Krása a móda

9 nejlepších hydratačních krémů Neutrogena pro zdravou pleť

Pin
Send
Share
Send


Poté, co jste si vychutnali napařovací šálek ranní kávy, zanechání teplého přilepení postele bylo trochu snadné, ale jakmile se vaše nohy dotkly kamenné studené podlahy, připomínka nadcházející zimy vás přivedla zpátky do reality. Nyní je čas, aby vaše věci byly uspořádány do jedné malé každodenní kabelky, balzám na rty, některé teplé rukavice bez rukávů a některé zvlhčovače jsou v nich nutností. Zvlhčovač však není jen sezónní.

Jinak se hydratační krém jednoduše zaměřuje na udržení vlhkosti a volnosti pokožky, zatímco v létě poledne bude vyžadovat zvlhčovač, který nasává olej a stále udržuje pokožku měkkou. Ať tak či onak, Neutrogena, jedna z nejvýznamnějších kosmetických značek známých po celém světě pro svůj výrobek, má širokou škálu zvlhčujících krémů v ceně, která vám pomůže vybírat a zvolit vhodnou kůži.

Populární Neutrogena Moisturizers v Indii:

Nechte se podívat na top 9 Neutrogena Moisturizers.

1. Neutrogena Oil Free Moisturizer SPF15:

Tento alkohol bez vůně hydratační je velký hit, pokud jde o citlivou pokožku. S SPF 15 by tento zvlhčovač poskytoval dostatečnou ochranu proti slunci, který by zabránil opalování a dokonce i škodlivému vystavení UV záření. Krémový pocit tohoto výrobku hydratuje pokožku a udržuje ji vlhký a měkký po celý den.

2. Neutrogena Zdravá obrana denní hydratační krém SPF50:

Denní zvlhčovač pro zdravou obranu je určen zejména pro dámy, které tráví dlouhé hodiny pod sluncem. patentovaný komplex Helioplex poskytuje horkou ochranu proti slunečnímu záření s širokým spektrem výhod, protože antioxidanty a vitamín E uklidňují a hydratují pokožku.

3. Neutrogena Oil Free Anti Acne Moisturizer:

Poskytuje dlouhodobou ochranu před poškozením kůže, Neutrogena je olej bez anti-akné hydratační bojuje proti akné způsobující baktérie a bakterie, které nakonec vede k drsnosti kůže. To je důvod, proč směs aloe a heřmánek v přípravku zklidňuje a vyživuje kůži důkladně.

4. Neutrogena Men Sensitive Skin Oil Free Moisturizer:

Zde je všechen klasifikovaný mužský zvlhčovač pro tvrdou tvrdohlavou pleť mužů. Poskytuje ochranu proti slunečnímu záření širokou škálu s SPF30, tento nemastný zvlhčovač může být používán pravidelně. To nejen obnovuje buňky a dělá to dokonce tón, ale také hydratuje a zvlhčuje pokožku, aby to bylo měkké a pružné.

5. Neutrogena Ultra jemné uklidňující mléko:

Tento bezolejový toner je peřím šetrným k pokožce a současně vám poskytuje péřový jemný vzhled i pro pokožku. Nealkoholický hydratační prostředek každodenně zklidňuje poškozené kožní buňky, které je opravují a upravují pomocí SPF15 jako chrániče před slunečním zářením, které brání UV záření poškodit vaši vzácnou pokožku.

Více viz: Hydratační mléko pro vazelíny

6. Neutrogena Naturals Multi Vitamin Moisturizer:

Vynikající spojení základních vitaminů pro pokožku, Neutrogena vyživující hydratační krém doplňuje a revitalizuje pokožku a současně poskytuje optimální pH rovnováhu. Vitamín B, C a E se mísí s omega bionutrient, který je antioxidant, aby vám lehčí a jasnější tón pleti během několika dnů po použití.

7. Neutrogena Norwegian Formula Moisturizer:

Kompletní průvodce měkkou výživou a saténovou měkkou kůží, norský vzorec je hydratační látka, která vyrovnává hnědé skvrny a sucho těla a doplňuje a omlazuje měkké kožní vrstvy pokožky. Díky glycerinu a bez alkoholu to nebude dráždit, ale spíše vyhladit pokožku.

Více viz: Dove hydratační krém

8. Neutrogena Tónovací hydratační krém pro zdravou pokožku:

Tónované zvlhčovače nabízejí zřetel na váš přirozený tón pleti, zatímco vyživují a hydratají vaše tělo stejně jako normální zvlhčovač. Díky možnosti SPF20 se tyto objevují v řadě přirozených odstínů.

9. Neutrogena Visibly Even Daily Moisturizer SPF30:

Péče o váš hnědý nerovnoměrný tón pleti, tento denní hydratační prostředek snižuje změnu barvy pokožky, přičemž se stará o vaše potřeby proti sluneční ochraně. SPF30 infiltrová šest kožních vrstev, které poskytují ochranu před buněčnými úrovněmi a zároveň udržují pokožku sametu hladkou a vyživovanou.

Vidět víc: Čisté a čisté zvlhčovače

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Pin
Send
Share
Send