokuste se také použít silný okraj pro červený luk.

Vidět víc: Hazel Eye Makeup Tipy

Bombshell Eye:

Ženy, které mají rádi oblékání ve velmi elegantním a módním způsobu, by měly vyzkoušet bolení očního make-upu. Ten je velmi inovativní a hodí ty odvážné. Mluví hodně o svém osobním stylu a definuje i jejich osobnost. I když to není snadné, je to jeden z nejlepších, kteří byli do dnešního dne vyzkoušeni.

Elegantní modrá:

Můžete vyzkoušet různé odstíny modré na očích, pokud hledáte královský a elegantní dotek. Tenhle je v dnešní době určitě v módě. Použijte některé falešné řasy a tekutý oční stín, abyste byli úspěšní. Pokud to uděláte správným způsobem, určitě ukradnete veškerou pozornost.

Vidět víc: Různé typy makeupu očí

Sexy Cat Eye:

Ženy, které se nebaví experimentovat a svítit mezi ostatními, by měly vyzkoušet sexy kočičí oko. To je nejlepší pro dámy s velkými očima, protože to zdůrazňuje jejich vlastnosti a dává jim to super sebejistý a elegantní vzhled, že většina by zemřela pro.

Barevné oko:

Ti, kteří milují barvy, mohou vyzkoušet tento makeup při příštím večírku. Buďte opatrní před tím, než to použijete, protože to neodpovídá všem druhům oblečení. Můžete jej nosit jen jednou a přesto se vám podaří uchopit veškeré reflektory, protože tento styl je velmi jedinečný.

Zvířecí oko:

Pokud jste fanouškem zvířecího tisku, můžete je určitě vyzkoušet na očích. Budete muset navštívit salon, protože to dělá sám, zdá se být naprosto nemožné. Jakmile se profesionál dotknul vašich očí, nemusíte se obávat, že byste vypadali jako sexy gepard, který by předvedl své schopnosti.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Pin
Send
Share
Send