Krása a móda

Karnapidasana - Jak dělat a výhody

Pin
Send
Share
Send


Dokonalý způsob, jak se udržet v kondici, a to jak duševně tak i fyzicky, je tím, že se oddáváte světu jógy. Jóga je dominantní opatrovník vašeho těla problémy dodržovaly klid, který vaše mysl dosáhne, jakmile budete chodit touto cestou. Cvičení pro věky a mnoho dalších, jóga nyní v posledních letech se vypořádala s šílenstvím udržet se v pořádku. Dnešní svět se více zajímá o snadné způsoby, jak udržet oheň mimo sebe a zároveň hledat drobné tipy a triky, které by ukončily nekonečné problémy s malým tělem. V dnešním článku budeme hovořit o jedné takové józe nazvané "Karnapidasana" a o výhodách, které nám může pomoci.

Karnapidasana (Knee to Ear Pose):

Karnapidasana je také známá jako koleno k uchu představovat, kde 'karna' bude stát pro ears primárně. Prostřednictvím procesu zvratů těla a protahování spárovaného s mírným hlubokým dýcháním nemusí být tato jóga pro začátečníky dětskou hru. Nicméně, když začneme odhalovat přínosy, které jsou k němu přisouzeny, zůstanete hloupě v úžasu.

Vidět víc: Astavakrasana

Jak to udělat?

  • Chcete-li začít, postavte se na jógu. To může být na začátku trochu obtížné a je striktně doporučeno, abyste se nepoškodili dokonce ani v první den vašeho soudu. Ve skutečnosti byste se také mohli zeptat samostatného páru rukou, který vám v této studii pomůže. Primární postoj jógy se zaměřuje hlavně na tlak na lebku, a proto by měla být zachována opatrnost.
  • Lehce na zádech položte ruce na obě strany, rovnoběžně s tělem, když se podíváte nahoru na pravou a hřbetu.
  • Nyní přichází ta část, kde tlačíte dlaně k zemi, když zvednete nohy nahoru. Sání v dýchání a držení, zatímco vy zvednete usnadní proces.
  • Nyní se hýbejte nohama nahoru a nad hlavou tím, že zvednete boky. V tomto okamžiku je vaše jediná tělesná rovnováha spočinutá na vašich rukách a krku.
  • Pootočte ji na druhou stranu, aby kolena byla rovnoběžná s ušima.
  • Jakmile se zajistíte v poloze, nechte vaše paže zachovat původní polohu, ale tentokrát s dlaňou směrem nahoru.

Tlakový tlak u ucha pro začátečníky:

K tomu, abychom tuto praxi praktikovali, bychom měli potřebovat flexibilitu a rovnováhu. Karnapidasana je pokročilá úroveň Sarvangasana a halasana. Důležité tipy pro začátečníky jsou:

  1. Nemějte obavy, pokud vaše kolena nedojde až k podlaze. Je dobré držet kolena až se přirozeně dostanou k podlaze.
  2. V této poloze je na krku nějaká váha, takže pohyb hlavy směrem ze strany na stranu je přísně zakázán.

Vidět víc: Akarna Dhanurasana

Karnapidasana Výhody:

Jedním z hlavních výhod, které nám navždy poskytuje jóga, je pružnost těla. Víme, že tuhost může dostat to nejlepší po celý týden s měkkou bolestí v zádech nebo lehkým tahem u krku. Prostřednictvím této pozice jógy můžete dovolit, aby vaše tělo bylo flexibilnější. Práce s břichem by měla být perfektní pro ženy nejen proto, že obsahuje vaječníky, ale také kvůli skutečnosti, že obrovské oddělení trávení bylo spojeno s břichem, které také obsahuje střeva. Tlak, který se cítíte ve své břišní části, když musíte projít touto pozicí, rozhodně udržuje vaše břicho silné a zdravé. Přitahujte tlak do lebky, když tuto jogu vykonáváte, místo toho natlačuje štítnou žlázu stimulující ji, což usnadňuje růst těla a především zdravou kontrolu štítné žlázy. To se také týká prodloužení vaší páteře a ramen, které vám pomohou muži, rozšířit horní část těla a hrudi.

Preventivní opatření a kontraindikace:

Tato pozice jógy je pro začátečníky extrémně obtížná. Kornapidasana jóga vyžaduje vysokou míru síly a pružnosti.

Mezi hlavní kontraindikace patří lidé s problémy jako je průjem, menstruace, poranění krku, blokované tepny, vysoký krevní tlak, astma, těhotné ženy na začátku. Tyto osoby jsou velmi doporučovány, aby se vyhnuli tomu, aby tuto představu praktikovali. Je-li tato jóga držena těmito osobami, měla by být prováděna pouze pod přísným dohledem experta na základě doporučení lékaře.

Vidět víc: Výhody sloupku

Karnapidasana je také známá jako koleno k uchu představovat, kde 'karna' bude stát pro ears primárně. Toto cvičení se velmi doporučuje ženám, které trpí nesrovnalostmi a souvisejícími problémy. Menstruace může být snadným testem, když jste začali cvičit tuto jógu. Dokončení práce lze předejít tím, že provedete cvičení, kde tlak v lebce otevírá nosní dutinu dovolit vám dýchat properly.Yoga především přináší klid, který je jedním z nejdůležitějších katalyzátorů ke zdravému spánku. Takže pokud jste dosud nedostali nespavost, víte, co dělat nejlépe.

Obrázky Zdroj: Shutterstock

Pin
Send
Share
Send