Účesy

Top 9 účesů Katie Holmes

Pin
Send
Share
Send


Katie Holmes dříve měla středně dlouhé vlasy, které později snížila do středně krátkých vlasů. Tento článek obsahuje některé z jejího média, stejně jako krátké délky vlasy dos. Tyto účesy jsou nejen pro fanoušky, ale i pro ty, kteří mají čtvercovou strukturu obličeje a snaží se najít vhodný účes.

1. Středně velké bobové oko:

Kdo říká, že jsou to dlouhé vlasy? Katie Holmes uzavírá tuto myšlenku s úžasným krátkým bobem, který má vpředu nádherný náramek. Tyto oční rámy s celkovým bobem vypadají extrémně leštěné a elegantní. Její čtvercový tvar obličeje získává správné doplňky z účesu rámování obličeje. Bob řez také pomáhá zvýraznit její lícní kosti.

2. Omezení bočních stran:

Katie je viděna nejvíce s dlouhými dlouhými plátky ramen. Styluje její vlasy docela inteligentně, takže ukazuje objem, přestože má tenké vlasy. Tento vrstvený účes také obsahuje některé bočnice zvětralé vpředu, které odvádějí pozornost k pravému oku.

3. Zvlněná střední srst:

Udržování vrstev má mnoho výhod: za prvé, doplňuje vám tenké vlasy a usnadňuje styl a za druhé udržuje iluzi objemu. V tomto vrstveném účesu se Katie také chlubí vlnami, které zvyšují objem vlasů a nakonec doplňuje strukturu obličeje a různé tváře.

Vidět víc: Jessica Alba Účesy

4. Vnější vlna:

Katie Holmesová si v tomhle vyťala spíše dlouhé kousky a vydala se na středně krátké účesy. Tento účes má boční dělení a nádech bob řezu; Významným rozdílem je, že vlasy jsou zkroucené spíše než dovnitř, což pomáhá přidávat do vlasů extra objem.

5. Krátká strana rozdělená:

Ačkoli strana rozdělená, rozdělovací čára je trochu rozostřená a to je děláno k dosažení toho rozkrájený vzhled, který tento účes má. To je také jeden z jejích krátkých účesů, které se po mnoho dní chlubila. Přestože účes je krátký, vrstvy jsou zachovány a udržovány krásně. Když se podíváte na tento účes, nikdy nemůžete říct, že má tenké vlasy.

6. Krátké Messy:

Sexivita na vrcholu ... to je to, co by většina říkala po pohledu na tento elegantní účes. S některými třpytkami vpředu, tento účes je jedním z nejvíce lichotivých krátkých chaotických účesů, které se někdy někdo oblékl. S její čtvercovou tváří se jí krásně hodily účesy.

Vidět víc: Obrázky českých účesů

7. Krátké objemné kudrlinky:

Je to další z jejích krátkých účesů, ve kterých délka vlasů sotva dosahuje celé délky krku. Bez účesů na vlasy tento účes obsahuje vlasy s prominentními kudrlinami, které se rozprostírají konkávně s ohledem na hlavu a vytvářejí tak úžasné objemné rozměry.

8. Zapletené do:

Šňůra v tomto účesu je vykreslena ze středních vlasů, jak je zřejmé z objemu a velikosti housky. Vlasy po stranách jsou zkroucené a stylizované do několika drátků, které se pak dají dohromady a jsou navrženy do špejle. Některé vlasy v přední části jsou nechané neomalené, aby jim drobné vzhled, který dává tomuto účesu dotek autenticity.

Vidět víc: Účesy Jennifer Aniston

9. Plážové vlasy:

Chcete konečný pohled na pláž? Podívejte se dál, protože to nemůže být lepší než toto! S vlasy běžící po celé její tváři, tento účes má nejsevernější z losu. Podívejte se na texturu, kterou dosáhla svojí stylí, prostě úžasnou! Vrstvy v kombinaci s texturami, neomylnými vlasy a okrajem jsou všechny ingredience pro perfektní funkční recept a výsledek je přímo před vašima očima.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Pin
Send
Share
Send