Krása a móda

9 Fabulous čokoládové perly modely šperků pro ženy

Pin
Send
Share
Send


Čokoládové perly pocházejí z Tahiti a jsou extrémně vzácné a drahé. Jsou to kultivované perly a pak jsou bělené, aby získaly barvu. Perly mohou být také barvené hnědé. Toto vytvořilo specializovaný trh pro přírodní čokoládové perly a milují je módní lidé. Podívejte se na nádherné šperky, které jsme zde uvedli, které používají čokoládové perly.

Nejvíce lesklé čokoládové perly šperky pro dámy s obrázky:

Podívejme se na tuto perlu, je to nejkrásnější a nejkrásnější. Zde jsme ukázali špičkové modely šperků z čokoládových perel pro dívky. Tyto návrhy mají tak tradičně změnit váš vzhled

1. Náušnice čokoládové perly:

Získejte tyto nádherné perleťové čokoládové náušnice, které jsou v oblékání. Náušnice mají nahoře diamanty. Tato kombinace diamantů a perel činí náušnice úžasnou dvojicí. Čokoládová barva perly je nádherná a okouzlující.

2. Přívěsek čokoládového perla:

Získejte čistý čokoládový perlový náhrdelník, který je solitér. Tento chladný přívěsek perlový náhrdelník je skvělý pro jednoduché a úžasné efekty. Můžete získat čokoládovou perlu s bílým, zlatým nebo stříbrným řetězcem. Efekt čokoládových perel je skvělý. Párujte tento přívěsek s náušnicemi stejného typu.

3. Perlový náramek:

Vypadá úžasně v tomto přírodním náhrdelníku čokoládových perál. Tento trojitý náramek čokoládových perlových náramků je dodáván s různými odstíny hnědé. Náramek má kovový tlesk, který je také stylový. Čisté čokoládové perly jsou skvělé ve stínu a lesku.

4. Čokoládový perlový prsten:

Získat si tu čokoládový tahitský perlový prsten, který je nastaven na 18 ct zlata a diamantů. Ohromující čokoládový perlový prsten je úchvatný a bude vypadat bohatě na prstech. Kombinace diamantů a čokoládové perly je krásná a je třeba je koupit pro všechny.

5. Čokoládový perlový náhrdelník:

Dokonalé 11 mm tahitské čokoládové perle šperky je to, co byste měli dostat, pokud máte chuť dobré věci. Tento jedinečný čokoládový perlový šperk je klasický kus a bude vypadat skvěle na vašich oděvech. Kombinujte je s jednoduchými perlovými náušníky a budete ohromeni všemi kolem.

6. Klastrový perlový náhrdelník:

Ohromující bílé čokoládové perly a hnědé čokoládové perly cluster náhrdelník je skvělý šperk položky mít ve své sbírce. Tento cluster náhrdelník je prohlášením, který si můžete vychutnat při všech důležitých příležitostech. Perly jsou seskupeny dohromady, aby tvořily pěknou partii, která vypadá jako hvězdokupa.

7. Dark Chocolate Pearl:

Udělej si ručně vyrobený náramek s těmito hnědými čokoládovými perlami. Čokoládové perly jsou slavné všude a vypadají úžasně. Tento ruční náramek je to, co můžete nosit pro každou příležitost. Vyzkoušejte tuto okouzlující barvu, protože jde téměř o jakýkoli druh a barvu oděvu. Jednoduchý náramek je ideální ve všech velikostech.

8. Pearl Drop náušnice:

Vyzkoušejte tento krásný 3 barevný čokoládový křupavý perlový náušníček. Tři různé odstíny čokoládových perel jsou součástí každé náušnice. To dává přednost krásné sadě náušnic, která vypadá skvěle na každého. Kulaté perly používané v náušnicích jsou nádherné.

9. Dva perlový kroužek:

Módní twist na normální prsten je to dva čokoládové perlový prsten s diamanty. Stříbrný prsten je abstraktní design a vypadá opravdu skvěle. Zvláštní design budou milovat lidé, kteří rádi funky šperky a umění.

Čokoládové perly jsou krásné a okouzlující. Vzhledem k tomu, že jsou vzácné, jsou velmi drahé. Klenoty vyrobené z čokoládových perel však stojí za to. Získáte náušnice, šperky a další předměty, jako náramky atd.

Pin
Send
Share
Send