Krása a móda

15 Nejlepší zoufalé a zuřivé přítelkyně džíny pro ženy

Pin
Send
Share
Send


Přítel jean, jeden z nejoblíbenějších, pokud jde o módní průmysl a módní ikony jako Katie Holmes nebo Rihaana zdůraznil a stal se popularizován. Kvůli svému jménu Boyfriend Jean, mnoho dívek je stále zmateno, co přesně definuje a jaký druh módního prohlášení je. Je to pojmenováno po půjčování jean od chlápka?

Vlastně, přítel jean je jmenován kvůli jeho slouchy vzhled, který je obvykle design daný pro mužský typ, ale to bylo přizpůsobené pro ni namísto on. Džínové přívěsky jsou obvykle nízké, jsou také ve středním a vysokém pasu. Ženy s extra librou v oblasti kyčle by se měly vyvarovat nošení nízkého pasu, protože vypadají jako muffin na vrchním vzhledu.

Tento typ jean přišel do trendu během období Marilyn Monroe, ona nosila tento druh jean v roce 1960 'poté, co byl spatřen kvůli kostýmu Misfit. Což přineslo extrémní femininní vzhled s mužskou krásou. Během posledních let celebrity, jako je Sarah Jessica Parker a lžička Reese Wither, ji více propagovaly. Ale vědět, jaký druh přítele jean zdokonaluje a předvádí vaše lichotivé tělo a postavu.

Volné a těsné fit dívky pro dívky:

Chcete-li vědět více o Boyfriend typu džíny zde je top 15 seznam upozorňuje, který nás informuje, proč si vybrat džíny přítel kvůli obrovské rozmanitosti stylu a design oblečení prodávané v módním průmyslu.

1. Blazer-Boyfriend Jean:

Dlouhý, ne zcela tělový kožený sako pro potenciálně plný a tak lichotivý barevný jean s roztrhaným vzhledem. Chystá se dobře s džínovým modrým přítelem fit jean.

2. Čistý přítel Jean Fashion:

Díry s roztrhanými džíny jsou v podstatě standardním designem, když přemýšlíme o příteli jean, ale jsou také čisté jako břidlicový vzhled džíny jsou také v trendu. Tento typ čistý a módní vypadá roztomilý, jako například grungy bratranci.

3. Mikina-Jean:

Chladná mikina nebo hezká grafická barevná mikina přinášejí slušnému vzhledu k roztrhanému volnému mužskému odstínu, celková kombinace je stále velmi mírná a měkká.

4. Manželka s manžetou Jeans pro dámy:

Dobrá kožená bunda přichází v ruce a zdůrazňuje červené malované rty se světlem barevným taškou s párem roztrhaných volných džín, které jsou na spodku s manžetou.

5. Feminine Look Jeans Boyfriend:

Dvojice džínových nohavic s příležitostnou košilou v kombinaci s volně tvarovanou bundou, která má na sobě nějaké vyšívací práce, které vyvolají správné množství ženského vzhledu v tomboy výhledu.

6. Acid Wash Jeans přátel:

Super světlé džíny, které přinášejí kyselý vzhled. Tento druh barvy byl v průběhu 90. let a nyní je opět v trendu. Tento druh jeanové barvy jde dobře s vrcholkem plodin a párem podpatků.

7. Ořezané dívky pro ženy:

Cropped jean se nyní dostává do trendu a dodává, že je volné a slouchy kluk jean. Tento typ džínů, když je oříznutý nad úrovní kotníku a extrémně roztrhaný v oblasti stehen, je módou mezi horkými hvězdami.

8. Jednoduše módní přítel Jean:

Vrstvená černá špička s několika ručními doplňky a bunda s silným širokým ramenem s kloboukem v kombinaci s dvojicí přítele Jean přináší chladný a hravý vzhled.

9. Dlouhé a tenké džíny pro dívky:

Manžetové knoflíky s dlouhým volně tvarovaným vlněným pláštěm a dvěma botami snižují drsný vzhled přítele Jean. Pro dlouhé a tenké dívky tento typ obleků dobře vyhovuje. Také pro krátké drobné ženy, aby vyvedly štíhlou postavu, snažili se o zoufalý přítel, který se zatahoval na dně, místo aby vypadal s manžetou.

10. Freestyle Boy Jeans:

Jean přítel bez jakéhokoli strukturovaného a tělového kování je vnímán jako obyčejný většinou ve Spojených státech. Tento druh freestyle kombinace s dobrým opaskem a podpatkem poskytuje také módní vzhled.

11. Větrná bunda + přítel Jean:

Zoufalý přítel Jean s hladkým vrcholem a bavlněnou bílou bundou, která obvykle kombinuje dvě barvy, které zvýrazní celou délku jeanu. Je kombinován s páskou bot na podpatku. Tento typ oblečení je běžné nošení nejčastěji viděné u mladých dívčích skupin.

12. Modrý džínový přítel Jean:

Kombinace denimového materiálu je vždy považována za skvělou kombinaci dívek. Důležitým bodem je poznamenat, že při nošení oblečení by měly být vybrány dva různé barvy tónů. Tmavá džínová košile s dutým přítelem denim nebo naopak. S dobrým opaskem a dvojicí bot nebo bot, je dobré jít mezi skupinu.

13. Simple-Tee a Boy Jean:

Kombinace jednoduchého obyčejného trička s dlouhým řetězcem k páru přátel Jean je velmi elegantní a chlapci budou mít dívat se na dívky. Tento druh kombinace je velmi jednoduchý a snadno se nosí.

14. Odizolovaná košile Jean-přátel:

Odříznuté tričko a štíhlý přítel jean je nebeský zápas. Dívky se zblázní tímto jednoduchým oblečením. Přizpůsobení této kombinace s jasným barevným páskem s drahokamovým náhrdelníkem, který bude jednoznačným výrazem ve stylu.

15. Tucked - Boy Jean:

To je jedna z nejjednodušších způsobů, jak skrýt nedbalou pohled na nohu. Namísto manžety kotníkové části se zatahování do tenisky zní pohodlněji a snadněji. Tento druh stylu jde dobře s tankem a dvojicí přítele jean.

Existuje bezpočet důvodů, proč se spoléhat na přítele Jeana, některé dobré důvody, jako je jeho komfort, jednoduchý vzhled a snadnost přenášení. Vzhledem k jeho nedbalosti kolem stehenní oblasti, což pomáhá snížit rychlost pocení. Kvalita materiálu jean také hraje důležitou roli pro trvanlivost materiálu. Lehký denim se může po určitou dobu cítit pohodlně, ale dlouhověkost tohoto druhu materiálu je mnohem menší. Jelikož denimové materiály jsou silné a šití se provádí s robustním a silným materiálem nití. Přátelský džín není nic jiného než ženský způsob, jak provádět pánské oblečení. Není povinné, aby se k němu rozhodla pouze dívka s kamarády. Takže holky tam začnou hledat pohodlné jean bez požadavku na přítele!

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.

Pin
Send
Share
Send