Face Pack

10 nejlepších Blackhead odstranění masky v Indii

Pin
Send
Share
Send


Každý chce jasnou tvář bez jakýchkoli skvrn nebo stop. V tomto zaneprázdněném životě nikdo nedostane čas na péči o pleť. Přírodní prostředky jsou tam k odstranění blackheads na obličeji, ale musíte udělat, a to je časově náročné také. Takže existují produkty dostupné na trzích, které jsou efektivní odstraňovače černodivadel. Můžete je použít místo toho, abyste vyrobili domácí masky na obličej. Pokud máte dostatek času na přípravu obličejových masek doma, jsou zde také účinné přírodní domácí masky.

Nejlepší maska ​​pro černou pleť:

Zde jsou některé masky na černou hlavu, které můžete použít k odstranění nečistot a získání zdravé pokožky.

1. Derma Nu Skin Výživná minerální hliněná maska:

Jedná se o oblíbenou odlupující masku pro černé oči dostupné na trhu. Tato maska ​​na černou tvář nejen odstraňuje černou hlavu, ale také zjemňuje pokožku. Kaolín, řasa a spirulina jsou tři hlavní složky v této masce pro odstranění černých hlav.

Metoda / Jak podat žádost / Jak často to máte dělat?

Očistěte pokožku. Aplikujte tuto masku na obličej, krk a dekoltu. Nechte ji 15-20 minut. Navlhčete a jemně opláchněte, abyste odstranili masku. Po odstranění pokožky vysušte. Poté použijte sérum, oční krém a hydratační krém. Můžete to používat denně.

Proč funguje:

Kaolinová jíl čistí póry a detoxuje pokožku. Organická aloe vera obsahuje antioxidanty, které zabraňují stárnutí. Mořská řasa pomáhá hydratovat pokožku.

Pozor:

Někdy může dojít k malému pocitu hoření

Výhody:

Je to účinná léčba pro minimalizaci pórů, čištění pórů a minimalizaci vrásek a černých hlav. Také zlepšuje pleť.

2. Himalajská dřevěná utěsňovací čisticí maska:

To je nejlepší maska ​​pro odstranění černých listů z prodejny. Hlavní složkou tohoto obličejového obalu pro odstranění černé kůže je dřevěné uhlí. Pomáhá hlouběji očistit pokožku a také ji čistí.

Metoda / Jak podat žádost / Jak často to mám dělat?

Po čištění pokožky používá štětec a aplikuje rovnoměrnou vrstvu himalájské čisticí masky na obličej a krk. Nechejte 10 minut a umyjte obličej teplou vodou. Pak jemně odlupujte pokožku pomocí muslinové tkaniny. Můžete jej použít 3-4krát týdně

Proč funguje toto:

Tato blátivá exfoliační maska ​​čistí a hluboce čistí pokožku uvolněním pórů.

Pozor:

Buďte opatrní při odlupování, protože může způsobit podráždění pokožky

Výhody:

Pomáhá uvolnit póry a uvolňovat toxiny a další nečistoty a dává vám zdravou krásnou pleť.

3. Medová a mléčná maska:

To je nejlepší domácí maska ​​pro černé oči. Med má hojivé a antiseptické vlastnosti a mléko je jemný exfoliátor pro citlivou pleť. Můžete se zbavit blackheads prostě míchání těchto dvou složek.

Metoda / Jak to funguje / Jak často to mám dělat?

Smíchejte med s pomlčkou mléka a zahřejte ho, dokud nedosáhne konzistence husté pasty. S bavlnou BALL aplikujte tuto pastu na obličej a nos. Aplikujte na aplikované plochy tenký pás bavlny. Nechejte 20 minut a pečlivě odlepte pás. Poté si umyjte obličej a naneste zvlhčovač. Můžete to udělat dvakrát týdně.

Proč funguje:

Tato směs medu a mléka pomáhá odfarbovat kůži a snižuje póry

Pozor:

Protože je to přirozený lék, nemusíte se obávat, že hoříte nebo budete podrážděni.

Výhody:

Zvyšuje zářivost pokožky a zalití. Také odstraňuje černé skvrny na nosu

4. Deep Cleansing Mask:

Jedná se o přirozenou masku na oddělení černé hlavy. Vaječné bílé mají lákavé vlastnosti, takže pomáhají snižovat póry a odstraňují zadní část a vápnitý džus rozjasní pokožku.

Metoda / Jak to funguje / Jak často to mám dělat?

Smíchejte 1 vaječný bílý s 1 čajovou lžičkou z citrónové šťávy rovnoměrně. Aplikujte tuto směs rovnoměrně na tvář. Vyhněte se oči a oblast obočí. Aplikujte vrstvu tkáně na obličej. Nechte je tam 10 minut; budete cítit, jak se vaše pokožka utahuje, a potom odlepte masku směrem vzhůru. Aplikujte zvlhčovač poté. Tento týden můžete použít jednou.

Proč funguje:

Vaječná bílá pomáhá minimalizovat póry a citronová šťáva dává vašemu pokožce rovnoměrný tón

Pozor:

Při odlupování postupujte pomalu, protože někdy může způsobit podráždění pokožky.

Výhody:

To je přirozený prostředek k odstranění černé hlavy, abyste získali krásnou kůži pomocí této masky.

5. Maska Aria Starr krásy Mrtvého moře:

Toto balení obsahuje přírodní minerály, jako je vápník, hořčík, síra, jodid, zinek a sodík, k detoxikaci, ošetření a čištění pokožky. Je to jedna z populárních obličejových masky pro černou hlavu. Odstraní černou hlavu a akné z pokožky.

Metoda / Jak to funguje / Jak často to mám dělat?

Po čištění obličeje naneste tenkou vrstvu bláta, která se vyhýbá oblasti očí a rtu. Nechte je tam 20 minut a nechte je uschnout. Poté použijte teplou vodu k odstranění bahenní masky a použijte zvlhčovač. Nejlepších výsledků použijte 1 nebo 2 krát týdně.

Proč funguje:

Tato bahenní maska ​​absorbuje toxiny a nečistoty z pokožky, absorbuje přebytečný olej a odstraňuje mrtvé kožní buňky

Pozor:

Před aplikací na obličej ho vyzkoušejte aplikací na malou plochu, abyste potvrdili, že je vhodná pro kůži

Výhody:

Odstraňuje černou hlavu a akné a poskytuje čerstvou, měkkou a čistou kůži

6. Curmerická máta a želatína se odlupuje Maska:

Jedná se o domácí odstranění obličeje v černých šatech .Turmerická pomoc při odstraňování akné a černé hlavy, máta dodává pokožce čerstvost a želatina způsobuje, že černá hlava se drží na masce tak, aby mohla být odstraněna v době olupování

Metoda / Jak to funguje / Jak často mám používat?

Vařte vodu a dejte dvě lžíce lístků máty a nechte ji vařit několik minut. Naplňte listy a ve vodě dát poloviční lžičku prášku z kurkuma, 1 lžičku želatiny. Pečlivě promíchejte a nechte směs vychladnout. Aplikujte tuto směs na obličej a nechte ji tam 15 minut. Odlupujte masku směrem vzhůru. Poté umyjte obličej teplou vodou a navlhčete. Můžete to udělat dvakrát týdně, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

Proč funguje:

Všechny přísady v této směsi jako kurkuma, máta a želatina odstraňují nečistoty a nečistoty pokožky a zanechávají pokožku čistou a čerstvou

Pozor:

Jedná se o přirozenou masku na obličej, takže nezpůsobí podráždění pokožky

Výhody:

Použitím této masky se vaše pokožka stává čistší a čistší. Odstraňuje černou hlavu a zanechává pokožku hladší.

Vidět víc: Lety skutečné obličeje pro zářící pokožku

7. Denní barva Green Berry Organics Denní barva DETOX Charcoal Gel:

Obsahuje antioxidanty, které odstraňují nečistoty z pórů. Obsahuje uhlíkový gel, olej z čajovníku, šťávu Ala Vera a mnoho přírodních ingrediencí, které odkryjí póry a zanechávají pokožku lesklou. Jedná se o jednu z nejlepších obličejových masek pro blackhead.

Metoda / Jak to funguje / Jak často mám používat toto?

Po čištění obličeje použijte tuto masku na obličej. Nechejte produkt zůstat 15 minut. Mírně navlhčete tvář studenou vodou. Umyjte si obličej, abyste produkt vyjmuli. Můžete jej použít 1 až 2 krát týdně

Pozor:

Může způsobit podráždění zraku na pokožce. Také se vyhněte kontaktu s očima.

Výhody:

Tento produkt neobsahuje škodlivé toxiny, jako je křemík, minerální olej apod. Tímto způsobem odstraníte nečistoty z pokožky a zanecháte ji zdravou a čistou.

8. Lotus Herbals Clay Bílé Back Clay Skin Whitening Face Pack:

Obsahuje zpět hlínu; bohaté na minerální a křemičitý a medvěd bobulový extrakt. Jedná se o efektivní masku pro vytažení černé kůže. Vylepšuje tvář a odstraňuje nečistoty z obličeje.

Metoda / Jak to funguje / Jak často mám používat toto?

Očistěte obličej a vysušte. Aplikujte tuto masku na obličej a krk, opouštějte oči. Nechejte 15 minut a nechte je uschnout. Poté umyjte obličej teplou vodou a aplikujte zvlhčovač. Můžete jej použít dvakrát týdně.

Upozornění:

Některé masky nejsou vhodné pro typ pleti. Vyberte si ten, který je vhodný pro váš typ pleti

Výhody:

Lotus bylinná hliněná bílá maska ​​pomáhá rozjasnit pleť a zjemňuje pleť.

Vidět víc: Přírodní Lodhradi Face Pack

9. Okurka Face Face Mask:

Jedná se o domácí peelingovou masku na obličej. Okurka má antibakteriální vlastnosti. Také tato směs obsahuje zelený čaj a želatinu, která odstraňuje černou hlavu a vytváří jemnou a jemnou pokožku

Metoda / Jak to funguje / Jak často mám používat toto?

Olej nakrájejte okurkou poté, co jej umyjete a pudřím. Nakládejte ho tak, abyste získali obsah vody a mikrovlnnou troubu po dobu 30 sekund. Pak přidejte 2 sáčky želatiny a 1 čajovou lžičku zeleného čaje a dobře promíchejte. Nechte ho vychladnout a aplikujte svůj obličej pomocí kartáče. Nechte ho tam po dobu 15 minut a odlupujte masku směrem vzhůru. Poté si umyjte obličej a naneste zvlhčovač. Můžete jej použít 2 krát týdně.

Pozor:

Pomalu odlepte masku, abyste zabránili podráždění pokožky

Výhody:

Tato maska ​​je přirozená a odstraňuje černou hlavu a opouští váš obličej hydratovaný.

10. Ovesné vločky Med a jogurt Odlupujte masku na obličej:

Tato směs obsahuje ovesné vločky, med, mléko a jogurt. Ovesné vločky se používají k odlupování, Honey má antibakteriální vlastnosti a jogurt vyživuje pokožku. Tato domácí maska ​​je nejlepší obličeje pro černé oči.

Metody / Jak to funguje / Jak často mám používat?

Smíchejte 1 polévkovou lžíci ovesné vločky s 2 lžící mléka a zahřejte ho na vysoký plamen. Po ochlazení přidejte 1 čajovou lžičku jogurtu a medu. Nechte to vychladnout a aplikujte tuto pastu na obličej a nechte ji 15 minut. Osušte masku, jakmile ji uschne. Umyjte obličej teplou vodou a nanášejte zvlhčovač.

Pozor:

Tato maska ​​nemá žádné vedlejší účinky. Takže každý ho může použít

Výhody:

S tolika zdravými součástmi se tato maska ​​na odlupování tváří je ideální pro lidi, kteří se potýkají s kožními problémy, jako je akné, černoška, ​​pimples atd.

To jsou některé efektivní metody, jak se zbavit zadních hlav. Jasná tvář je sen každého člověka. Al maska ​​nebude vhodná pro všechny typy pleti. Vyberte ten vhodný pro vaši pokožku a získejte jasnou lesklou tvář. Pokud máte nějaké alergie s výrobky na masku na obličej, pak si můžete vybrat přírodní prostředky.

Vidět víc: Domácí maska ​​pro žhavou kůži

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.

Pin
Send
Share
Send