Krása a móda

Top 9 medových měsíců v Kalifornii

Pin
Send
Share
Send


Každý má kalifornské sny! Dokonce i páry, které plánují svatební cestu; a co může být pro ně lepší než toto krásné americké město! Pokud máte v úmyslu navštívit USA za svatební cestu a zaměnit se přesně kam jít, pak už nemyslete! Kalifornie to je! Nejdřív vás vezměme na virtuální cestu.

Nejoblíbenější místa pro líbánky v Kalifornii:

1. Procházka na plážích:

Pokud máte více než 1200 mil pobřeží, jednoduše držte ruce a procházejte po vodách nedotčených pláží Carmel, Morro Bay, Malibu, Laguna a mnoha dalších. Tyto pláže jsou jedním z nejlepších medových měsíců v Kalifornii.

2. Jízda na poloostrově Monterrey:

17 mil jízdy naplněné nekonečným výhledem na oceán, dramatickými skalami, obrovskými golfovými hřišti a náhlými cestami je jen nezapomenutelným zážitkem. Klikni na fotku svého milovaného člověka na pláště osamělého cypřiše a udělej si líbánky v Kalifornii trvalou paměť vyleptanou v mysli.

3. Kalifornské víno v Sonoma nebo Napa Valley:

Vinárny jsou naloženy v přírodě Monterrey Bay, údolí Shenandoah a země Santa Barbara. Projděte s partnerem do přírody a ochutnejte nejlepší víno v těchto vinařstvích!

Vidět víc: Top líbánky Destinace v Asii

4. Národní park Redwood, Crescent Město:

Když se podíváte na nejvyšší a nejstarší stromy na světě v národním parku Redwood před vámi, máte pocit, že je tak malý, že se do vás vchází pocit pokory. Obří staré sekvoje, jedle, hemlocky a duby jsou okouzlující a návštěva divočiny je úžasným zážitkem. To je jeden z nejlepších přírodních medových měsíců v Kalifornii.

5. Hearstův hrad v San Simeonu:

Mezi různými svatebními místy v Kalifornii, hrad Hearst nám dává pohled na luxusní život dnů strávených při návštěvě domu a zahrad. Když vyjedete na sever, můžete zažít nejlepší cestu vašeho života, přičemž cesta poskytuje úchvatný výhled na krásu přírody.

6. Pobřeží Tichého oceánu:

Pohon s medem podél dálnice Tichého pobřeží od San Diega do Los Angeles při západu slunce s oceánem na jedné straně je určitě nezapomenutelným výhledem. To je určitě nejvíce romantický úsek silnice na světě a vhodný pro líbánky!

Vidět víc: Medové měsíce v Kanadě

7. Kabelová jízda, San Francisco:

Vydejte se na lanovku v nákupní čtvrti Downtown a dostanete se na vrchol Nob Hill a po druhé straně do Fishermen's Wharf. Cesta mezitím vytváří nekonečné vzpomínky, které můžete sdílet, a samotná cesta je krásným zážitkem s vaším partnerem. Je to jedna z nejlepších medových měsíců v Kalifornii.

8. Připojte se k přírodě v přírodním parku Yosemite:

Krásně usazen v horách Sierra Nevada, má starověké, obří sekvoje. Pokud se snažíte znovu propojit s přírodou a její fascinující krásou, pak se nic nestane lepší než přírodní park Yosemite. Můžete trávit čas společně, mluvit o všem a užívat si přírody ve své pravé podobě. Poloviční kupola, žulové útesy El Capiton a pád Bridalveil mají všechny ohromující kouzlo. Je to skutečně nebe, krásně krásně zastrčená v Kalifornii.

9. Disneyland:

In pro některé FUN !? Disneyland je tempo, po kterém můžete jít znovu a znovu se stát dětmi! Vychutnejte si jízdu během dne a dopřejte si vášnivou atmosféru v útulných pokojích po setmění slunce.

Vidět víc: Top líbánky Destinace ve světě

Ruce dolů, Kalifornie je nejlepším místem pro návštěvu pro vaše líbánky. Doba!

Pin
Send
Share
Send