Strava

Co je Isagenix dietní plán a jak to funguje?

Pin
Send
Share
Send


Máte nadváhu na vás spoustu napětí? Myslíte si, že často dochází k poklesu energetické hladiny? Trpíte nedostatkem důvěry a depresí z důvodu nadváhy? Pak se místo toho, že máte pocit rozrušení, můžete zvolit dietu Isagenix. Tato strava se zaměřuje pouze na snížení hmotnosti.

Tato strava je také navržena k detoxikaci a čištění všech nečistot ve vašem těle. Spolu s očistou a detoxikací se strava také snaží nahradit tělo potřebnými živinami, minerály a vitamíny, které by vám poskytly zdravější život. Jste vystaveni různým typům toxinů denně. Z důvodu hektického a stresujícího života není možné soustředit se na dlouhodobou stravu. Takže možnost volby jednoduché stravy isagenix pro kratší dobu vám pomůže zůstat zdravý.

Co je Isagenix Diet?

Isagenix dietní program je v podstatě krátkodobá strava, která se může pohybovat od 9 dnů do 30 dnů. Tento dietní plán zahrnuje dietní koktejly Isagenix, které pomáhají vyčistit tělo nečistot a současně nahrazují nečistoty v těle esenciálními živinami.

Výhody stravy Isagenix

Na konci výživy byste se cítili energicky, omlazovali a zdravěji. Budete mít lepší svalový tonus a jasnější tón pleti. Dieta umožňuje snížit váhu a zdraví. Budete schopni odolat touze po těch škodlivých potravinách, které byly až dosud vaše základní stravou. Dieta pomáhá snížit chuť a posílit motivaci k tomu, abyste se drželi programu. Všechny produkty Isagenix jsou velmi bezpečné a účinné při snižování hmotnosti jednotlivce.

Vidět víc: Dieta pro Pcos Hubnutí

Dieta Isagenix přináší ženám další přínos

Ženy jsou náchylnější k nemocem kvůli přítomnosti některých chemikálií, které se vstřebávají do kůže prostřednictvím každodenních make-upů. Kromě vnějšího vstupu toxinů a jedů, ženy jako každý jiný člověk také konzumují potraviny, které přicházejí chemikálie. Mezi ně patří ryby, maso, ovoce, zelenina, nápoje a další. K ochraně těla před těmito toxickými látkami produkuje lidský organismus tuk. Takže, jakmile vaše tělo začne očisťovat nečistoty, nebude muset produkovat takové množství tuku pro boj s jedy. Takže používání přípravků Isagenix pomáhá tělu uvolňovat váhu.

Tipy: Postupujte během plánu jídel Isagenix

1. Během programu vždy vypijte dostatek vody
2. Dodržujte plán a ujistěte se, že budete sledovat plánovač Isagenix
3. Přednostně svačte pouze na možnosti svačinu Isagenix, jako jsou E-výstřely, aby naplnili ty malé hladové bolesti
4. Vyhněte se nezdravým potravinám nebo konzervovaným džusům a dodržujte plán

Doba trvání programu a procesu

Isagenix dietní program lze sledovat po dobu jednoho týdne až měsíc. Dokonce nabízí čistý den, kdy můžete sledovat plán na jeden den k detoxikaci těla.

Pokud plánujete 30denní dietu, je seznam produktů, které dostanete ve svém balení:

  • 4 IsaLean Shakes
  • 2 Vyčistěte pro život
  • 1 Isagenix občerstvení
  • 1 Přírodní urychlovač
  • 4 hydratační tyčinky
  • 1 IsaFlush
  • 1 Iconix Supreme
  • 1 instrukční příručka

Postup:


Isagenix Diet Shakes

Isagenix dietní koktejly obsahují požadované množství bílkovin, sacharidů, esenciálních vitamínů a minerálů. Jsou to náhradní koktejly a jsou dostatečné pro splnění vašich požadavků na tělo.

Pro lidi, kteří dávají přednost k jídlu společně se třesy, se mohou na snídani ujmout omezené množství ořechů nebo ne více než 2 vařené vejce.

Zde je ukázka plánu Isagenix Shake Diet:

1. Začněte svůj den sklenicí teplé vody z vápna
2. Nechte Isagenix Ionix Supreme a IsaLeanShake na snídani
3. Mezitím máte zeleninu, ořechy a svačiny Isagenix
4. Nechte IsaLean Shake na večeři

Vidět víc: Gerd Diet Foods

Co jíst a co se vyhnout

Zde je seznam potravin, které můžete v průběhu tohoto programu jíst:

1. Zelenina jako mrkev, růžičková kapusta, brokolice, fazole, brambory, špenát, tykev, cibule, česnek, zázvor, dýně a hrášek
2. Ovoce: jablka, pomeranče, vápno, guava, bobule, meloun, pižmoň, kiwi, hrozny, broskve
3. Mlékárenství - omezené množství mléka s nízkým obsahem tuku, jogurtu, sýra a másla
4. Sušené byliny
5. Čočka
6. Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy, kokosová voda
7. Omezené množství olivového oleje
8. Vícebarevný nebo pšeničný chléb
9. Nejvýše dvě vejce na den

Řekněte NO následující:

1. Nepotravinářské jídlo
2. Pečivo a pečivo
3. Ahoj tuk a pikantní jídlo
4. Maso jako hovězí maso, Turecko, vepřové maso
5. cukrovinky a cukrovinky

Isagenix dietní produkt

Dieta Isagenix je v krabici. Nemusíte ztrácet čas na obchodním oddělení k nákupu tohoto produktu. Můžete si koupit produkt online od některých spolehlivých prodejců a provést platbu prostřednictvím kreditní nebo debetní karty. Produkt se dostane do prahu. Výrobek obsahuje láhev připravenou k použití s ​​jasnými instrukcemi o použití uvnitř. Můžete také zaznamenávat pokrok, který děláte. Krabice také obsahuje DVD, které můžete sledovat. Společnost poskytuje záruku vrácení peněz, takže nemáte co dělat starosti.

Nežádoucí účinky Isagenix Diet

Přestože program Diet je údajně bezpečný a neobsahuje žádné vyhrožující vedlejší účinky, je důležité si uvědomit možné účinky, které by se člověk mohl setkat, než to vyzkouší:

1. Nesnášenlivost laktosy: mléko a syrovátkový protein v koktejlech mohou způsobit alergické reakce u lidí s laktózovou intolerancí.
2. Předávkování bílkovin ve stravě může způsobit poruchy trávení vedoucí k průjem
3. Nejíst dobře mezi každým jídlem a prosperovat pouze na třesech, může způsobit nevolnost, závratě
4. Vzhledem k vysokému obsahu bílkovin ve stravě může dojít k tomu, že vaše ledviny budou mít dostatek vody
5. Odpustnost bohatých potravin spolu s užíváním dietního plánu může vést k přírůstku hmotnosti

Tento jednoduchý přístup můžete použít a vztahovat se na váš život. Ze stravy můžete získat mnoho výhod, které vám pomohou splnit dlouhodobé cíle a přinést úplnou změnu v životním stylu. Dejte svému tělu léčbu, kterou si opravdu zaslouží!

Vidět víc: Hcg diet menu

Obrázky Zdroj: Shutterstock

Pin
Send
Share
Send