Krása a móda

9 Krásné a děsivé vzory Medusa Tattoo

Pin
Send
Share
Send


V řecké mytologii byla Medusa žena Gorgon. Medusa má obličej a její vlasy se skládají z občerstvení. Říká se, že každý, kdo se s ní setká s očima, se změní na kámen. Medusa byla dítětem Ceto a Phorcy. Medusa se považuje za znak a inspiraci pro umění, filmy, kreslené filmy, hry a dokonce i knihy.

Hot a stylové vzory Medusa Tattoo:

Medusa tetování má mnoho významů a mnoho různých designů, které si můžete vybrat

1. Tradiční obraz meduzy:

Tento tradiční obrázek tetování ukazuje všechny jeho detaily na první pohled. Její záludné oči jsou připraveny na vás nabití a hlava se plíží korunou a šperky kolem krku. Toto tradiční tetování Medusa vypadá jako krásná dívka nebo vyděšená hag.

2. Výkonné vzory Medusa Tattoo:

Čím více energie a úžasné umění tetování jsou to tetování hrudníku Medusa. Toto tetování ukazuje, že člověk není snadno přístupný a měli byste zůstat pryč. Toto tetování Medusa na hrudi ukazuje množství síly, které člověk má.

3. Ohromující vzory Medusa Tattoo:

Toto tetování může být krásné nebo zděšené. Tímto tetováním můžete ukázat oběma stranám dobré a špatné. Toto krásné tetování Medusa ukazuje dobrou část vaší osobnosti s postojem. Její odvážná povaha je čelit světu.

4. Evil Typ Medusa Tetování vzory:

Toto zděšené zlé tetování ukazuje temnou stránku vašeho života. Že jste měl velmi temnou minulost a vy jste na to přišel. Toto tetování na rukávu Medusa ukazuje, že jste se vydali dopředu a vždy vám připomene vaše chyby v minulosti.

5. Nejoblíbenější vzory Medusa Tattoo:

Chcete-li zastupovat feminismus, medusa tattoo je nejlepší cesta. Toto tetování představuje lásku, ochranu i ženskou moudrost, proto je toto nejlepší tetování Medusa. Hadi kolem ní ukazují sílu útočících a nevinných obličejů.

6. Medusa Scary Pattern Tetování vzory:

Toto tetování na hlavě Medusa je velmi děsivé a nebezpečné. Ale protože toto tetování je na stehně, není to vždy viditelné. Ukazuje, že zvenčí jsem normální člověk, ale o mně jsou některé věci, které jsou skryté. Zobrazuje osobnost člověka.

7. Medusa rukavice zápěstí Speciální tetování vzory:

Toto tetování lebky Medusa na zápěstí ukazuje sílu a svobodu. Ukazuje, že nejsem zranitelná. Je to malé tetování na zápěstí, ale ukazuje osobnost člověka. Tyto bílé oči vypadají velmi zděšené a plíží se otevřenými ústy, které jsou připraveny na vás.

8. Medusa Zaoblené tetování vzory:

Je to malé tetování Medusa, které je v kulatém tvaru, ukazuje silnou paní s ohněm v očích. Je připraven na všechny překážky života a stojící se silou a důstojností. Toto tetování můžete mít také s barvami.

9. Umělecký styl Medusa Tetování vzory:

To je nejlepší umělecká tvorba obrazu Medusa. V tomto Medusa vypadá jako královna s korunou a velkým kamením na čele. Velké oči se plní ohněm. Toto umění tetování Medusa na zádech vypadá ohromující. Ukazuje, jakým způsobem jste.

Tato tetování Medusa byla u člověka velmi slavná, ale dnes je velmi známá u žen, které představují svou moc, bojující ducha a sílu, dokonce i své zlé myšlenky. Záleží na osobě, z jakého důvodu dal tetování tetování. Tuto tetování můžete mít na ruce, na zápěstí, na rukávu, na hrudi, na noze nebo na zádech.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Pin
Send
Share
Send