Krása a móda

Selena Gomez odhaluje její tajemství krásy, pokožky a těla

Pin
Send
Share
Send


Na 21 let se zdá, že Selena Gomez má všechno pro ni - úspěšnou kariéru v zpěvu a herectví, módní línií, obrovskou popularitu kvůli jejímu vysokému profilu on-and-off vztahu s teenage heartthrob Justin bieber a naposledy její vlastní podpis parfém . Hezká tvář od Wizards of Waverly Place dluží jejímu dobrému vzhledu k jejímu mexickému a italskému původu. Požehnáno s dokonale čistou kůží a hustými dlouhými tmavými vlasy, tato mladá celebrita nejde do extrémů, pokud jde o krásu a make-up.

Denní rutina Selena Gomez Krása tipy a fitness tajemství:

Dnes vám prozradíme některé Tipy pro krásy Selena Gomez a Fitness Secrets, které ji stále vypadají svěží a krásné jako vždy.

1. Selena Gomez Péče o pleť:

Disneyova princezna je jedním z mála šťastlivců, kteří se narodili s krásnou kůží a tak říká zpěvačka / herečka, sotva dělá nic na tváři. Její rada je, pokud máte dokonalou kůži, postarat se o ni místo toho, aby její pohled zničil.

  • Jediným produktem, který přísahá Selena, je Oil of Olay.
  • Ochranný krém na opalování a SPF proti slunečnímu záření od oleje Olay jsou jejími dvěma potřebami v denním režimu péče o pleť.
  • Používá hydratační krém jako základnu před aplikací make-upu, který také dodává pokožce dodatečnou ochranu.

Vidět víc: Scarlett Johansson Tipy pro make-up

2. Make-up očí Selena Gomez:

Selena Gomezová ji ráda hraje s očima. Její oblíbený oční stín - MAC Naked Lunch. Její oblíbená maskara - Maybelline, jediná volba, která jí zůstala od jejích dospívajících let. Glamová panenka má ráda posunout záře na větší události pomocí tužky na obočí, aby definovala její obočí a šla s různými barvami oční linky od černé po odvážnější žlutou. Vzhledem k tomu, že Selena cítí, že její oči nejsou jedním z jejích nejlepších rysů, jistě ví, jak je vydělat, protože nikdo není moudřejší.

Vidět víc: Tipy na vlasy Demi Lovato

3. Luxusné vlasy:

Selena Gomezova vlasy jsou snadno jedním z nejlepších v Hollywoodu. Udržuje tlusté, lesklé a zdravé vlasy díky praní, hluboké úpravě a zachování věrnosti své přirozené čokoládově hnědé barvě. Nicméně miluje používání laku na vlasy, aby si udržel vlasy na rameni, zejména když je na cestách. Ted Gibson je lak na vlasy nejlépe pro ni, který přichází v miniaturní verzi, takže se ideálně hodí do kabelky. Selena, stejně jako mnoho dalších osobností, také používá vysoce kvalitní rozšíření, když chce nosit své vlasy, a tak dlouho preferují rozšíření, které se spona spodní a které nezpůsobí žádné poškození jejích skutečných vlasů.

Vidět víc: Sharon Stone tajemství krásy

4. Selena Gomezova dieta a fitness rutina:

Selena jako všichni ostatní mladíci svého věku mají rádi nezdravé jídlo. Je známá svou láskou k barům Kit-Kat, Snickers a těstovinám. Zatímco Selena stále miluje jíst a jí to, co miluje, mladá superstar omezuje svůj denní příjem kalorií, aby si udržel svou váhu. Její strava se výrazně změnila s věkem, kdy nyní jí lepší, než to, co používala k vyvážení své lásky k nevyžádaným potravinám s celistvými a nezpracovanými potravinami a celou řadou zeleninových možností.

Rutina výcviku Selena Gomez není tak přísná a přísná. Zabývá se většinou kardiovaskulárním tréninkem, mezi něž patří běh, běh, cyklistika a balet barre inspirovaný cvičení známý jako Pop Physique. Pop Physique fitness cvičení je navrženo tak, aby tón těla se směsí protahovacích cvičení, jako je balet, Pilates a jóga. Hodinové kurzy jsou nastaveny na melodii hudby, ve které studenti jako paní Gomezová provádějí protahovací cvičení s pomocí baletu barre. S věkem na své straně Selena nemusí uchýlit se k přísnému tréninku a tréninku, aby se udržovala v podobě, ačkoli zdravá strava, pravidelná fyzická aktivita a oživující životní styl společně pracovali na tom, aby hvězdě zabili tělo.

Pin
Send
Share
Send