Účesy

9 Vynikající účesy pro muže v roce 2018

Pin
Send
Share
Send


Fotbalový svět je plný stylů a kouzel. Každý hráč odráží jejich účesy a styl. Ale které z nich jsou nejlepší? To je otázka, na kterou se okamžitě zeptáte, když chcete, aby se vaše vlasy rozdělily nový fotbal. Rovněž zachování příjemného účesu může být také náročné a nákladné. Proto jsme si vybrali tyto pár účesů, které stojí za váš čas a peníze.

Nejlepší účesy pro muže v roce 2018 s obrázky:

Tady je Top 9 nádherné účesy pro muže, aby získali jedinečný vzhled.

1. Matné tipy Fotbalový účes:

Pokud hledáte fotbalové účesy, které vypadají skvěle, ale také se skvěle vyzkoušejte, zkuste tohle. Boky hlavy mají velmi nízký vzhled, s horní části vlasů je stylizovaný s těmito matnými vlasy, které vypadají tak stylově a trendově. To je určitě možné nazvat jako nejlépe vypadající účes fotbalistů.

2. Faux Hawk Soccer účes:

To je jeden z fantasticky vypadajících účesů fotbalových hráčů, které můžete získat za vlasy. Tento účes obsahuje strany, které jsou velmi mírně vybledlé a jsou udržovány dlouhé, spolu s horní částí hlavy, ve stylu mírně krátkých vlasů v plném stylu Mohawk. Vlasy v přední části se také rozkládají mnohem déle než obvykle. To je absolutně jeden z nejlepších účesů, které se dostanou právě teď.

3. Blonde Curls účes:

To je jeden z nejhezčích vypadá skvělý fotbalový účes, který můžete získat za své peníze. Boky hlavy se oholí spolu s chirurgickými liniemi po stranách hlavy. Horní část hlavy je nyní navržena s kudrnatými vlasy, které jsou zabarveny do blond a vytvářejí vzhled plného texturovaného vzhledu. Tento řez vypadá velmi čistě a čistě.

4. Přímý Mohawk Fotbalový účes:

Chcete-li styl fotbalového chlapce účes styl, pak se podívejte dál. Strany jsou téměř vybledlé, s dokonalým vzhledem, které se rozprostírá až k vrcholu hlavy, kde pouze střední část hlavy obsahuje vlasy, které jsou stylizovány do mohawku. Absolutně jeden z nejvíce chytrých hledat účes mohl najít.

5. Čelenka Fotbalový účes:

Jedná se o jeden z nejjednoduššího vypadajícího nejlepšího střihu fotbalových hráčů, který můžete najít v dnešní době. Tento jednoduchý účes je skvělý pro lidi, kteří mají kudrnaté a dlouhé vlasy, které jsou česané k zadní části hlavy a čelenka podporuje celou řadu vlasů, takže neteče dopředu. Tento účes je opravdu skvělý a jednoduchý účes.

6. Tekoucí účes Dreadlocks:

Pokud mluvíte o účesu mužů na fotbal, pak by měl být ve vašem seznamu. Dlouhé vlasy jsou velmi dobře ovládány v tomto účesu, kde jsou vlasy zametány a česané za sebou, vlasové prameny se přeměňují na splétané dredy, které tekoucí ze zadní části hlavy. Tento účes vypadá trochu špinavě a také potřebuje hodně péče o jeho údržbu.

7. Side Bleached účes:

To je určitě jeden z nejlepších účesů fotbalového hráče, který můžete najít pro váš vkus. Strany jsou jako obvykle kůže vybledlé a oholeny až k téměř horní části hlavy, kde jsou vlasy navrženy jako faux jestřáb, zatímco boky pásu vlasů jsou zbarvené nebo bělené, což dává zcela odlišný vzhled. Jeden z nejkrásnějších účesů, které můžete získat.

8. Hipster Cut Soccer Hairstyle:

Jedná se o jeden z nejodvážnějších chlapců, který si můžete kdykoli najít. Tento řez vykazuje slabé vyblednutí po stranách hlavy, přičemž většina vlasů je koncentrovaná na vrchní části hlavy. Vlasy jsou stylizovány česnutím a zametáním vlasových pramenů na jedné straně, téměř vytvářejí pompadour nebo quiff účes.

9. Bun na Curly Hair Hair Účes:

To je absolutně jeden z nejvíce vypadajících účesů, které můžete kdykoli požádat. Toto ostříhání zahrnuje strany hlavy, které jsou dokonale oholeny, se splétáním ostatních vlasových pramenů a pak je část z nich spojena v kýtě a je připevněna k zadní části hlavy. Tento řez vypadá velmi jednoduše na očích, ale může vypadat velmi jedinečně svým způsobem, pokud někdo chce.

Není vůbec snadné si vybrat účes fotbalu. S tolika skvělými fotbalisty, kteří každodenně sportují tolik různých účesů, je těžké udeřit na jeden řez. Naštěstí jsme vytvořili tento seznam, který obsahuje všechny nejlepší a nejvhodnější účesy, jaké můžete kdykoli najít ve světě fotbalu, takže už nebudete mít zmatený účes.

Pin
Send
Share
Send